Saç Rengi ve Saç Boyama Mor şampuan ( Silver Şampuan ) Kullananların deneyimleri

Ee arkadaslr dip boya yaparken acıcı kullanmiorz ki deilmi neden mor sampuan isr yaramior diplrrde her dip boyada acici kullanicak deiliz ama caresi ne yada

Bende iyi bir mor şampuan markası arıyorum. Şu an platin saçım ama gelecek ay beyaz platin yaptıracağım.

Sac rengim dipler koyu kestane siyaha yakındı altlar soğuk tonlarda ombreydi. Mor şampuanla sadece 1 dakika yıkadım ve saç dibim siyah kaldı aşağılara dogru kahvelesti ve en altlar beyaz oldu bazı kısımlarda yeşilimsi. Aralardaki ombreli tellerde kahve kaldı. Güpgüzelim saçımı mahvettim resmen şimdi nasıl düzelicek bu saç çok merak ediyorum🥺 3-4 renk oldu. mor şampuanın etkisi bir kac yıkamaya gidip saç eski haline doner mi

Ben Provoke adlı şampuanı kullanıyorum çok da memnunum. Tavsiye ederim, Gratis'lerde indirimde 15 TL'den alınabiliyor. :)

Ben Provoke adlı şampuanı kullanıyorum çok da memnunum. Tavsiye ederim, Gratis'lerde indirimde 15 TL'den alınabiliyor. :)
ya peki bu sampuan diplere etki etmiyor mu? dibimden asagısını kahve yaptı dibim siyah kaldı napıcam hic bilmiyorum :KK43:

Sac rengim dipler koyu kestane siyaha yakındı altlar soğuk tonlarda ombreydi. Mor şampuanla sadece 1 dakika yıkadım ve saç dibim siyah kaldı aşağılara dogru kahvelesti ve en altlar beyaz oldu bazı kısımlarda yeşilimsi. Aralardaki ombreli tellerde kahve kaldı. Güpgüzelim saçımı mahvettim resmen şimdi nasıl düzelicek bu saç çok merak ediyorum🥺 3-4 renk oldu. mor şampuanın etkisi bir kac yıkamaya gidip saç eski haline doner mi
Hangi marka kullandınız?

Lorealdan şaşmayın mor şampuanda. Marka takıntım yoktur. Gratistekinden en yukarıya denedim. Loreal gri şişe süper. Saçımı 2019 ağustosta yaptırmıştım. Renk hala aynı duruyor. Beş dakika beklemek yeterli oluyor fakat canım sıkıldıkça 15-20 dakika kadar bekleyip griye döndürüyorum, değişiklik oluyor:KK8:

Slm kızlar nolur bana yardım edin
Saçlarımı açık küllü kumral ile boyadım kendi rengim koyuydu ama bakıra dönüştü hiç beğenmedim kumral istiyorum
Loreal'in mor şampuanını kullansam sizce turunculuk gider mi? Sadece sarı saçlara mı etki ediyor o benimki şuan koyu bakır
Işıkta daha turuncu:KK43:

Slm kızlar nolur bana yardım edin
Saçlarımı açık küllü kumral ile boyadım kendi rengim koyuydu ama bakıra dönüştü hiç beğenmedim kumral istiyorum
Loreal'in mor şampuanını kullansam sizce turunculuk gider mi? Sadece sarı saçlara mı etki ediyor o benimki şuan koyu bakır
Işıkta daha turuncu:KK43:
amacı zaten o turunculuğu almak kullanabilirsin

Teşekkür ederim ama herkes sarı saçta etki ettiğini söylüyor koyu ve boyalı saçlara etki etmiyomuş napacağımı şaşırdım
Mesela kahverengi siyah kırmızı gibi koyu renklerde etki etmez sadece sarı tonları bu turuncuda dahil havuç rengi olsun karamel olsun bal rengi olsun bunlar zaten sarının alt veya üst tonları bunlarda kullanabilirsin sadece saçının şu anki rengine göre renk farklılığı çıkar mesela saçı sarının bir tonu olan biri yaptığında beyaz gibi platin bir renge dönüşürken daha koyu tonda sarı tonlu biri kullandığında daha güzel sarı ortaya çıkabiliyor şimdi senin saçın tam olarak ne renk evet koyu bir renkse olmaz

Bu videoda ki kızın saçları bakır rengiymiş sanırım aramalarda karşıma öyle çıktı bana kalırsa kızıl bir renk o yapıyorken ilk uygulamada nasıl oluyor birkaç kez daha uygulasa çok daha güzel olacak gidişat açısından fikir verebilir

Mesela kahverengi siyah kırmızı gibi koyu renklerde etki etmez sadece sarı tonları bu turuncuda dahil havuç rengi olsun karamel olsun bal rengi olsun bunlar zaten sarının alt veya üst tonları bunlarda kullanabilirsin sadece saçının şu anki rengine göre renk farklılığı çıkar mesela saçı sarının bir tonu olan biri yaptığında beyaz gibi platin bir renge dönüşürken daha koyu tonda sarı tonlu biri kullandığında daha güzel sarı ortaya çıkabiliyor şimdi senin saçın tam olarak ne renk evet koyu bir renkse olmaz

Teşekkür ederim canım ♥️ şöyle söyliyim benim saçlarımın kendi rengi koyu kumral ama eskiden küllü kumraldı güneş vurunca sarı yansımalar oluyodu ama malesef 12 sene önce saçlarımı hep kızıla boyatırdım o kadar pişman oldumki bidahada kendi rengine döndüremedim:KK43: 12 sene sonra ilk defa boyatayım dedim "açık küllü kumral" aldım 2 kutu ama o bile yetmedi tamamı boyanamadı saçlarım uzun ve gür olduğu için sadece üst taraflar boyandı ama anlamadığım saçlarımı bunca sene boyamamama rağmen nasıl bakır olur? Bakınca koyu duruyor ama güneş veya ışığın altında baya turuncu görünüyo moralim bozuldu 2 gündür internette araştırıp duruyorum hangi boyayı alsam diye bana palette kışkırtıcı kahveyi önerdiler onun içinde turunculuk yokmuş ama işin kötüsü boyasam bile alttan bu renk yansırsa beklemekde istemiyorum☹️

Teşekkür ederim canım ♥ şöyle söyliyim benim saçlarımın kendi rengi koyu kumral ama eskiden küllü kumraldı güneş vurunca sarı yansımalar oluyodu ama malesef 12 sene önce saçlarımı hep kızıla boyatırdım o kadar pişman oldumki bidahada kendi rengine döndüremedim:KK43: 12 sene sonra ilk defa boyatayım dedim "açık küllü kumral" aldım 2 kutu ama o bile yetmedi tamamı boyanamadı saçlarım uzun ve gür olduğu için sadece üst taraflar boyandı ama anlamadığım saçlarımı bunca sene boyamamama rağmen nasıl bakır olur? Bakınca koyu duruyor ama güneş veya ışığın altında baya turuncu görünüyo moralim bozuldu 2 gündür internette araştırıp duruyorum hangi boyayı alsam diye bana palette kışkırtıcı kahveyi önerdiler onun içinde turunculuk yokmuş ama işin kötüsü boyasam bile alttan bu renk yansırsa beklemekde istemiyorum☹
Senin saçın benim saç rengim gibi sanırım benim de açık kumral güneşte sarı yansımalar oluyor soğuk havalarda koyu renk duruyor ana saç rengini birebir tutturman zor beyazların yoksa saçını hiç boyamayarak ta ana rengine dönebilirsin uçlarından yavaş yavaş kestirerek

X