Sevgilimi eski sevgilisi aramış. geri dönmediğini söyledi fakat bana yalan mı söyledi?

Gece seni engelleyip sabah açan biriyle telefonda konuşabiliyosan bence bırak eski sevgilisiylede görüşsün bişey olmaz yani. Kendini engellettirene kadar gidiyosun fakat sonucunda adamı kaçırmamak için ayrılmıyosun. Adam evet sabaha kadar kızla konuştu. Bunda hepimiz hemfikiriz zaten.

%100 kızla konuştu. Bu kadarı tesadüf olamaz. Profil fotoğrafını değiştirmesi bile o kız için çok belli

Simdi cocugun sana soylediklerini derliyorum.offf bir rahat birakmadin eski sevgilimle yenide sevgii olduk onunla sabaha kadar rahat takilmak icin seni engellicem rahatsiz etme diye sabah ta senle konusuruz.kisaca olay bu.sacmaliga bak gecr engelkicekmis sabah kaldircakmis delirmen cok normal.senin ozguven sorunun yok onun karaktersizlik sorunu var canim yol ver gitsin

Eski sevgili muhtemelen tepeden bakarken yanlıslıkla aramaya basmıs olabilir evet ama sizinkide muhtemelen sormustur hayırdır diye. Veya cocuk cevrimiciyken eskisi hala onu gözetledigi icin de cevrimici olabilir. Malum yapmadıgımız seyler degil bunlar.:KK45: Ama engellememesi garip olan , engelle gitsin ondan gelecek birseyler beklıyor demekki..

Eğer aynı durum başıma gelmiş olsaydi, yapacağım en son şey sizin tavrınız olurdu. Adam eski sevgilisiyle sizi kiyasladigini düşünün, kıskançlıktan delirmiş biri hiç mantıklı değil.

Ben olsaydım ve bu konudan şüpheleniyor olsaydım kendimi ifşa etmezdim. Güzelce tarçınlı sütümü yapıp, mumlarımı yakıp gecelik giyip sevgilimi görüntülü görüşmeye davet ederdim. Dikkatini bana çekmesini sağlardım. Baktım ilgisi bende değil , bu bile ilişkiyi sorgulama sebebimdir. Eğer eminsem bana yalan söylüyor eski sevgilisiyle görüşüyor, net arkamı döner giderim. Çok acı çekerim ama göze alırım. Yalanın affı yok benim hayatımda. Görüşmesi affedilebilir ama yalanı affedilemez.

Sizin gibi davranan sevgilim olsa ayrılırdım. Kıza mesaj atmayı düşünmeniz ise dip noktası. Kendinizi ve sevgilinizi rezil etmektir bu. Elinizde ispat edemeyeceğiniz bir sebep yokken bu şekilde davranmak ilişkiyi yok etmeye götürür. İlişkiyi korumak böyle bir şey değil

Aklima sevgilisi Burak Ozcivit’i, Fahriye Evcen’e kaptirmamak icin sette kamp kuran Ceylan Capa geldi. 🤷🏻‍♀️
Bende zaman zaman bunu düşünürüm.
Sen o kadar çabala adam gitsin bassın nikahı ama başkasına.
Ceylan çapa yalnız değildir sloganı ile destek grupları kurulsun :rolleyes:

Siz şimdi bütün gün WhatsApp ın başında oturup birbirlerine online oluşlarını mı izlediniz yani?

İlk sorum: Sevgiliniz ve kız online iken birbirleri ile konuştuklarından nasıl emin olup bu konuda kavga çıkardınız?
İkinci sorum: Sevgilinizin o kızla konuştuğuna eminseniz kendisi nasıl hala sizin sevgiliniz?

Teşekkürler.

