Sezaryan sonrası kilo sorunu

Yenianne20166

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2016
98
17
35
merhaba arkadaslar, sezaryanla dogum yaptim 3 ay önce 55 kiloyla hamile kaldim ve cok spor diyet yapan biriydim 55 kiloda kalabilmek icin nerdeyse ac geziyordum 10 kilometre yuruyordum günde. Hamile oldugumu ogrendigim zaman sporu biraktim bas dönmesinden halsizlik vs.. İlk 4 ay 7 kilo aldim herneyse 82 kiloyla doguma girdim ciktigimda 73 kiloydum ve 3 ay gecti tık yok hic kilo veremedim diyet yapamiyorum bebekten dolayi dikkatte etsem birsey fark etmiyor eski halime birgün dönebilirmiyim? Benim durumumu yasayanşar var mi?

merhaba arkadaslar, sezaryanla dogum yaptim 3 ay önce 55 kiloyla hamile kaldim ve cok spor diyet yapan biriydim 55 kiloda kalabilmek icin nerdeyse ac geziyordum 10 kilometre yuruyordum günde. Hamile oldugumu ogrendigim zaman sporu biraktim bas dönmesinden halsizlik vs.. İlk 4 ay 7 kilo aldim herneyse 82 kiloyla doguma girdim ciktigimda 73 kiloydum ve 3 ay gecti tık yok hic kilo veremedim diyet yapamiyorum bebekten dolayi dikkatte etsem birsey fark etmiyor eski halime birgün dönebilirmiyim? Benim durumumu yasayanşar var mi?
Canım bende sezeryan yaptım 60la hamile kaldım 85 ile doğuma girdim çıktığımda tartilmadm ama 7 aylık olduğunda bebeğim tartildim 76idim spor ve diyetle 67 indim 55 olmak istiyorum ama göbek hala duruyor :KK43:

Canım bende sezeryan yaptım 60la hamile kaldım 85 ile doğuma girdim çıktığımda tartilmadm ama 7 aylık olduğunda bebeğim tartildim 76idim spor ve diyetle 67 indim 55 olmak istiyorum ama göbek hala duruyor :KK43:
Cok moralim bozuluyor cok duzgun kaslı fizigim vardi tanilmaz haldeyim.. Herkez diyor diyet yapsanda gitmez bi zamani var metabolizmanin duzelmesine en az 6 ay beklemen gerekiyo diyet yapman icin dogrumudur acaba

Cok moralim bozuluyor cok duzgun kaslı fizigim vardi tanilmaz haldeyim.. Herkez diyor diyet yapsanda gitmez bi zamani var metabolizmanin duzelmesine en az 6 ay beklemen gerekiyo diyet yapman icin dogrumudur acaba
Evet ben 7 ay sonra başladım diyete canım ınan bende tanilmaz haldeyim yaa çok sıkı vücudum vardı şimdi her yer sarkıyor ok dr spor yapmama rağmen az bi düzelme sağladım :KK43: 3 ayda 10kilo verebildim

Canım bende seksen küsürle gittim doguma bı hafta içinde sekız kılo gıttı. Oglum üç bucuk aylık epey dıkkat ettım yememe ve cooookk şükür şuan 61 kıloyum. Ikı kılo daha vermek ıstıyorum.

Canım sabah kalktığında ac karına 4- 5 damla lımonlu ılık su iç. Gunde ıkı su bardagu kadar yeşil cay iç. Kesinlikle hamurişi tatlo çikolata yeme. Tatlı ihtıyacını meyve bal pekmezle karşıla. Gunde sadece bir dilim tam bugday ekmegi ye. Su bol bol iç. Hergun azda olsa et ye . Kahvaltıda hersey ye ama hepsinden az az ye . Ve her sofradan karnın tam doymadan kalk. Ara ögunlerınde fındık ceviz ye tok tutuo. Kılo yapacak seylerden uzak durman kaydıyla herseyden ye ama az az. Ve hateketlı olamaya calış. Bolca emzır bebegıni. Ben bu şekılde yaptım. Verecegıne ınan sakın pes etme. Kılo cok berbat bısey.

Canım sabah kalktığında ac karına 4- 5 damla lımonlu ılık su iç. Gunde ıkı su bardagu kadar yeşil cay iç. Kesinlikle hamurişi tatlo çikolata yeme. Tatlı ihtıyacını meyve bal pekmezle karşıla. Gunde sadece bir dilim tam bugday ekmegi ye. Su bol bol iç. Hergun azda olsa et ye . Kahvaltıda hersey ye ama hepsinden az az ye . Ve her sofradan karnın tam doymadan kalk. Ara ögunlerınde fındık ceviz ye tok tutuo. Kılo yapacak seylerden uzak durman kaydıyla herseyden ye ama az az. Ve hateketlı olamaya calış. Bolca emzır bebegıni. Ben bu şekılde yaptım. Verecegıne ınan sakın pes etme. Kılo cok berbat bısey.

3 gundur dikkat ediyorum bakalim ne olucak etrafımdaki insanlar beni tanıyamiyor Bi 6 ay 1 sene sonra sen sasıracaksın diyorlar bebegim biraz yoruyor kendime zamanda ayıramıyorum. Cok motive ettiniz beni tesekkur ederim Benimle aynı zaman dogum yapan arkadaslar kilo verdiler hic birsey yapmadan ben yerimde sayıyorum Yeni anneyim oglumdan once hersey bosmus onsuz nasil yasamisim allah uzun omurler versin bebislerimize

Cnm 57ile hamile kaldım 75ile doğum yaptım.. Bebeğim 6-7aylıkken tartıldım 67lerdeydi.. Emeklemeye başlayıp yürüyene kadr ki koşuşturmayla 55kikoya düştüm 1 yıl içinde.. Daha zamanı war az sabret

O
Cogu kişide gebelıkte görülen nadırende olsa dogum sonrası da görülen her üçyüz gebelıktw bir oluşannn anlatılamayacak bır kaşıntı.. allah düşmanımjn başına vermesin..
kaşıntı bende de oldu çatlaklarım su yopladı doğum sonrası alerji oldum kaşın kaşın öldüm ahh ahh geçti gitti o günler

Baslicam diyete insallah dun ilk defa adet oldum kilo vermeye yardimci olur mu acaba? Benim eskidende oyle zayiflamak icin gramla besleniyordum cok az yiyerek.... Birde asırı selülüt oldu bende hayatimda hic olmamistim

Gram gitmiyor birde herkes ancak bir sene sonra diyor

X