Niloya'nın Diyet Günlüğü 🧎‍♀️🏃‍♀️💃🚴‍♀️

Sağol canım kararında eksi olsa yetecek canım😂

Senin nasıl oldu omzun muydu tam hatırlayamadım daha iyi misin
insAllah cnm kalıcı eksiler görmek güzel 😉
Ben iyiyim ama çarşamba sabahtan beri oğlanla ugraşıyoruz malesef cnm yataktan düştü köprücük kemiği kırıldı sargı yaptılar annemdeyiz tek başıma ilgilenemem diye burda kalıyoruz

insAllah cnm kalıcı eksiler görmek güzel 😉
Ben iyiyim ama çarşamba sabahtan beri oğlanla ugraşıyoruz malesef cnm yataktan düştü köprücük kemiği kırıldı sargı yaptılar annemdeyiz tek başıma ilgilenemem diye burda kalıyoruz
Çok geçmiş olsun canım üzüldüm benim kızımın da 2 yaşında iken kolu kırılmıştı iyi olmuş annene gitmişsin destek olurlar

Çok geçmiş olsun canım üzüldüm benim kızımın da 2 yaşında iken kolu kırılmıştı iyi olmuş annene gitmişsin destek olurlar
Sağol canım Allah razı olsun küçükken daha çabuk toparlar diyolar benim erkek kardeşiminde 2-3 yaşındayken kırılmıştı yine aynı köprücük kemiği bi kac haftaya kaynamisti

Sağol canım Allah razı olsun küçükken daha çabuk toparlar diyolar benim erkek kardeşiminde 2-3 yaşındayken kırılmıştı yine aynı köprücük kemiği bi kac haftaya kaynamisti
Bizim dirsektendi canım çok riskli bir yerdi eğer kemik yerine oturmasaymış ameliyat olacakmış neyse ki oturmuş yerine 22 günde mi ne kaynamıştı Allahım onlara sağlık sıhhat versin bizlere de onların canı yandı mı bizim 2 kat yanıyor

Bizim dirsektendi canım çok riskli bir yerdi eğer kemik yerine oturmasaymış ameliyat olacakmış neyse ki oturmuş yerine 22 günde mi ne kaynamıştı Allahım onlara sağlık sıhhat versin bizlere de onların canı yandı mı bizim 2 kat yanıyor
Rabbim görülmez kazadan beladan cümlenin evladını korusun canım Allah korumuş amin kesinlikle öyle kıyamıyor insan evladina

hoşbuldumm :) pazartesi 1 mart diye o gün başlayacaktım :dua: bu topiği şimdi gördüm yarın başlıyorum :rapci: pandemi de o kadar kilo aldım ki hepsini vermem lazım :))))
Ben de geçtiğimiz pazar başlamıştım ama gram eksilme yok topik açarsam belki yazarak motive olurum dedim
Pandemide kilo almadım diyeni duymadım 😁
İnşAllah veririz ya

2 litre suyu yapamadım ama yarın hedefim 2 litre bugün 1.5 anca oldu şuan canım inanılmaz derecede mutfaktan birşeyler yemek istiyor karnım kazınmaya başladı ama su içip yattım 👍

Bemde katılmak isterim. 5 kilo vermem lazım. Pandemi de aldım
Ve Takıldımkaldım
Ama cok sık giremiyorum calısınca. Nasıl yapsak.
Hoşgeldin öncelikle sık giremesen de hergün yazman şart değil kendime hedef belirledim mesela ben abur cubur tüketmemek günlük su tüketimini yapmak günlük sporu da yapıp alınan kalorileri yakmak fazla kalori almamak bunlara dikkat edebilirsin

X