Sevgilimin bir kızla eski bir fotoğrafını gördüm

alina29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
39
7
Çöp kutusunda gördüm. Dış görünüş itibariyle yakın zamanda çekilmediği belli ama ne kadar eski olduğunu anlayamadım. Sözde kız whatsapp tan göndermiş yakın bi tarihte, ama eski bi foto. Bu da silmiş ama çöp kutusundaydı.
Ne kadar eski olduğundan emin olamıyorum. Biz 1,5 yıldan fazladır sevgiliyiz. Diyelim benden önceydi yani 2 sene önceki fotoğraf olsun, kız niye saklasın ve bunca zaman sonra göndersin ki? Ama benleyken de dış görünüşüne bakınca fotoğraftaki hali pek yoktu, yine de 2 sene çok uzun. Ya ben varken görüştülerse diye içim içimi yiyo 😞

Çöp kutusunda gördüm. Dış görünüş itibariyle yakın zamanda çekilmediği belli ama ne kadar eski olduğunu anlayamadım. Sözde kız whatsapp tan göndermiş yakın bi tarihte, ama eski bi foto. Bu da silmiş ama çöp kutusundaydı.
Ne kadar eski olduğundan emin olamıyorum. Biz 1,5 yıldan fazladır sevgiliyiz. Diyelim benden önceydi yani 2 sene önceki fotoğraf olsun, kız niye saklasın ve bunca zaman sonra göndersin ki? Ama benleyken de dış görünüşüne bakınca fotoğraftaki hali pek yoktu, yine de 2 sene çok uzun. Ya ben varken görüştülerse diye içim içimi yiyo 😞
Çöpten geri yükle yapıp dosyalardan resmi bulup ayrıntılara tıklayın. Fotoğrafın çekildiği tarih zaten isminin içindedir.

fotografın çekildiği yıl dönümlerinden anılar olarak karşısına çıkmıştır
görünce aaa bak bizzzzzz diyerek yollamak istemiştir
sıkıntılı bir durum yoktur
galerisinde kalmasını istememiştir silmiştir falan

Tarih vardı ama o tarihte o tipte değildi sevgilim. Diyor ki foto eski , o tarih kızın whatsapp tan gönderdiği tarih. Sözde bak eskilerden ne buldum.. tarzında göndermiş kız buna
Whatsapptan gönderilen resimlere şimdi baktım teyit etmek için. Ayrıntılara tıkladığımda gönderim tarihi ve dakikası yazıyor zaten. Altında da resmin ismi var isminin içinde tarih gizli zaten. Şu şekilde göstereyim:

Screenshot_20240425-011742_Gallery.jpg

Bana resim bugün 14.52 de geldi. Bugün çekildiği için 2024.04.24 gözüküyor isminde de.

işin içinden çıkamasaydım sevgilimin telini önce alır kızın numarasını söyletirdim ama bir yere gitmesine izin vermezdim gözümün önünde olacak kıza bu fotoyu ne zaman çektirmiştik ya hatırlayamadım yazar cevaba göre hareket ederim.

Kızın numarasını kızın whatsapp fotosuna bakacağım gelen fotodaki kızla aynı mı diye isteyebilirsiniz

Kız eski sevgilisi mi ki? Belki arkadaşıdır o da maziden foto diye atmıştır. Kuruntu yapma bence direkt sor şüphem var rahatsız hissettirdi daha somut şeylerle kanıtlayabilir misin de belki bir çözüm üretir

Whatsapptan gönderilen resimlere şimdi baktım teyit etmek için. Ayrıntılara tıkladığımda gönderim tarihi ve dakikası yazıyor zaten. Altında da resmin ismi var isminin içinde tarih gizli zaten. Şu şekilde göstereyim:

Eki Görüntüle 3419136

Bana resim bugün 14.52 de geldi. Bugün çekildiği için 2024.04.24 gözüküyor isminde de.
Evet böyle tarihli ama whatsapp konuşması yok, galeriden silmiş çöp kutusu kısmındaydı. O yüzden whatsapp tan gönderilen tarih ve saat vardı. Yani çekilen gün saati bilmiyorum. Fotoda gündüz ama tarihte akşam 22.40 ta atılmış. Çok merak ediyorum çekilen gün, yıl ne zamandı ben varken mi yokken mi. Ve kız buna bunca zaman sonra göndermiş yani bi whatsapp mesajlaşması olmuş. Kısa sürdü hemen sevgilim olduğunu söyledim konuşmayı kestim diyor ama güvenemem.

işin içinden çıkamasaydım sevgilimin telini önce alır kızın numarasını söyletirdim ama bir yere gitmesine izin vermezdim gözümün önünde olacak kıza bu fotoyu ne zaman çektirmiştik ya hatırlayamadım yazar cevaba göre hareket ederim.

Kızın numarasını kızın whatsapp fotosuna bakacağım gelen fotodaki kızla aynı mı diye isteyebilirsiniz
Whatsapp a baktım listede öyle bir kız yok. Numara yok yani. Eğer farklı isimle kaydettiyse onu da bulamadım fotoğrafsız kişilerden olabilir mi ona emin olamam ki. Numara sordum nerden biliyim gereksizin numarasını mı tutcam aklımda diyo

Kız eski sevgilisi mi ki? Belki arkadaşıdır o da maziden foto diye atmıştır. Kuruntu yapma bence direkt sor şüphem var rahatsız hissettirdi daha somut şeylerle kanıtlayabilir misin de belki bir çözüm üretir
Arkadaş değil. İlk sevgilisi ilk aşkı benmişim.. Benden önce flört tarzında olmuş sadece. Yani flört amaçlı buluşulmuş güya 1 kerede kalmış beğenmemiş çirkini diye.. Kızın dibi düşmüş ama bellii

Sizden önce mi ya da sizinleyken mi çekildi bu nasıl öğrenilir bilemiyorum ama sonradan dahil olan 3.kişiler illa ilişkinin huzurunu kaçıracaklar neden eski fotoğrafı atarsın ki yani 🤦‍♀️

Arkadaş değil. İlk sevgilisi ilk aşkı benmişim.. Benden önce flört tarzında olmuş sadece. Yani flört amaçlı buluşulmuş güya 1 kerede kalmış beğenmemiş çirkini diye.. Kızın dibi düşmüş ama bellii
O zaman işler değişir. İlişkide içini kemiren bir şey varsa peşimi bırakma çünkü o hisler boşuna olmuyor.

Sizden önce mi ya da sizinleyken mi çekildi bu nasıl öğrenilir bilemiyorum ama sonradan dahil olan 3.kişiler illa ilişkinin huzurunu kaçıracaklar neden eski fotoğrafı atarsın ki yani 🤦‍♀️
Belki kızla muhabbet gelişti tekrardan bilemedim bana güven vermedi

Belki kız normal arkadaşıydı siz yokken. Zamanında kendisinden de hoşlanmış olabilir. Ama siz hayatınıdayken görüşmemişlerdir kızda o rahatlıkla atmıştır bak hatırladın mı vs vs muhabbet olsun diye. Kötü niyetli olduğunu pek düşünmedim ama bu erkolar da şaşırtmayı çok sever gerçi.

X