Hayatımda İlk Defa Sistematik Olarak Yapılan Bir Saygısızlığa Maruz Kalıyorum. Çok Üzgünüm. Yardımcı Olur Musunuz?

Bu konuyu açtığınızda size olacakları söyledim ama burda kızlar öyle şey olur mu bu durumda kadın haklı sayılır dedi ee sonuç. Şimdi onunla değil tüm servisle papaz oldunuz. Malesef toplumun büyük kısmı artık böyle, işe yaramasan da şakşakcıysan birileri senin yerine çalışıyor sen sadece boş boş konuşsan yeter bu duruma itiraz edeni de afaroz ediyorlar. Size yaptıkları ve yapmaya devam edecekleri gibi. Keşke olayı büyütmeden sadece onunla nöbet istemediğinizi söyleyip kurtulsaydınız.
Maalesef çok haklısınız.

Çözüm benim diğer servise geçmem oldu işte. Artık orada ne olacağım bilmiyorum.
Sevindim ozaman bosverin onunuze bakin o serviste ayni sorunlar devam eder ,onunda adi cikar. Siz musterih olun daha once calistigim bir yerde herkese koru davranan bir mudur vardi .cook gelen gidem olmus cok subeli bir yerdi .bende yeni gelince bir cok sorun yasadim dilekce yazdim , daha once ustu ortulmus kimse dilekceli yazili sikayet etmemis yada edenler de hani bu seferlik diye idare edilmis .benim dilekcem bardagi tasiran son nokta olmustu o adam icin 😂 siz olmasanizds sizden sonrakiler biriktikce biriktikce hakkindan gelecektir.

Sevindim ozaman bosverin onunuze bakin o serviste ayni sorunlar devam eder ,onunda adi cikar. Siz musterih olun daha once calistigim bir yerde herkese koru davranan bir mudur vardi .cook gelen gidem olmus cok subeli bir yerdi .bende yeni gelince bir cok sorun yasadim dilekce yazdim , daha once ustu ortulmus kimse dilekceli yazili sikayet etmemis yada edenler de hani bu seferlik diye idare edilmis .benim dilekcem bardagi tasiran son nokta olmustu o adam icin 😂 siz olmasanizds sizden sonrakiler biriktikce biriktikce hakkindan gelecektir.
Servis kabalığını, saygısızlığını hiçbir şeyini sorun etmiyor ki adı çıksın. Konuda da dediğim gibi bana "Onu böyle kabul etmen lazım." falan diyorlar yani. Gideceğim serviste daha önceden bu kişinin gönderildiği servis. Ama onu gönderdikten sonra kurtulmuş olmanın verdiği rahatlık sanırsam öyle böyle iletişimini sürdürdüler. O gün benimle konuşmaya geldiğinde de sonrasında birkaç arkadaşıyla o servise gitti ayrılırken baya mutluydu sanırsam onları da doldurmuş iyice. Bir de o servise daha önceden sorun yaşayan birkaç kişi daha gönderilmişti hemen toplanıp isyan ettiler neden bize hep en problemliler gönderiliyor diye. Muhtemelen benim çekilmemi de hoş karşılamamışlardır. Bir de bana sorumlu "Burada biraz daha dayan çekeceğim seni diğer servislerimden birine." demişti. Yani önceden belliydi. Ama şimdi bu olayın üzerine olunca sanki ben haksız olduğum için alınmışım gibi oldu. Bu da kötü hissetmeme neden oldu. Yani velhasıl kelam haklıyken hem haksız duruma düşmüş gibi oldum duymadığım laf kalmadı hem de gerçekten beni çok üzüp hırpaladılar.

Servis kabalığını, saygısızlığını hiçbir şeyini sorun etmiyor ki adı çıksın. Konuda da dediğim gibi bana "Onu böyle kabul etmen lazım." falan diyorlar yani. Gideceğim serviste daha önceden bu kişinin gönderildiği servis. Ama onu gönderdikten sonra kurtulmuş olmanın verdiği rahatlık sanırsam öyle böyle iletişimini sürdürdüler. O gün benimle konuşmaya geldiğinde de sonrasında birkaç arkadaşıyla o servise gitti ayrılırken baya mutluydu sanırsam onları da doldurmuş iyice. Bir de o servise daha önceden sorun yaşayan birkaç kişi daha gönderilmişti hemen toplanıp isyan ettiler neden bize hep en problemliler gönderiliyor diye. Muhtemelen benim çekilmemi de hoş karşılamamışlardır. Bir de bana sorumlu "Burada biraz daha dayan çekeceğim seni diğer servislerimden birine." demişti. Yani önceden belliydi. Ama şimdi bu olayın üzerine olunca sanki ben haksız olduğum için alınmışım gibi oldu. Bu da kötü hissetmeme neden oldu. Yani velhasıl kelam haklıyken hem haksız duruma düşmüş gibi oldum duymadığım laf kalmadı hem de gerçekten be
Servis kabalığını, saygısızlığını hiçbir şeyini sorun etmiyor ki adı çıksın. Konuda da dediğim gibi bana "Onu böyle kabul etmen lazım." falan diyorlar yani. Gideceğim serviste daha önceden bu kişinin gönderildiği servis. Ama onu gönderdikten sonra kurtulmuş olmanın verdiği rahatlık sanırsam öyle böyle iletişimini sürdürdüler. O gün benimle konuşmaya geldiğinde de sonrasında birkaç arkadaşıyla o servise gitti ayrılırken baya mutluydu sanırsam onları da doldurmuş iyice. Bir de o servise daha önceden sorun yaşayan birkaç kişi daha gönderilmişti hemen toplanıp isyan ettiler neden bize hep en problemliler gönderiliyor diye. Muhtemelen benim çekilmemi de hoş karşılamamışlardır. Bir de bana sorumlu "Burada biraz daha dayan çekeceğim seni diğer servislerimden birine." demişti. Yani önceden belliydi. Ama şimdi bu olayın üzerine olunca sanki ben haksız olduğum için alınmışım gibi oldu. Bu da kötü hissetmeme neden oldu. Yani velhasıl kelam haklıyken hem haksız duruma düşmüş gibi oldum duymadığım laf kalmadı hem de gerçekten beni çok üzüp hırpaladılar.

X