Merhaba, pazartesi günü sevgilimi eski sevgilisi görüntülü aramış, sevgilim farketmemiş, dün bir şekilde benim sayemde farketti "neden aradı" falan dedim "bilmiyorum şimdi gördüm" dedi. daha sonra whatsapta hep aktif oldu. "kiminle konuşuyorsun" diyorum arkadaşlarının adını söylüyor. neyse "tamam" dedim. biraz söylendim bu konuyla ilgili sustum. normalde pek aktif olmayan çocuk arkadaşlarıyla konuşuyordu. kızı engellemesini istedim "zaten yanlışlıkla aramıştır yazmadı yada tekrar aramadı ne gerek var engellemeye" diyip engellemedi. (bunlar olurken eski sevgiliside whatsappta hep aktifti) neyse gece saat 12 gibi mesajlaşıyoruz fakat bana biraz geç cevap veriyor yazmadığı zamanlarda da aktif ilk arkaşıyla konuştuğunu söyledi. bi yarım saat sonra sordum yine hala daha mı dedim, medyaya bakıyormuş fotoğraf ayırıyormuş galeriyi sıfırlayacakmış. fotoğraf seçerken profil fotoprafını değiştirdi. aylardır profil fotoğrafı yoktu birden fotoğraf koydu. döndüm tekrardan "engelle şu kızı" dedim, dediki "zaten numarası kayıtlı değil profil resmide sadece kişilerime açık". ben bi kız arkadaşıma sordum "bak dedim sende gözüküyor mu sevgilimin fotoğrafı" arkadaşım"gözüküyor" dedi. döndüm sevgilime dedim "hani sadece rehberine açıktı" diye "zaten öyle sen yanlış görmüşsündür" deyip ss attı sonradan kişilerim yaptı düzeltti. daha sonra ben uzattım bu durumu whatsapptan engelledi beni engellemeden öncede "seni ve güven problemlerini engelliyorum sabah sadece senin engelini açacağım düşün sabaha kadar" dedi. smsten yazdım buna tartıştık biraz engeli hala açmıyordu. bakıyorum eski sevgiliside hala daha whatsappta aktif. kardeşimin telefonu aldım ordan baktım sevgilimde aktif. döndüm smsten mesaj attım "hala daha ne yapıyorsun sen whatsappta" diye "galeriye bakıyorum izin verirsen bir salmadın, senin şuan her şey gözüne batıyor her zaman böyle aktif oluyorum" falan dedi. laf atıştık biraz daha sonra yatmadan önce engeli kaldırdı bana şunu söyledi "güvensizliğin, tavırların, triplerin yüzünden sabah uyandığında aramızı ne kadar açtığını farkettiğinde çok pişman olacaksın" dedi. sabah aradı beni bu konuyla ilgili konuştuk biraz bana kızgın olduğunu hala daha güven problemimi aşamadığımı söyledi. "aşırı tepki verdim haklısın fakat bana da hak vermelisin" gibi şeyler dedim böyle konuştuk sonra telefonu kapattık ben bugün öğlen saat 4te ve 6 buçukta onu aradım napıyorsun ne ediyorsun diye ilkinde gayet normal konuştuk hiç bir şey yokmuş gibi ikinci aramamda da öyleydi fakat kapatmadan konu bir şekilde oraya geldi yine düzgünce güven sorunuyla ilgili konuştuk. bugün ne kız ne de sevgilim dünki kadar aktif olmadılar. whatsappta sevgilim bir kere aktif oldu onda da osman diye bir arkadaşıyla konuştuğunu söyledi uzun süre aktif değildi zaten. yani sevgilim ve eski sevgilisi arasında tekrar bir şey olmayacağına eminim beni sevdiğini biliyorum fakat "neden aradın" diye eski sevgilisine mesaj attığını düşünüyorum kızıp sinirlenmeyeyim diye bana söylemedi sanırım çünkü çok tepki verdim. fakat elimde bir kanıt yok veya sadece ben kuruntu yapıyorum. siz ne düşünüyorsunuz? ne yapmalıyım öyle bir şey olmuş mudur dün? nasıl laf alabilirim ağzından? biz 8 aydır beraberiz onlar ise 1-1 bucuk yıl önce ayrılmışlardı. bir de sevgilim zaten yanlışlıkla aradı derken çok emin konuşuyordu
Okurken ben darlandim, sevgilinizin hâlini düşünemiyorum.
Kendi hâline bırakın. Ortada birşey yoksa bile böyle yaparak bulandırır sınız.

