Niloya'nın Diyet Günlüğü 🧎‍♀️🏃‍♀️💃🚴‍♀️

Ben de geçtiğimiz pazar başlamıştım ama gram eksilme yok topik açarsam belki yazarak motive olurum dedim
Pandemide kilo almadım diyeni duymadım 😁
İnşAllah veririz ya
veririz veririiizzz :)
2 litre suyu yapamadım ama yarın hedefim 2 litre bugün 1.5 anca oldu şuan canım inanılmaz derecede mutfaktan birşeyler yemek istiyor karnım kazınmaya başladı ama su içip yattım 👍
bende aşırı su içiyorum ya bundan muzdaribim. aralıklı oruç diyetine başlıcam. açlığa dayanıyorum ama iradem yok işte 1 hafta yapsam öbür hafta cips falan yiyorum :olamaz: sürekli de evde olunca.... 60 kilo oldum 51 kiloya kadar inmek istiyorum. bu topikle bende vericem umarım 9- 10 kilo :)

veririz veririiizzz :)

bende aşırı su içiyorum ya bundan muzdaribim. aralıklı oruç diyetine başlıcam. açlığa dayanıyorum ama iradem yok işte 1 hafta yapsam öbür hafta cips falan yiyorum :olamaz: sürekli de evde olunca.... 60 kilo oldum 51 kiloya kadar inmek istiyorum. bu topikle bende vericem umarım 9- 10 kilo :)
Nasıl güzel bir motivasyon içimi rahatlattın veririz veririz dedin ya yetti bana 😁

Ben de öyle 1 hafta yemesem ertesi hafta cips çikolata kiloları verene kadar bari uzak duralım bunlardan 😁

bende paketli atıştırmalıkları tamamen kesip sağlıklı beslenicem. pazartesiden itibaren de her gün 10 bin adım atacağım. hadi bakalım :halay:
Ah o paketli gıdalar yok mu yok tabi markete gittiğim zaman da ordu gibiler çeşit çeşit 1 poşet doldurup geliyorum 😂bundan sonra yok 👀

Hadi bakalım gelsin 10binler :halay:

Merhaba.Benim bugun 6nci gunum.
Spor aliskanligi kazanamadim sadece diyetle zayiflamaya calisiyorum.
Ekmegi hayatimdan cikardim 😄

Bugun ki kahvaltım ;

•Bir cay bardagi yulaf + bir su bardagi süt + bir cay kasigi bal karışımı
•Bir Zeytin
•Bir lokma yagda peynirli yumurta (kizimin tabaginda gozum kalmistir)

Herkese merhaba. Bende sizlerle birlimte motive olmak istiyorum. Hayirlisi ile bugun basladim ben if diyeti uygulamaya hatta yasam tarzima gecirmek istiyorum. Benim 2 cocugum var. Ev hanimiyim. Evde orgu yaparak zaman geciriyorum sürekli oturmak ev isi disinda baska bisi yapmiyorum. Kendimi biraz fit enerjik hissetmek istiyorum. Bugun bismillah dedim. Gunluk olarak buraya ne yedigimi ne yaptigimi yazicam.
Yas 26
Boy 1.68.
Kilo 63
HEDEFF 52
Sabah 10.00 10.30 kahvalti
Yarim sandviç (tam bugday ekmegi domates peynir marul)
Sekersiz cay

Merhaba.Benim bugun 6nci gunum.
Spor aliskanligi kazanamadim sadece diyetle zayiflamaya calisiyorum.
Ekmegi hayatimdan cikardim 😄

Bugun ki kahvaltım ;

•Bir cay bardagi yulaf + bir su bardagi süt + bir cay kasigi bal karışımı
•Bir Zeytin
•Bir lokma yagda peynirli yumurta (kizimin tabaginda gozum kalmistir)
Merhaba sporsuz da vermek zor oluyor 1 haftadır 66.2 de kala kaldım😂

Herkese merhaba. Bende sizlerle birlimte motive olmak istiyorum. Hayirlisi ile bugun basladim ben if diyeti uygulamaya hatta yasam tarzima gecirmek istiyorum. Benim 2 cocugum var. Ev hanimiyim. Evde orgu yaparak zaman geciriyorum sürekli oturmak ev isi disinda baska bisi yapmiyorum. Kendimi biraz fit enerjik hissetmek istiyorum. Bugun bismillah dedim. Gunluk olarak buraya ne yedigimi ne yaptigimi yazicam.
Yas 26
Boy 1.68.
Kilo 63
HEDEFF 52
Sabah 10.00 10.30 kahvalti
Yarim sandviç (tam bugday ekmegi domates peynir marul)
Sekersiz cay
Merhaba çok da fazla kilon yokmuş verirsin inşallah 👍😊

Gunluk 1500 kaloriyi gecmemeye calisiyorum😄 kendimce birseyler. Birde korse aldim. Gun boyu takicam yatarken cikaricam.

X