Önce Hüplet, Sonra Güplet!

seaBahAR

Nosce Te İpsum
Pro Üye
13 Nisan 2007
15.555
36.069

Rejimdesiniz ama bu durum bazen dayanılmaz oluyor..

Rejimdesiniz ama ömrünüz böyle mi geçecek?

E bazen hüpletmek iyi gelir morallere..

Tek şartla;

HÜPLETTİKTEN SONRA GÜPLETİRSENİZ!

Peki hüplettiklerimizi güpletmek için ne yapmamız gerekiyor?

Not: KK üyesi kızların hepsi kilolarından kurtulana kadar fikir ve eylemlerim devam edecek. Püsküüt'ten kurtuluşunuz yok anacım. yerimseniben
Lütfen mesaj eklerken, yemek ve spor arasındaki ilişkiyi formata uygun olarak ve birebir kurmaya dikkat edin. Ezberimize almamız kolay olsun..

PİZZA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN
1 SAAT 25 DAKİKA DANS ETMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 adet pizzanın kalorisi ortalama olarak 600 kcal.
Dans ederek harcadığınız kalori ise dakikada 7 kalori.

Son düzenleyen: Moderatör:

ÇİKOLATA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 1 SAAT 26 DAKİKA YÜZMEM GEREKİYOR.

Açıklama : 100 gr. sütlü çikolatanın kalorisi yaklaşık olarak 605 kcal.
Yüzerek harcadığınız kalori ise dakikada 7 kalori.

İSKENDER KEBAP HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 54 DAKİKA KOŞMAM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 porsiyon iskender kebap, pidesiyle birlikte yaklaşık olarak 700 kcal.
Koşarak -orta hızda- harcadığınız kalori ise dakikada 13 kalori.

hindistan cevizi hüpletmek istiyorum
MeyvelerinFaydalari_hindistan_cevizi.jpg

aldığım kaloriyi yakmak istiyorsam bir saat ip atlamam gerekiyor hemde aralıksız

bir tane hindistan cevizi 603 kalori bir saat ip atlamak sadece 590 kalori.. yetmiyor bile .. ki en masum meyve yemek istemiştim :KK43:

BİR DİLİM ÇİKOLATALI PASTA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 116 DAKİKA YANİ YAKLAŞIK İKİ SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 dilim çikolatalı pastanın kalorisi 420 kcal.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.

SADECE BİR TOP DONDURMA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 33 DAKİKA MERDİVEN ÇIKMAM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 top dondurma yaklaşık olarak 40 kalori.
15 dakika süresince merdiven çıkarak harcadığınız kalori ise 18 kalori

süpermiş bunlar ya sağol ya püskütcüüm pasta çekiyodu canım artık elma çekiyo :KK70:

ya biri şu tatlı krizime çzüm bulsun:KK70: delirme üzereyim.. kesmiyo beni elma falan. bi de tam final haftası.. nerde çukulata varsa yiyesm geliyo.. tutuyorum kendimi:S

süpermiş bunlar ya sağol ya püskütcüüm pasta çekiyodu canım artık elma çekiyo :KK70:

püsküütçüm ya 10 numarasın ne diyim laf yok :KK70:

Eyvallah kızlar.. :emir_bebek: Ben de size teşekkür ederim.. Az daha bu topiğin helvasını kavuracaktım..

ya biri şu tatlı krizime çzüm bulsun:KK70: delirme üzereyim.. kesmiyo beni elma falan. bi de tam final haftası.. nerde çukulata varsa yiyesm geliyo.. tutuyorum kendimi:S

Tutma kendini.. Bu topiği baştan sona bir daha oku.. Güpletmeye hazırsan, hüpletmende bir sakınca yok.. kaydirigubbakcemile2

ben tatlı pasta manyağı olarak şunu söylüyorum(ayrıca spor yapma özürlüyüm çok tembelim) ne o pastayı yerim nede okadar saat yürür koşar dans ederim .yemem yemem :))

ben tatlı pasta manyağı olarak şunu söylüyorum(ayrıca spor yapma özürlüyüm çok tembelim) ne o pastayı yerim nede okadar saat yürür koşar dans ederim .yemem yemem :))
ben hem yer hemde o sporu severek yaparım ya valla ...-tatlicadiarzu-

saggol püskütüm ........ bizim için bizden çok verdigin mücadele için .....yerimsenibena.s.

SADECE BİR DİLİM BAKLAVA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 3.000 KERE MEKİK ÇEKMEM GEREKİYOR!

Açıklama :
1 dilim baklava yaklaşık olarak 150 kalori.
200 kere mekik çekerek harcadığınız kalori ise 10 kalori.

oy oy ben oturunca 1 kiloyu of demeden yerdim,:eek:
en sevdiğim tatlı benim baklava püsküütüm,senağlama
demekki neymiş hayal buraya baklavayla gelmiş,:roflol:
tadını unuttum şimdi bu kadar kilo yeyince verilmiyo,
sevmiyom seni baklava sevmiyom işte :mymeka::dilcikar:...

hiii demekki bayramda yediğim okadar baklavadan sonra o yüzden 3 kilo aldıııııımmmmm :1shok:

Ya arkadaşlar sormayın ben de aptallaştım..
Bi'de mekik çekmenin kalorisini bulmak için dünyayı dolaştım desem abartmış olmam yani..
En nihayetinde "crunches calori" yazarak ulaştım yabancı bir siteye de öyle buldum.

3.000 mekik mi?

Annecim ya!

Ben günde 100 mekik kafadan çekip bi'şey yaptığımı sanıyodum. 100 mekik sadece 5 kalori ediyomuş..

5 kalori ne?

Bulaşık yıkamak bile 6 kalori yahu!

Bundan sonra bütün mahallenin bulaşıklarını yıkayayım bari mekik çekmek yerine.. :roflol:

Abboowwwww....delikafadulden inanamıyorum:1shok: Bir zamanlar canım şu şeyden isterdi ve oturup yapardım ertesi güne kalmazdı :eek: 1947 yılından beri de zayıflama yarışmasında bulunup mezun olamamamın sebebi o tepsi tepsi yediğim şu şeylerdi galiba :nazar:

Amaninnnnn sositososito bir şeye çok sevindim ama söylemeden geçemiyeceğim :roflol: mekik çekmiyorum ben kaç yıldır belimden sebep:nazar: iyiki çekemiyormuşum... Boşa kürek çekmek bu olsa gerek :roflol:

hakikaten ya mekik yerine bulaşık yıkayalım bari makineye ne diye para verdik ki eflenince almayım bari gerek yok:KK70:,
ya fıstıklar şaka bi yana hakikaten o kadar mekik eziyetini boşamı çektik biz yıllarca,
püsküütüm 45 dk tempolu yürüyüş yerinede evmi sürürceski :)...

X