Örgü Profesyonel Örgü Ören Var mı?

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

LeyLAL

Guru
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
215
155
merhaba,

elimde ördürmek istediğim birkaç kazak modeli var.Profesyonel olarak örgü ören bayanlar ile iletişime geçmek istiyorum..Gerçekten örgüsüne güvenen ve hazır gibi ören benimle iletişime geçerse sevinirim..

ece

Hala birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Annem, yıllardır her renk ve modelde isteğe uygun hırka,kazak,şal,atkı bere patik,çorap vs... çeşitli şeyler örüyor.
Eğer görüşmek isterseniz lütfen bana mesaj bırakın,ne istediğinize dair görüşelim tabi ondan önce annemin yaptığı birkaç örnek gösterebilirim.

doğacak bebeğim icin dergiden beğendiğim bir kaç modeli orgu işini iyi yapabilen iyi anlayan bir bayana yaptırmak istiyorum, ilgi alanı olan arkadaşlardan geri dönüş bekliyorum

Ben örüyorum. Ördürmek istediğiniz bebek giysisinin fotoğrafını e-mailime gönderebilirsiniz.

Hala birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Annem, yıllardır her renk ve modelde isteğe uygun hırka,kazak,şal,atkı bere patik,çorap vs... çeşitli şeyler örüyor.
Eğer görüşmek isterseniz lütfen bana mesaj bırakın,ne istediğinize dair görüşelim tabi ondan önce annemin yaptığı birkaç örnek gösterebilirim.
Merhaba ben kazak ördürmek istiyorum.

Beni arayabilir midiniz örgü için?

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba,

elimde ördürmek istediğim birkaç kazak modeli var.Profesyonel olarak örgü ören bayanlar ile iletişime geçmek istiyorum..Gerçekten örgüsüne güvenen ve hazır gibi ören benimle iletişime geçerse sevinirim..

ece
Merhaba siz profesyonel orgu oren kisiler buldunuz mu acaba

Beni arayabilir midiniz örgü için?
Hala birini arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.Annem, yıllardır her renk ve modelde isteğe uygun hırka,kazak,şal,atkı bere patik,çorap vs... çeşitli şeylaysser örüyor.

Aysesultan hanım sizin anneniz örgü örüyor zannederim hala devam ediyorsa ben profesyonel orgu ördurmek istiyorum.hatta annenizin ördüklerinle ilgili görsel varsa lütfen paylaşabilirmisiniz

X