Merhaba, pazartesi günü sevgilimi eski sevgilisi görüntülü aramış, sevgilim farketmemiş, dün bir şekilde benim sayemde farketti "neden aradı" falan dedim "bilmiyorum şimdi gördüm" dedi. daha sonra whatsapta hep aktif oldu. "kiminle konuşuyorsun" diyorum arkadaşlarının adını söylüyor. neyse "tamam" dedim. biraz söylendim bu konuyla ilgili sustum. normalde pek aktif olmayan çocuk arkadaşlarıyla konuşuyordu. kızı engellemesini istedim "zaten yanlışlıkla aramıştır yazmadı yada tekrar aramadı ne gerek var engellemeye" diyip engellemedi. (bunlar olurken eski sevgiliside whatsappta hep aktifti) neyse gece saat 12 gibi mesajlaşıyoruz fakat bana biraz geç cevap veriyor yazmadığı zamanlarda da aktif ilk arkaşıyla konuştuğunu söyledi. bi yarım saat sonra sordum yine hala daha mı dedim, medyaya bakıyormuş fotoğraf ayırıyormuş galeriyi sıfırlayacakmış. fotoğraf seçerken profil fotoprafını değiştirdi. aylardır profil fotoğrafı yoktu birden fotoğraf koydu. döndüm tekrardan "engelle şu kızı" dedim, dediki "zaten numarası kayıtlı değil profil resmide sadece kişilerime açık". ben bi kız arkadaşıma sordum "bak dedim sende gözüküyor mu sevgilimin fotoğrafı" arkadaşım"gözüküyor" dedi. döndüm sevgilime dedim "hani sadece rehberine açıktı" diye "zaten öyle sen yanlış görmüşsündür" deyip ss attı sonradan kişilerim yaptı düzeltti. daha sonra ben uzattım bu durumu whatsapptan engelledi beni engellemeden öncede "seni ve güven problemlerini engelliyorum sabah sadece senin engelini açacağım düşün sabaha kadar" dedi. smsten yazdım buna tartıştık biraz engeli hala açmıyordu. bakıyorum eski sevgiliside hala daha whatsappta aktif. kardeşimin telefonu aldım ordan baktım sevgilimde aktif. döndüm smsten mesaj attım "hala daha ne yapıyorsun sen whatsappta" diye "galeriye bakıyorum izin verirsen bir salmadın, senin şuan her şey gözüne batıyor her zaman böyle aktif oluyorum" falan dedi. laf atıştık biraz daha sonra yatmadan önce engeli kaldırdı bana şunu söyledi "güvensizliğin, tavırların, triplerin yüzünden sabah uyandığında aramızı ne kadar açtığını farkettiğinde çok pişman olacaksın" dedi. sabah aradı beni bu konuyla ilgili konuştuk biraz bana kızgın olduğunu hala daha güven problemimi aşamadığımı söyledi. "aşırı tepki verdim haklısın fakat bana da hak vermelisin" gibi şeyler dedim böyle konuştuk sonra telefonu kapattık ben bugün öğlen saat 4te ve 6 buçukta onu aradım napıyorsun ne ediyorsun diye ilkinde gayet normal konuştuk hiç bir şey yokmuş gibi ikinci aramamda da öyleydi fakat kapatmadan konu bir şekilde oraya geldi yine düzgünce güven sorunuyla ilgili konuştuk. bugün ne kız ne de sevgilim dünki kadar aktif olmadılar. whatsappta sevgilim bir kere aktif oldu onda da osman diye bir arkadaşıyla konuştuğunu söyledi uzun süre aktif değildi zaten. yani sevgilim ve eski sevgilisi arasında tekrar bir şey olmayacağına eminim beni sevdiğini biliyorum fakat "neden aradın" diye eski sevgilisine mesaj attığını düşünüyorum kızıp sinirlenmeyeyim diye bana söylemedi sanırım çünkü çok tepki verdim. fakat elimde bir kanıt yok veya sadece ben kuruntu yapıyorum. siz ne düşünüyorsunuz? ne yapmalıyım öyle bir şey olmuş mudur dün? nasıl laf alabilirim ağzından? biz 8 aydır beraberiz onlar ise 1-1 bucuk yıl önce ayrılmışlardı. bir de sevgilim zaten yanlışlıkla aradı derken çok emin konuşuyordu
ilişkiniz hala devam ediyor mu?

