Önce Hüplet, Sonra Güplet!

oooooooooo 36 dk koşmak haa..bir tur bile koşamazken yani 3 dk..
bende ne masum şeyler yermişim böyle..
aslında sadece güpletmemize gerek kalmayan şeyler üretilse de işimiz kolaylaşsa ne güzel olurdu dimi..yanımızdaki yerken yiyememek ne kötü bir durum..

Ahhh ahhh!

O lamba cinine bi'rastlasam..

ılk isteğim.. sevdiğim her şeyi, kilo alma korkusu olmadan yemek olacak..

Yahu bir de şu midem küçüldü diyenler falan var ya.. O nasıl oluyor? Sahi mi?
Benimki hiç ama hiç küçülmedi..

79 lardan 65 lere indik.. Tık değişiklik yok.. ıştah merkezimin çapı aynı.. O yüzden asla ve asla kendimi salma, gevşeme gibi bir lüksüm olamıyor, olamayacak..

:nazar:

Tam bir haftadır kek sayıklıyorum.. Bir pastanenin asortik bir isim taktığı keki... Delirecem.. :roflol: :roflol: Tut tut nereye kadar.. hooopp böyle yazmaya devam edersem telefona elimin gitmesi an meselesidir.. yerimseniben

Ahhh ahhh!

O lamba cinine bi'rastlasam..

İlk isteğim.. sevdiğim her şeyi, kilo alma korkusu olmadan yemek olacak..

Yahu bir de şu midem küçüldü diyenler falan var ya.. O nasıl oluyor? Sahi mi?
Benimki hiç ama hiç küçülmedi..

79 lardan 65 lere indik.. Tık değişiklik yok.. İştah merkezimin çapı aynı.. O yüzden asla ve asla kendimi salma, gevşeme gibi bir lüksüm olamıyor, olamayacak..

:nazar:

Tam bir haftadır kek sayıklıyorum.. Bir pastanenin asortik bir isim taktığı keki... Delirecem.. :roflol: :roflol: Tut tut nereye kadar.. hooopp böyle yazmaya devam edersem telefona elimin gitmesi an meselesidir.. yerimseniben

ah canım benim kıyamam..
bak ne yap haftalık kaçamağın olarak ye bence sonrasında da uzun bir yürüyüş yaparsınyerimseniben
iştah ve mide meselesine gelince aynen katılıyorum..kesinlikle benim midem ektra licralı yedikçe açılanlardan ve ben 50 kilo olsamda bu böyle olacak eminim..:dilcikar:

bütün hayat felsefem altüst yani ,) herşeyden az az yeme politikamı güplettim şuanda

püsküüt canım benim,

ah ah güzel konu açmışsın okuyunca kendimi nasıl mahvettiğimi anladım ve kendime vah vah dedim.:eek:lmaz:

önümüzdeki hafta akapunktur ile hayatımın ilk rejimine başlıyacağım ve buradan kilo vermek isteyenler beni takip etsinler diyorum, haydi bismillah.:hooray:

bana destek olursunuz artık zaten herşeyi paylaşacağınıza eminim.
kendimle ilgili belki konu açarım izin olursa...

BİR DİLİM ÇİKOLATALI PASTA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 116 DAKİKA YANİ YAKLAŞIK İKİ SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 dilim çikolatalı pastanın kalorisi 420 kcal.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.

Dalga Geçiysin:1shok::1shok:
Dün dr 5 kilo ver dedi hatat 10 da olabilir yani dedi:eek:lmaz:
Bir dilim yaş pasta yicem 116 dk yürücem.
aman ne zormuş bu işler kuzum ya:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalga Geçiysin:1shok::1shok:
Dün dr 5 kilo ver dedi hatat 10 da olabilir yani dedi:eek:lmaz:
Bir dilim yaş pasta yicem 116 dk yürücem.
aman ne zormuş bu işler kuzum ya:çok üzgünüm:
Hem de nasıl zor..
Yani aslında bu işi ciddiye alırsan zor.. Kestane kebap takılırsan zor değil.. :roflol: :roflol:
Zor ver.. Zor koru.. Kolay al.. Süper denklem di mi? zemuszemus
Sana da kilo verme maratonunda başarılar dilerim barzeycim.. Ciddiye al ama kafayı yiyecek kadar değil olur mu? Canını sıkmadan yavaş yavaş.. Minik değişiklikler yaparak verirsin mutlaka.. Kolaylıklar.. a.s.
ben simitli diyete başladım öqlenleri simit ayran yiyorum kilo aldırırmıqi:kedi:
Başlıkta daha önce bahsetmiştim simit-peynir faciasından.. delikafadulden
Buyrun lütfen..

SİMİT VE KAŞAR PEYNİRİ HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 118 DAKİKA YANİ YAKLAŞIK

İKİ SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 tane simit yaklaşık olarak 300 kcal.
1 kibrit kutusu büyüklüğünde kaşar peyniri (30 gr) yaklaşık olarak 125 kcal.
Bu kadar az kaşar tükettiğimizi farzetsek bile bu hüpletmeyle toplam 425 kcal alıyoruz.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.

Eyvahlar olsun! 1 ay 1 haftadır güya rejimdeyim ama hafta içi her sabah simit yedim!!! Buna rağmen 11 kilom gitti ama, gümletecek kadar spor da yapmadım.. Acaba bu mu yanlış, yoksa simit yemeseydim bu 11, 15 20 mi olacaktı ? kaydirigubbakcemile3 neyse, bi daha yerken 2 kez düşünürüm ama vazgeçeceğimi sanmıyorum kaydirigubbakcemile2

Eyvahlar olsun! 1 ay 1 haftadır güya rejimdeyim ama hafta içi her sabah simit yedim!!! Buna rağmen 11 kilom gitti ama, gümletecek kadar spor da yapmadım.. Acaba bu mu yanlış, yoksa simit yemeseydim bu 11, 15 20 mi olacaktı ? kaydirigubbakcemile3 neyse, bi daha yerken 2 kez düşünürüm ama vazgeçeceğimi sanmıyorum kaydirigubbakcemile2

Kahvaltıda çok kalorili beslensek bile gün içindeki normal aktivite aldığımız kaloriyi güpletmemize yarayabiliyor..
Belki de günün kalan öğünlerinde dengeli ve/ya az karbonhidratlı beslenmişsinizdir..

Bu arada verdiğiniz kilo için tebrikler.. Normalin üzerinde kilo kaybetmişsiniz.. Dilerim sağlığınız için bir tehlike oluşturmaz.. Spor da yapmadığınız için kaslarınızdan da erimiş olması muhtemel.. Kendinize özen göstermenizi öneririm.. Kiloyla beraber sağlık da gitmesin elimizden.. :nazar:

püsküüt emeğin için çokkk teşekkürler. gözümü açtın. çok kalorili besinlere savaş açtım.ne kadar bilinçsiz besleniyormuşum bir kere daha anladım. 10 gündür yediklerime dikkat ediyordum şimdi bunlarda eklenince tam oldu.

benimde eşim pirinç pilavını çok seviyor hele bi söylesen hüpletince ne oluyor bende ona yapıp kendimde o yerken izlerim artık

X