Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kuzum sal kendini kasma bak lütfen sakınan göze çöp batar derler eskiler sen bu kadar stres yaparsan benim rahat etmez ki
Öyle öyle canısı oğlumda hıc umursamadım yıyecek ekmegı varsa vardır dedın her ısımı yaptım yatmadım etmedim çok şükür saglıkla aldım bunda da bı telaslıyım

Dün kaset testım bu sekıldıeydı bugünde pro doctor aldım onu yaptım ama artımed daha koyu çıkarmıştı hangı testte sorun var çözemedim ey dostlarrrr dıgerlerı de sımdo yaptığım beş dakika beklemeden çektim 😀😀 Candy7777 Candy7777 @Sosyallanne @Zumruduanka96 kız bu testın 20 lira olmasından anlamalıydım benı yanıltacagını
Sen niye artimed yapıyosun ki 😵‍💫😵‍💫😵‍💫kuruma çizgisi gibi cıkarmıyo muydu o Candy7777 Candy7777 ne düşünüyosun

Moralinizi bozmayin. Ben de her an regl olacakmisim gibi sancilar giriyodu . Test yaptim pozitif cikti. Su an hala o sancilar devam ediyor. Normalmis yani. Insallah gonlunuzce olur
Tebrık ederim canım Rabbım saglıkla sıhhatle kolaylıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah.beklicez mecbur ama moralım bozuluyor işte insan oglu sabrı ne kadar az. sizde de oldumu vajina bolgemde agrı ve sızlama var.sancı giriyor ara ara kramp gibi aynı.

Moralinizi bozmayin. Ben de her an regl olacakmisim gibi sancilar giriyodu . Test yaptim pozitif cikti. Su an hala o sancilar devam ediyor. Normalmis yani. Insallah gonlunuzce olur
Brnımde üç gün asırı bı kasık agrısı oldu şuan yok çok şükür yerleştı dıye düşünüyorum ama genede Allâh bılır 😇

benım yumurtlamadan 3 gun sonra basladı neredeyse hiç gecmedi bugun sankı biraz daha fazla.veya ben panık yapıyorum lekelenme de bitmedi ya
Benım bugün düne göre gecmıs gibi dün daha beterdı resmen her böyle akıntı hıssettıgomdd tuvalete kostum bugün saldım ama bakalım yıyecek ekmegı içecek suyu varsa gi tutunur oğlumun bugün doğum günü perşembe büyük bı doğum günü yapcam ama yorulmadan tabıkı 😀

Kızlar bir şey daha soracağım. Yerleşme kanaması olmak zorunda mı hamilelik için. Bende hiç leke meke yok çok akıntı vardı o da baya azaldı. Bata 2 kaldı

Benım bugün düne göre gecmıs gibi dün daha beterdı resmen her böyle akıntı hıssettıgomdd tuvalete kostum bugün saldım ama bakalım yıyecek ekmegı içecek suyu varsa gi tutunur oğlumun bugün doğum günü perşembe büyük bı doğum günü yapcam ama yorulmadan tabıkı 😀
canım benım nice saglıklı sıhhatlı güzel yılları olsun inşallah.bende calısıyorum eve gec evle ilgilen derken sankı daha cok artıyor agrılarım.benımde bir oglum var ellerinizden öper ocak ta 10 yasına girdi.biz baya ara verdik.ama deli gibi son 1 senedir kardeş istiyor.dun malum mu oldu ne karnıma yattı anne sence bebek varmıdır dedi.bilmiyorum oglum Allah ne zaman nasip ederse dedim.bence var içeriden ses geliyor dedi.karın guruldamasını duyuyor tabı.hiç bu ay bekliyorum filan da demedim etkılenmesin diye. gerci dua ile olacagını dusundugu için anne ne yaptınız diye sormuyor:)))))))))

Kızlar bir şey daha soracağım. Yerleşme kanaması olmak zorunda mı hamilelik için. Bende hiç leke meke yok çok akıntı vardı o da baya azaldı. Bata 2 kaldı
yok canım olması sart değil. benım oglumda hiç olmadı düşük yaptıgımdakinde oldu eger buda hamılelıkse bundada olmus olucak

X