Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Varda çoooooook silik ya ben güvenmiyorum biraz daha belirgin olması gerekirdi
Bugün kaçıncı gün yumurtlama takibi yapmışmıydın yenidir canım ondan ben kendimden bile şüpheliyim çünkü sağ kaldığımda bir doluluk hissi var sabah aşırı midem bulanıyordu anlamadım gitti ya

Dün kaset testım bu sekıldıeydı bugünde pro doctor aldım onu yaptım ama artımed daha koyu çıkarmıştı hangı testte sorun var çözemedim ey dostlarrrr dıgerlerı de sımdo yaptığım beş dakika beklemeden çektim 😀😀 Candy7777 Candy7777 Sosyallanne Sosyallanne @Zumruduanka96 kız bu testın 20 lira olmasından anlamalıydım benı yanıltacagını
Normal kaset testte anca bu kadar olur ben hep artımed kullanıyorum

Bugün kaçıncı gün yumurtlama takibi yapmışmıydın yenidir canım ondan ben kendimden bile şüpheliyim çünkü sağ kaldığımda bir doluluk hissi var sabah aşırı midem bulanıyordu anlamadım gitti ya
Bende kendimden umutluydum hemde çok ben galiba sol tarafımdan yumurtladım sol tarafta hem doluluk hem garip ağrı var. Birde benim kiöyasal dahil bütün gebeliklerimde göğüs ucumda ağrı olur. Hamile olmadığım zaman asla olmaz ama şuan göğüs uçlarıma dokunamıyorum sütyenin üstünden bile hissediyorum ağrıyı. Biraz geç yumurtlamışta olabilirim takip etmedim çünkü ağrı üç gündür falan baya arttı daha öncede vardı ama buladar değildi

Şen yinede şeytana uyma değerin düşük normal öyle çıkması benim 40 da bile öyle aman aman kırmızı çıkmadı koyulaşmaya öyle çok olmadı
Şuan 20-24 arasıdır büyük ıhtımal yarın 30 be üstü olması lazm ıkı katıysa oglumda 17-70 dıye gıttı ama bunda nasıl olır bılmem

Eklentiler

• IMG_20240514_071458.jpg
    IMG_20240514_071458.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 19
Bende kendimden umutluydum hemde çok ben galiba sol tarafımdan yumurtladım sol tarafta hem doluluk hem garip ağrı var. Birde benim kiöyasal dahil bütün gebeliklerimde göğüs ucumda ağrı olur. Hamile olmadığım zaman asla olmaz ama şuan göğüs uçlarıma dokunamıyorum sütyenin üstünden bile hissediyorum ağrıyı. Biraz geç yumurtlamışta olabilirim takip etmedim çünkü ağrı üç gündür falan baya arttı daha öncede vardı ama buladar değildi
İnşalllah gebeliktendir benimde öyle canım yani 2 3 gündür beyaz akıntı var sürekli lavaboya da çıkıyorum birde bu doluluk hissi var inşallah gebeliktendir güzel haberleri verelim birbirimize benimde 4 kimyasal bir de boş gebelik kaybım var 😔

X