Rahatsız edici erkek muhabbetleri

Çıkış yapıp kendimi tutup bir daha girmemeyi de düşünüyorum
Sizi rahatsız eden bir şey olursa ara sıra kontrol edin tabi ama özel konuşmalarına bu kadar takılmayın. Hepimiz başka insanların yanında farklı davranıyoruz. İzin verin kimin yanında nasıl istiyorsa öyle davransın. Bu yazdığınız şeyler çok da size olan saygısı sevgisi veya onun karakteri açısından negatif şeyler değil. O nedenle kendinizi bunları düşünerek bunaltmanıza gerek yok bence.

Evet bence de çok yanlış, birden fazla kere hatta,karşı taraflar da aynı şekilde.bende çok kırıldım ama sorsam geyik diyecek
Hayır hayır ben böyle bir şeyden bahsetmiyorum. Çiddi ciddi takılacak şey bu. Kadin fotosu derken birinin fotosu mu bir arkadaşının fotosu mu ya da hesabı açık bir kadinin paylaşımını mı almış yollamış. Yollarken ne demiş. Hayatında biri olan erkek bunu neden yapar? Şimdi yapıyorsa ilerde neler yapar.

Siz su an şifreyi aldım ayıp ettim falan kafasındasınız görüyorum ama bu ciddi bir sorun. Bence çok yanlış bu yaptığı demek ki bir his geldi şifreyi aldın baktın oh iyi de olmuş başka kadinlarin fotolarını atmak ne demek ayıp yahu

Evet klasik...benim rahmetli ex'e de erkek arkadasi vajina fotosu atmis, tam yalamalik yazmis bu da...ama sogudum gittim kim ne derse desin hepsinde ayni boktan muhabbetler var...sevdigin adamin sosyal medyasini okuyunca gercek yuzunu goruyorsun iste...
Dondurmadan bahsediyor sanki pzvnk

Başkasının mesajlarını gizlice okumayı doğru bulmuyorum. Eşiniz de olsa sevgiliniz de olsa. Özel hayat neticede. Belki goygoy yapıyor,belki arkadaşlarıyla sidik yarıştırıyor bilemeyiz. Ama okumanız yanlış.

Bu muhabbetler normal değil aksine sapıkça geliyor bana. Sağlıklı bir adam ( hem ruhen hem de cinsel dürtüler anlamında) bu muhabbetleri yapmaz. Gördüğü her kadına off uff ne götürülür beee muhabbeti gerçekten normal bir ruh haline ait değil. Erkektir yapar, klasik erkek demek de çok komik. Yolda yürürken de her geçene bunu düşünebilir gibi geliyor bana bu tür herifler. Sizin ondan izinsiz şifresine ulaşıp mesajlarını okumanız da ayrı ayıp tabii

Bu 30 40 yaş grubu erkekler gevşek ve rahatsız edici geliyor. Azıcık güleryüz göstersen yürüyeni çok. Siz kaç yaşındasınız, azıcık gençlere bakın.

Evet klasik...benim rahmetli ex'e de erkek arkadasi vajina fotosu atmis, tam yalamalik yazmis bu da...ama sogudum gittim kim ne derse desin hepsinde ayni boktan muhabbetler var...sevdigin adamin sosyal medyasini okuyunca gercek yuzunu goruyorsun iste...
Iyy ne tarafa kusuyoruz🤢igrenç adamlar

Evet instagtam şifresini ele geçirdiğimi günlerdir okuduğumu öğrenirse ilişkimiz bitme noktasına gelir.keske hiç girip okumasaydım bilmemek mutlulukmuş gerçekten
çok eski bi iş arkadaşım, sevgilim/kocam beni aldatabilir, bilmediğim sürece sorun yok, demişti
onu hatırlattı bana bu cümleniz

yani şimdi adam elalemin kadınlarına ağzının sularını aktıtırken ilişki bitme noktasına gelmiyor da
ama sizin mesajları okuduğunuz ortaya çıkarken mi bitme noktasına geliyor ?

pekala siz elalemin kadınlarının resmini arkadaşlarına atan, kendine ve millete 31 malzemesi yapan adamla içiniz ala ala ilişkinize devam edin

Bir başkasına ait şifre ile korunan hesapların şifresini ele geçirip, hesaba giriş yapmanın affedilecek veya görmezden gelinecek bir yanı yoktur.
ha sevgilisi olduğu halde elalemin kadınlarının fotolarını ağzının suyu aka aka arkadaşlarına atmanın görmezden gelinecek yanı var da hesaba giriş yapmanın yok yani öyle mi?

birileri her haltı yesin, sonra işine gelmediğinde de "ama sen benim özelime izinsiz baktın" desin
ne güzel dünya!

Valla her arkadaş grubu böyle mi bilmiyorum ama benim eşiminki böyle değil gırgır şamata var illa ki bel altı muhabbeti de var ama kendilerine takılıyorlar öyle karşı cinsle ilgili değil bakmak okumam ama yüzeysel bilirim yani böyle .

Instagram sifresini nasil ogrendiniz? D dangerousangel

Bu konularda en merak ettiğim şey şifrelerini nasıl öğreniyorsunuz cidden :KK70:
aşırı zor bişi değil aslında bu ya
sorarak öğrenecek hali yok
adamın google hesabını kendi telefonunda açtıysa insta şifresi google hesabındaki şifre yöneticisinde kayıtlıysa
hoop diye girmiştir zaten

bi diğer yöntem, şifremi unuttum yöntemini kullanarak şifre yenileme şeklinde şifre almak
adamın telefonuna sms'le şifre yenileme bağlantısı gider, o bağlantıyı kendine atar ve şifre yenileyerek hesaba girer
burda tabi kaşla göz arası adamın telefona gelen yenileme bağlantısını almak lazım

ya da deneme yanılma yöntemiyle bulmuştur. insanlar çok karmaşık şifreler kullanmazlar genelde de aynı şifreleri kullanırlar

X