Saç Rengi ve Saç Boyama Mor şampuan ( Silver Şampuan ) Kullananların deneyimleri

Mor şampuan anlamında kullandığım iki ürün oldu. Biri selective silver şampuan, diğeri L’Oréal professional silver şampuan. Kesinlikle L’Oréal professional silver şampuanı öneririm. Sarı veya platin renk saçların sıcak tonlara dönüşmesini engelliyor. Ben gri rengi sevdiğim için şampuanı bol miktarda sürüp yaklaşık 7-10 dk bekletiyorum ve hızlı durulama yaparak bu şampuanla gri rengi yakalıyorum. Her banyoda kullanıyorum.
aynen loreal en iyisi

Saç boyayan ve boyatanların son zamanlarda en çok duyduğu ürünlerden birisi mor şampuan yani silver şampuan..Peki nedir bu mor şampuan ve ne işe yarıyor...Nasıl kullanmak gerekiyor ?

Saçlarının küllü renk olmasını isteyenlerin bir zaman sonra en rahatsız oldukları nokta saçlarda ki dore yansımalar oluyor.Ya da oryalle açılmış saçlarda bir süre sonra turuncu yansımalar görülüyor.İşte bu noktada devreye mor şampuan giriyor.Kızıl ,dore yansımaları nötrlemek için kullanılıyor.Boya dışında tamamen beyazlamış saçlara gri yansımalar vermek için de kullanılıyor..

Şampuanın içeriğinde bulunan violet pigmentler ve karadut özü sayesinde turuncu ,kızıl yansımalar nötrleniyor.Nar özü ile boyanız daha iyi korunuyor ve daha parlak oluyor..

Renginin mor olması sizi korkutmasın elde ya da ciltte renk sabitlenmiyor.Yıkayınca akıyor mor boya..

*Her yıkamada değil de haftada 1 ya da 2 kere kullanmak gerekiyor. Şampuanı saçımızda köpürtüp 3-5 dakika bekletip sonra duruluyoruz.

*Saçlarınız sarısı koyuysa ona göre mor şampuanı saç kremiyle incelterek maviye yakın bir renk elde edip uygulayın. Bu sayede daha iyi nötrleme yaparsınız.

Evet gerçekten de etkisi inanılmaz! Ben mor değil de mavi şampuan diye geçtiğini biliyordum ama anladığım kadarıyla farklı şekillerde söylenebiliyor :)

Ben de LOREAL MATRIX SO SILVER MOR ŞAMPUAN kullandım, olumlu sonuçlar da aldım.
Kızlaar loreal matrix silver şampuan kullanan var mı memnun musunuz? sipariş verdim 3 güne gelir saçım küllü sarı turunculaşmıştı bugun boya yaptım bu sefer de gelen diplerim vardı 2cm. Oralar turuncu gibi oldu
Şampuanı sadece diplere mi sürmeliyim
Merhaba, ben kullandım ilk seferde değil ama 4-5 kullanımda gözle görülür bi fark oldu. Bununla ilgili deneyimimi bloğumda anlattım. Profilimden bloğumu ziyaret edebilirsin :)

Ben bonacure kullandım bir süre . Geçenlerde kuaförde element diye bir marka vardı saçıma kullandı çok daha etkili olduğunu gördüm . Omdan satın aldım. Fazla bekletmemek gerekiyor. Oldukça etkili. Grileşmeye gidiyor yoksa.

Merhaba,bu işten anlayanlar bana fikrini soyleyebilirmi? Sac rengimden memnun değilim.griye donuk olsun istemiştim,kotu bir sariya dondu.Ekledigim görseldeki saclarima mor sampuan kullanabilirmiyim ? Sonuç nasıl olabilir? Loreal ve milkshake hangi marka olabilir? P_20180618_081212_BF.jpg P_20180618_080901_BF.jpg

Merhaba Sim ! Aralarda hafif kızıl yansımalar var, mutlaka bu görünümü hafifletecektir. Ben Loreal Matrix kullandım 4-5 yıkama sonucu tam olarak sonuç aldım.

Griye dönük bir sarı için bloğumdaki postu ziyaret etmelisin ! Evde çok sık sarı-küllü sarı boyayan biri olarak deneme yanılma yöntemiyle buldum..

Merhaba Sim ! Aralarda hafif kızıl yansımalar var, mutlaka bu görünümü hafifletecektir. Ben Loreal Matrix kullandım 4-5 yıkama sonucu tam olarak sonuç aldım.

Griye dönük bir sarı için bloğumdaki postu ziyaret etmelisin ! Evde çok sık sarı-küllü sarı boyayan biri olarak deneme yanılma yöntemiyle buldum..

teşekkürler yanıt için,lorial deniyeceğim

kızlar mor şampuanı her banyoda kullanıyormusunuz.çok yıprattığı için ben haftada 1 kulanıyorum ve cok bekletmiyorum.dama cokta etkısını göremiyorum.
doğrusu 5,10 dk bekletmek mi ve her banyoda mı kullanmak???

kızlar mor şampuanı her banyoda kullanıyormusunuz.çok yıprattığı için ben haftada 1 kulanıyorum ve cok bekletmiyorum.dama cokta etkısını göremiyorum.
doğrusu 5,10 dk bekletmek mi ve her banyoda mı kullanmak???
Bence haftada bir az . Özellikle yaz aylarında deniz havuz güneş saç rengim çok çabuk soluyor. Ben nerdeyse her duşta kullanıyorum. Aslında gözünüze soluk geldiği zaman kullanılabilir. Ben belli bir periyotta uygulamıyorum.

Bence haftada bir az . Özellikle yaz aylarında deniz havuz güneş saç rengim çok çabuk soluyor. Ben nerdeyse her duşta kullanıyorum. Aslında gözünüze soluk geldiği zaman kullanılabilir. Ben belli bir periyotta uygulamıyorum.
Peki kac dk tutuyorsun

Peki kac dk tutuyorsun
Yoğun küllü seviyorum. Ben kuaförde kullanılan element marka aldım. Kuaför çok etkili olduğunu söyledi 3-4 dakikayı geçmiyor. Bonacure de kullandım element kadar etkili değil.bonacure 10 dk bekletiyordum. Başka markalar hakkında da bilgim yok.

ben kullaninca saclarim acik kumral sacim turuncu oldu :KK43:
kullu boyadim akinca john freida sheer blonde mor sampuan kullandim git gide turunculasti her kullanista cok mutsuzum yardim eden olursa sevinirim :KK43:

Merhabalar,

Benim saç rengim gri ve bende rengi korumaya yönelik schwarzkopf BC Bonacure şampuan kullanıyorum.

Bende kullandım mor şampuan ama bir etki görmedim

Bu ürün sadece sarı ve kahve tonlarında mı kullanıyor? Rengi atmış kızıl saçta nasıl bir etki verir acaba

Ya ben New favor un blue şampuan ını bir kozmetikçiden aldım adam bana kuaförler bunu kullanıyor dedi verdi ama saçımda hiç nötürleşme olmadı saç kremi karıştırıp denedim ama nafile bence bu mor şampuan ys hikaye yada alırken sadece belli markaları kullanmak gerekiyor YouTube de Dilara anıt var elseve mor şampuan deniyor kızın saçında pek birşey değişmedi turuncular aynı ben 25 TL verdim ve param a acıyorum keşke bunun yerine saçıma cila yapsaydım cila mor şampuan dan çok daha etkili tecrübelerim bu yönde ihtiyacı olan kullanabilir isteğine göre.

X