Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar adete 6 gün kala kan testim negatif yumurtlama 17 nisandı.sizce hala umut var mı
Çok erken baktırmışsınız döllenmeden 10-11 gün sonra kanda çıkmaya başlıyor beta. Beklemek en zor kısım biliyorum ama adet gününe kadar ya da dayanamıyorsanız 2 gün kalana kadar bekleyin test için bence. İnşallah hayırlısıyla hamilesinizdir🙏☺️

Merhaba ben de sizinle aynıyım:) bir çocuğum var 26 günde bir adet oluyorum genelde. Yumurtlamam 12. gün oluyor. Yumurtlamadan tam 14 gün sonra adet başlar ona göre hesaplayabilirsiniz. Bir de yumurtlama günü uzayan yumurta akı gibi akıntı olyor ve kasık ağrısı. Bu belirtileri de takip edebilirsiniz. Sat 21 Nisan olduğuna göre sizin yumurtlamanız 2-3 Mayıs gibi olabilir.
Canim senin demene göre benim uzayan akıntım reglimin 8. Günü yoğun bir şekilde gelmişti o gün yumurtlamiş mi oluyorum ben o zaman öyleyse 14 gün sayarsam 2 gün sonra adet olmam gerekiyor ama normalde bat 3 Mayıs görünüyor döngüm 26 çünkü benim kafam karıştı 2 gün varsa zaten hiç regl belirtim yok kasik ağrım var ama o 10 gündür devam ediyor hala da var hafif

Kızlar, 1 Nisan'da regl oldum 15 nisanda yumurtlama günümdü (artımed ovulasyon testi ile takip ettim). 14 ve 15 ini değerlendirdik, dün regl günümdü henüz gelen giden yok ☺️ hayırlısı bakalım. Henüz yumurtlama üstünden 10 gün geçtiği için test yapmadım, bende durumlar böyle

Canim senin demene göre benim uzayan akıntım reglimin 8. Günü yoğun bir şekilde gelmişti o gün yumurtlamiş mi oluyorum ben o zaman öyleyse 14 gün sayarsam 2 gün sonra adet olmam gerekiyor ama normalde bat 3 Mayıs görünüyor döngüm 26 çünkü benim kafam karıştı 2 gün varsa zaten hiç regl belirtim yok kasik ağrım var ama o 10 gündür devam ediyor hala da var hafif
Vallahi benim hiç şaşmaz uzayan akıntı olduğunda 14 gün sonra kesin regl geliyor. Kendi vücudunu takip ederek zamanla netleştirirsin. Bahar dönemlerinde adet düzeni birkaç gün kayabiliyor da. Belki erken yumurtlamışsındır. Kendi vücudunu en iyi sen bilirsin🌸☺️

Vallahi benim hiç şaşmaz uzayan akıntı olduğunda 14 gün sonra kesin regl geliyor. Kendi vücudunu takip ederek zamanla netleştirirsin. Bahar dönemlerinde adet düzeni birkaç gün kayabiliyor da. Belki erken yumurtlamışsındır. Kendi vücudunu en iyi sen bilirsin🌸☺️
Ben geçen ay ovulasyon yaptığımda 15. Gün yumurtlama gösterdi bu ay yapmadim ama 8. Gün uzayan akıntı geldi bu sefer daha yoğundu. Tuttuysa o gün tutmuştur büyük ihtimal 😂 galiba yumurtam erken olgunlaştı bu ay 😂

Ben geçen ay ovulasyon yaptığımda 15. Gün yumurtlama gösterdi bu ay yapmadim ama 8. Gün uzayan akıntı geldi bu sefer daha yoğundu. Tuttuysa o gün tutmuştur büyük ihtimal 😂 galiba yumurtam erken olgunlaştı bu ay 😂
Ay inşallah tutmuştur hadi bakalım😍😍

İnşallah tutmuştur bebişin kendime istediğim kadar çok istedim senin için sebepsiz 🥹
Yaa çok sağol canim benim inşallah senin de olmuştur. 🤩 Bu gruptaki herkesin inşallah en kisa zamanda olur 🙏🙏 Ben köy okulunda öğretmenim bu arada dün de garip bir şekilde öğrencilerim durduk yere bana siz hamilesiniz hocam dediler ve bugün bir sürü yiyecek getirmişler bana bu bi işaret mi acaba ya içlerine mi doğdu ki dedim 😂😂

Yaa çok sağol canim benim inşallah senin de olmuştur. 🤩 Bu gruptaki herkesin inşallah en kisa zamanda olur 🙏🙏 Ben köy okulunda öğretmenim bu arada dün de garip bir şekilde öğrencilerim durduk yere bana siz hamilesiniz hocam dediler ve bugün bir sürü yiyecek getirmişler bana bu bi işaret mi acaba ya içlerine mi doğdu ki dedim 😂😂
Amin inşallah hepimizi sevindirsin Rabb'im ayrıca çocuktan al haberi derler büyükler bilemedim😶‍🌫️😂

Kızlar, 1 Nisan'da regl oldum 15 nisanda yumurtlama günümdü (artımed ovulasyon testi ile takip ettim). 14 ve 15 ini değerlendirdik, dün regl günümdü henüz gelen giden yok ☺️ hayırlısı bakalım. Henüz yumurtlama üstünden 10 gün geçtiği için test yapmadım, bende durumlar böyle
Ovulasyon pik olduktan 14 gün sonra regl oluyor diye biliyorum siz geç mi yumurtladınız, diğer türlü daha 4 gün olması gerekiyor regl için

Kızlar 6 gün kala prediktör yaptım 4/5 dakikada şöyle bir çizgi belirdi fikriniz var mıdır 🙏

Eklentiler

• IMG_5539.jpeg
    IMG_5539.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_5528.jpeg
    IMG_5528.jpeg
    806,6 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_5552.jpeg
    IMG_5552.jpeg
    489,4 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar çatlamamın üstünden 12 gün geçti bugün test yaptım ama şu testte aşırı silik çizgiyi bi tek ben mi görüyorum kafayı yiyorum galiba çizgi var mı yok mu 🥺😂

Eklentiler

• IMG_3335.jpeg
    IMG_3335.jpeg
    116,8 KB · Görüntüleme: 75
X