Sevgilimi eski sevgilisi aramış. geri dönmediğini söyledi fakat bana yalan mı söyledi?

boş vaktim çok değil değer verdiğim çok sevdiğim birisi o yüzden pat diye belirsizlik içinde bitirememki öğrenmek isterim tamam arkama bakmadan bitirmem öyle yapmam gerek ama ben yapamıyorum
Yapmanız gerek ama. Besbelli kızla yazistigi. Yol verin gitsin.

Merhaba, pazartesi günü sevgilimi eski sevgilisi görüntülü aramış, sevgilim farketmemiş, dün bir şekilde benim sayemde farketti "neden aradı" falan dedim "bilmiyorum şimdi gördüm" dedi. daha sonra whatsapta hep aktif oldu. "kiminle konuşuyorsun" diyorum arkadaşlarının adını söylüyor. neyse "tamam" dedim. biraz söylendim bu konuyla ilgili sustum. normalde pek aktif olmayan çocuk arkadaşlarıyla konuşuyordu. kızı engellemesini istedim "zaten yanlışlıkla aramıştır yazmadı yada tekrar aramadı ne gerek var engellemeye" diyip engellemedi. (bunlar olurken eski sevgiliside whatsappta hep aktifti) neyse gece saat 12 gibi mesajlaşıyoruz fakat bana biraz geç cevap veriyor yazmadığı zamanlarda da aktif ilk arkaşıyla konuştuğunu söyledi. bi yarım saat sonra sordum yine hala daha mı dedim, medyaya bakıyormuş fotoğraf ayırıyormuş galeriyi sıfırlayacakmış. fotoğraf seçerken profil fotoprafını değiştirdi. aylardır profil fotoğrafı yoktu birden fotoğraf koydu. döndüm tekrardan "engelle şu kızı" dedim, dediki "zaten numarası kayıtlı değil profil resmide sadece kişilerime açık". ben bi kız arkadaşıma sordum "bak dedim sende gözüküyor mu sevgilimin fotoğrafı" arkadaşım"gözüküyor" dedi. döndüm sevgilime dedim "hani sadece rehberine açıktı" diye "zaten öyle sen yanlış görmüşsündür" deyip ss attı sonradan kişilerim yaptı düzeltti. daha sonra ben uzattım bu durumu whatsapptan engelledi beni engellemeden öncede "seni ve güven problemlerini engelliyorum sabah sadece senin engelini açacağım düşün sabaha kadar" dedi. smsten yazdım buna tartıştık biraz engeli hala açmıyordu. bakıyorum eski sevgiliside hala daha whatsappta aktif. kardeşimin telefonu aldım ordan baktım sevgilimde aktif. döndüm smsten mesaj attım "hala daha ne yapıyorsun sen whatsappta" diye "galeriye bakıyorum izin verirsen bir salmadın, senin şuan her şey gözüne batıyor her zaman böyle aktif oluyorum" falan dedi. laf atıştık biraz daha sonra yatmadan önce engeli kaldırdı bana şunu söyledi "güvensizliğin, tavırların, triplerin yüzünden sabah uyandığında aramızı ne kadar açtığını farkettiğinde çok pişman olacaksın" dedi. sabah aradı beni bu konuyla ilgili konuştuk biraz bana kızgın olduğunu hala daha güven problemimi aşamadığımı söyledi. "aşırı tepki verdim haklısın fakat bana da hak vermelisin" gibi şeyler dedim böyle konuştuk sonra telefonu kapattık ben bugün öğlen saat 4te ve 6 buçukta onu aradım napıyorsun ne ediyorsun diye ilkinde gayet normal konuştuk hiç bir şey yokmuş gibi ikinci aramamda da öyleydi fakat kapatmadan konu bir şekilde oraya geldi yine düzgünce güven sorunuyla ilgili konuştuk. bugün ne kız ne de sevgilim dünki kadar aktif olmadılar. whatsappta sevgilim bir kere aktif oldu onda da osman diye bir arkadaşıyla konuştuğunu söyledi uzun süre aktif değildi zaten. yani sevgilim ve eski sevgilisi arasında tekrar bir şey olmayacağına eminim beni sevdiğini biliyorum fakat "neden aradın" diye eski sevgilisine mesaj attığını düşünüyorum kızıp sinirlenmeyeyim diye bana söylemedi sanırım çünkü çok tepki verdim. fakat elimde bir kanıt yok veya sadece ben kuruntu yapıyorum. siz ne düşünüyorsunuz? ne yapmalıyım öyle bir şey olmuş mudur dün? nasıl laf alabilirim ağzından? biz 8 aydır beraberiz onlar ise 1-1 bucuk yıl önce ayrılmışlardı. bir de sevgilim zaten yanlışlıkla aradı derken çok emin konuşuyordu
Bunun aynısı kuzenimin başına gelmişti. Konu biraz eski ama bu kıza tepki yağdıranlara sesleniyorum. Bu gibi durum umarım başınıza gelir. Kuzenim erkek arkadaşına sürpriz yapmak için çocuğun evine gidecekti. Çocuğun eski sevgilisiyle bunu aynı apartmandan çıkarken yakaladı. Bunlara güvenmeyin. Yapmadım etmiyorum derler kurana basıp yeminler ederler ama hep bir yalan.

Okurken biri beni boğazlıyor sandım. Bu ne ya? Adamın ne kadar Ç. İçi olduğuna kadar didikliyorsun. Senin gibi sevgilim olsa net terkederim sonra da eski sevgililer listesinde bile adını saymam ki yine aklıma gelmesin. Kimseyi bu şekilde tutamazsın. Ayrıca evli bile olsam eşim bana bu kadar hastalıklı davransa, onun güvenini kaybetme gibi bir endişem kalmaz. Niye kalsın ki zaten yok.

X