Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Eklentiler

• IMG_4939.jpeg
    IMG_4939.jpeg
    176,4 KB · Görüntüleme: 61
17 MAYIS görünüor takvıme göre.ama yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyorsa 30 nisan aksamı 11 de yaptıgımda pik ti yumurtlamam. 1 mayıs desek 15 mayıs a denk geliyor.
Pike göre batlarımız aynı benim de 13-15 mayıs ama nasıl şişim anlatamam sadece karnım değil tüm vücudum ödemli

cumartesinden beri hafif lekelenme var hiç kanamaya donmedi pembe kahve gidiyor.yerlesme olsa bu kadar surermı ki acaba?
Sürmez sanmam yumurtlama lekesi gibi oluyo yerleşme gerçi nette adete iki üç gün kala olur diyo ama benim 7. Haftada olmuştu hemen 2-3 damla kadar iç çamaşırıma bulaşmıştı başka olmamıştı öyle günlerce saatlerce sürmedi de herkesin vücududa farklı. Yerleşme oluyosa kanda bile olsa cıkae

Sürmez sanmam yumurtlama lekesi gibi oluyo yerleşme gerçi nette adete iki üç gün kala olur diyo ama benim 7. Haftada olmuştu hemen 2-3 damla kadar iç çamaşırıma bulaşmıştı başka olmamıştı öyle günlerce saatlerce sürmedi de herkesin vücududa farklı. Yerleşme oluyosa kanda bile olsa cıkae
canım ben bu yasıma kadar hıc yumurtlama lekesi görmedim.yumurtlamam zaten 30 nisan 1 mayıs gibi oldu ovülasyon testi ve akıntım ile zaten o belli.benım oyle kanama gibi değil peçeye silince geliyor.serce tırnagım kadar veya daha kucuk kahve pembe gibi.

benım cumartesi
Pike göre batlarımız aynı benim de 13-15 mayıs ama nasıl şişim anlatamam sadece karnım değil tüm vücudum ödemli
benım karnım kasıklarım ck şiş gögüslerimde birsey yok ara ara sızlama oluyor ama ole sertlesme buyume vs yok

Tebrık ederim canım Rabbım saglıkla sıhhatle kolaylıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah.beklicez mecbur ama moralım bozuluyor işte insan oglu sabrı ne kadar az. sizde de oldumu vajina bolgemde agrı ve sızlama var.sancı giriyor ara ara kramp gibi aynı.
Evet oldu ama benim karin agrisi seklindeydi daha cok. Adet tarihimden 1 hafta once ara ara sanci girmeye basladi ben de dedim kesin regl olucam. Battan 2 gun once ise siddeti artti hatta sabah uykumdan o sanciyla uyandim adetim cok siddetli gececek diye dusundum megerse degilmis. Ben de endiselendim tabi ama cogu kisi bunun normal oldugunu yazmis

Evet oldu ama benim karin agrisi seklindeydi daha cok. Adet tarihimden 1 hafta once ara ara sanci girmeye basladi ben de dedim kesin regl olucam. Battan 2 gun once ise siddeti artti hatta sabah uykumdan o sanciyla uyandim adetim cok siddetli gececek diye dusundum megerse degilmis. Ben de endiselendim tabi ama cogu kisi bunun normal oldugunu yazmis
hakkımızda hayırlısı canım.Rabbım Ol derse olacak.

canım ben bu yasıma kadar hıc yumurtlama lekesi görmedim.yumurtlamam zaten 30 nisan 1 mayıs gibi oldu ovülasyon testi ve akıntım ile zaten o belli.benım oyle kanama gibi değil peçeye silince geliyor.serce tırnagım kadar veya daha kucuk kahve pembe gibi.
Yerleşme kanaması yumurtlams kanamasına benzer o yüzden söyledim yaşadın mı diye söylemedim kuzum şüphen varsa kan verirsin bat günü ha bugün ha yarın kan da varsa ki zaten cıkacaktır

Kızlar merhaba adetime6 gün var ama bi kaç gündür mide bulantısı oluyor ara ara merak edip test yaptım bu şekilde çıktı. Markası oncomed. Başına gelen varmı acaba ?

Eklentiler

• IMG_2708.jpeg
    IMG_2708.jpeg
    96,9 KB · Görüntüleme: 43
X