Oooo çok klasik bir çakal taktiği. O kızla bal gibi konuştu, eğer aralarındaki iletişim ve eski günleri yad etme aşamaları olumlu geçer de tekrar deneyelim derlerse; senin bu hiç normal olmayan sık boğaz tavrını bahane edecek. Hazır ol.
Geliyor gelmekte olan.

Hadi günahını almayayım, konuşmamış olsa da yine senin bu sık boğaz tavrın gerçekten boğucu.
Adam da öyle olmaz böyle olur diye Pavlov'un köpeği taktiğini uyguluyor.

Turkchesi bi huzur vermedin.kizla yazisayim onun icin engelliyorum sabaha sendeyim
Kesinlikle. Eski sevgiliyle rahat rahat konuşmak için bir de engellemiş şerefsiz. Bi de kızı suçlayıp üste çıkıyor. O kadar bariz ki herşey yapma güzelim ayrıl böyle yalan söyleyen, böyle şerefsiz biri ile devam etme. 2 gün ağlar unutursun.

Aylar geçmiş üzerine ama bu kadar sıkıştırarak yapmayacağı varsa da yaptırırsınız. Whatsapp kullanmasına mani olamayacağınız gibi kiminle konuştuğunu da denetleyemezsiniz. Yapacak insan yapar. Rahat olun. Güvenin ve ilişkinize devam edin. Güvenmiyorsanız da ayrılın.

Konu yeniden niye hortlatıldı merak ettim, konu sahibinin ilişkisi devam ediyormuş. Demek ki ortada bir yanlış anlama varmış geçmiş gitmiş.

Gercekten kendinize ait hayatınız, özel isleriniz, gun icinde yapmaniz gereken seyler hic mi yok? Dün aksamdan beri her seyi birakip iki kisinin whatsappta aktif olup olmadigini takip etmissiniz. Sevgilinizi her gordugunuzde kimle konusuyorsun yazmissiniz. Biri bana bunu yapsa kendimi fazlasiyla huzursuz hissederim o iliskide. Erkek arkadasinizi savunmuyorum. Zira birini engelleyip sabaha kadar seni engelliyorum yaptiklarini dusun tehditi hic masumca degil. Hele ki eski sevgilisi hakkinda engelleyecek bir sey yok ki, ne var ki yorumları yaparken, sizi dusunmeniz icin kucuk bir cocuk gibi kenara almış.

Nasil bir iliski yasarsaniz yasayin ama once kendi hayatınıza odaklanin. Birini tüm gün whatsappta çevrimici olmus mu kac kere olmus diye takip edecek kadar hayatinizdan uzaklasmayin. Bu kadar bos zamaniniz olmasin

Gercekten kendinize ait hayatınız, özel isleriniz, gun icinde yapmaniz gereken seyler hic mi yok? Dün aksamdan beri her seyi birakip iki kisinin whatsappta aktif olup olmadigini takip etmissiniz. Sevgilinizi her gordugunuzde kimle konusuyorsun yazmissiniz. Biri bana bunu yapsa kendimi fazlasiyla huzursuz hissederim o iliskide. Erkek arkadasinizi savunmuyorum. Zira birini engelleyip sabaha kadar seni engelliyorum yaptiklarini dusun tehditi hic masumca degil. Hele ki eski sevgilisi hakkinda engelleyecek bir sey yok ki, ne var ki yorumları yaparken, sizi dusunmeniz icin kucuk bir cocuk gibi kenara almış.

Nasil bir iliski yasarsaniz yasayin ama once kendi hayatınıza odaklanin. Birini tüm gün whatsappta çevrimici olmus mu kac kere olmus diye takip edecek kadar hayatinizdan uzaklasmayin. Bu kadar bos zamaniniz olmasin
merhaba, söylediklerinizde çok haklısınız geçte olsa bende bunun farkına vardım zaten kendimi bayağı toparladım ve degistirdim

X