Sevgilimin bir kızla eski bir fotoğrafını gördüm

Neye üzülüyorsun direkt sor hal tavırdan anlarsın. Zaten adam olsa çirkindi mirkindi diye kıvırmaz. Kimse çirkin bulduğu kızla öyle pozlar kesmez.
Sordum söyledi ben de yalan söylüyosun veya eksik anlatıyosun dedim. Hepsi bu kadar diyo, ekleme değiştirme yapmıyo bi türlü. O yüzden sadece şüphelerimle kuruntularımla kalıyorum

Eski sevgilisi hakkında daha önce konuşmuş muydu seninle
Geçmişini biraz biliyorum genel hatlarıyla ama ayrıntı değil. İlk kez bana aşık olduğunu benle sevgili olduğunu söyledi. Ben buna hala inanıyorum. Ama sevgili olmak dışında yediği naneler var tabii.

Çöp kutusunda gördüm. Dış görünüş itibariyle yakın zamanda çekilmediği belli ama ne kadar eski olduğunu anlayamadım. Sözde kız whatsapp tan göndermiş yakın bi tarihte, ama eski bi foto. Bu da silmiş ama çöp kutusundaydı.
Ne kadar eski olduğundan emin olamıyorum. Biz 1,5 yıldan fazladır sevgiliyiz. Diyelim benden önceydi yani 2 sene önceki fotoğraf olsun, kız niye saklasın ve bunca zaman sonra göndersin ki? Ama benleyken de dış görünüşüne bakınca fotoğraftaki hali pek yoktu, yine de 2 sene çok uzun. Ya ben varken görüştülerse diye içim içimi yiyo 😞
Çıktı şeklinde mi ? Whatsapp geri dönüşümünde mi ? Tipi 2 yılda değişmiştir ayol sorsana adama hayırdır diye. Bir de maşallah whatsap geçmiş silinenlere bakmayı da akıl etmek fena.

Çöp kutusunda gördüm. Dış görünüş itibariyle yakın zamanda çekilmediği belli ama ne kadar eski olduğunu anlayamadım. Sözde kız whatsapp tan göndermiş yakın bi tarihte, ama eski bi foto. Bu da silmiş ama çöp kutusundaydı.
Ne kadar eski olduğundan emin olamıyorum. Biz 1,5 yıldan fazladır sevgiliyiz. Diyelim benden önceydi yani 2 sene önceki fotoğraf olsun, kız niye saklasın ve bunca zaman sonra göndersin ki? Ama benleyken de dış görünüşüne bakınca fotoğraftaki hali pek yoktu, yine de 2 sene çok uzun. Ya ben varken görüştülerse diye içim içimi yiyo 😞
Fotoğraf çekilir de yakın zamanda görüşmüş ise fotoğraf tekrar gönderildi ise kısmı sıkıntı.. Sen varken neden eski sevgili ile görüşülür kısmı muamma 🤔

Eski erkek arkadaşım 15 sene önceki fotoğraflarımızı attı bana geçen gün halimize bak diyip dalga geçtik güldük,insanların hayatına girince yaşanmışlıklar anılar silinmiyor tıpkı o zamanlardan kalan fotoğraflar gibi,insanları yumurtadan çıkmış gibi düşünmeyin yaşadıklarıyla kabul edin,olabilir adı üstünde eski sizde sorup geçseydiniz,kendinize güvenin daha eski sevgilisini unutturamayacak kadar bu ilişkinin dışındaysanızda ayrılın boşverin zaten.

Arkadaş değil. İlk sevgilisi ilk aşkı benmişim.. Benden önce flört tarzında olmuş sadece. Yani flört amaçlı buluşulmuş güya 1 kerede kalmış beğenmemiş çirkini diye.. Kızın dibi düşmüş ama bellii
Sadece kızın mi dibi dusmus ?
Bence kendini inandırmak için zorluyorsun.
Emin ol elin kızını etkilemek için ne taklalar atmıştır ne saklabanliklar yapmıştır seninkisi..
Eğer kızın peşinde koşup surunmediyse hiçbir şey bilmiyorum.
Ama elin kızına çirkin diyerek b.k atmak daha kolay gelmiş sanki 😌

Emin ol elin kızını etkilemek için ne taklalar atmıştır ne saklabanliklar yapmıştır seninkisi..
Kendilerine bakmayan bütün kizlar çirkin zaten 😂

Of yaaa :KK43: ama yazacak olsa o kıza yazmaz bence
Siz şu kafadan çıkmadığınız sürece bu erkek milleti size istediğini yapar. O kıza yazmıyordu madem o resim silah zoru ile mi çekildi. Şu kadınların direk karşısındaki kadını suçlama ya da küçümseme olayına da ayrıca gülüyorum. Ayrıca zamanında flört edip poz verdiği kıza da çirkin diyen bir adamın kafa yapısı da beni benden almadı değil. Aklınızı başınıza almanızı tavsiye ediyorum. Resme dışardan bakın herşeyi geçtim adamın geçmişine kadınlara bakışa zaten ortada , dikkat edin de bir sonraki sevgilisine de sizi çirkin peşimi bırakmıyor diye yaftalamasın.

Sizden önce mi ya da sizinleyken mi çekildi bu nasıl öğrenilir bilemiyorum ama sonradan dahil olan 3.kişiler illa ilişkinin huzurunu kaçıracaklar neden eski fotoğrafı atarsın ki yani 🤦‍♀️
3. Kişiden önce o kişiyi ortama dahil eden ilişkide ki adamı mı yadırgasak acaba? Sonuçta ilişkide ki kişide sorumluluk var.

Arkadaş değil. İlk sevgilisi ilk aşkı benmişim.. Benden önce flört tarzında olmuş sadece. Yani flört amaçlı buluşulmuş güya 1 kerede kalmış beğenmemiş çirkini diye.. Kızın dibi düşmüş ama bellii
Sadece kızın değil sizin de dibiniz düşmüş şu çabanıza telaşınıza bakılırsa

Eski erkek arkadaşım 15 sene önceki fotoğraflarımızı attı bana geçen gün halimize bak diyip dalga geçtik güldük,insanların hayatına girince yaşanmışlıklar anılar silinmiyor tıpkı o zamanlardan kalan fotoğraflar gibi,insanları yumurtadan çıkmış gibi düşünmeyin yaşadıklarıyla kabul edin,olabilir adı üstünde eski sizde sorup geçseydiniz,kendinize güvenin daha eski sevgilisini unutturamayacak kadar bu ilişkinin dışındaysanızda ayrılın boşverin zaten.
Benim ruhum duymadan başkasıyla mesajlaşması beni çıldırtıyo. Konuşma içeriği nasıldı bilmemek beni çıldırtıyo. Nasıl yaptı bunu ya. Ayrıca ilk duygusal bağ kurduğu kişinin ben olduğumu söylemişti. Bizim ilk buluşmamızda soğuktu, sözde o fotoğraf ilk ve son buluşmalarıymış ama gülümseyerek fotoğraf çekilmek sevgilimin karakteri için fazla samimi geldi tek buluşmalık bi kızla gülümseyerek poz? Yabani davranmıştı bana :KK43:

Tek buluşma olduysa o gülümseyerek poz verme neyin nesiydi çok aklımı kurcaladı zaten. O kadar samimi bi insan değil ki tamam güleryüzlü tarafı ama yabani bi karakter bu çocuk. Yani aralarında samimiyet oluşmuş. Bana ayrıntı anlatmadığı için neye inanacağımı bilmiyorum ama kafamda kurduklarımla bana çok yalanlar söylendiğine eminim :KK43:

Onceki flortu olabilir ama tekrar konusmalari sikinti bence kizi neden kucumsedin sevgilin begenmis demekki

X