🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Merhaba kızlar 2 mayısta klomene başladım Salı günü doktorun yanına gideceğim yumurtalara bakıcak ona göre çatlama iğnesi vericek bunları kullanıp hamile kalan var mı
Merhabalar bu sorunun cevabını bende cok merak ediyorum 29 nisanda iğne vuruldum öncesinde 5 günlük günde 2 doz klomen aldım. Batı bekliyorum

Merhabalar bu sorunun cevabını bende cok merak ediyorum 29 nisanda iğne vuruldum öncesinde 5 günlük günde 2 doz klomen aldım. Batı bekliyorum
Kaç yumurtanız gelişmişti ve kaç mm di ben günde 1 doz kullandım kullandığım günden akıntı kasık ağrısı falan oluyor Ovulasyon testiyle takip ediyorum . Test yaptınız mı siz etkisi geçmiştir iğnenin

Bunlar Ovulasyon testi yumurtlama olmuş mu yoksa daha var mı

Eklentiler

• IMG_9457.jpeg
    IMG_9457.jpeg
    221,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_9414.jpeg
    IMG_9414.jpeg
    173,4 KB · Görüntüleme: 21
Kaç yumurtanız gelişmişti ve kaç mm di ben günde 1 doz kullandım kullandığım günden akıntı kasık ağrısı falan oluyor Ovulasyon testiyle takip ediyorum . Test yaptınız mı siz etkisi geçmiştir iğnenin
Normalde 2-3 yumurtlayan ben klomenle malesef bi tane yumurtam gelişmişti oda 20mm di tam dr kaçırmak istemedi iğne reçete etti hemen aynı gün vuruldum. Tabi tabi iğnenin etkisi geçmiştir kalmaz artık bugün 11. Günüm bat 13-15 mayıs arası olduğu için test yapmak istemedim daha. Erken öğrensem ya iğne etkisi cıkacak belki ya iki günde bir beta baktırcam onun stresi vs olabildiğince rölantide yaşamaya çalışıyorum

Benim ilk gebeliğimde sağ tarafımdaydı hep bebek oğlandı cinsiyeti. Bide göbek deliği içerde olursa oğlan dışarı doğru olursa kız diyolar. Benim göbek deliğim içeri doğru büyümüştü
Bana ağrın sağdaysa kız soldaysa erkek demişlerdi kimyasal olanda şimdi bu günle beraber 2 gün geçiyorum günümü kırmızılar gelmezse

İnşallah pozitifte görürsünüz 🥰 bende zamanında çok ateş takibi yaptım ilk uyandığımla 2 dakika küçük bir hareketimle 2 derece bazen 5 derece oynadığını gördüm o yüzden bende söylemek istedim 🤭
Anladım ben sizi yani umut arıyorum kendime diyim 😊

Normalde 2-3 yumurtlayan ben klomenle malesef bi tane yumurtam gelişmişti oda 20mm di tam dr kaçırmak istemedi iğne reçete etti hemen aynı gün vuruldum. Tabi tabi iğnenin etkisi geçmiştir kalmaz artık bugün 11. Günüm bat 13-15 mayıs arası olduğu için test yapmak istemedim daha. Erken öğrensem ya iğne etkisi cıkacak belki ya iki günde bir beta baktırcam onun stresi vs olabildiğince rölantide yaşamaya çalışıyorum
Canım önemli olan çatladığı zaman iyi değerlendirmen 10gündür araştırıyorum bazılarının 3-4 yumurtası gelişmiş ama hamile kalamamış bazıları da tek yumurtayla kalmış inşallah tutmuştur bat a da az kalmış zaten en iyisini yapıyorsun beklemekle stres te çok etkiliyor zaten varsa 2 gün erken ve ya sonra öğrenmenin bir faydası olmuyor rabbim isteyen herkese nasip etsin anne baba olmayı . Haber edersin test yapınca 💖

Doktor Salı günü gel dedi o zaman bakacak yumurtalara kasık ağrım ve akıntı olunca ilacın etkisi daha erkene mi aldı diye düşündüm yumurtlama gününü
İki tarafında eşit kızarması gerekiyo bilmiyorum bana öyle gelmedi ama eli kulağında belki yanlış biliyorumdur tabi doktorunuzun söylediği şekilde gidin siz akıntı miktarına göre bende de mesela az akıntım vardı dr da bi tane yumırta oluşmuş deyince heh dedim tamam benim vücudum böyle düzeni var

Canım önemli olan çatladığı zaman iyi değerlendirmen 10gündür araştırıyorum bazılarının 3-4 yumurtası gelişmiş ama hamile kalamamış bazıları da tek yumurtayla kalmış inşallah tutmuştur bat a da az kalmış zaten en iyisini yapıyorsun beklemekle stres te çok etkiliyor zaten varsa 2 gün erken ve ya sonra öğrenmenin bir faydası olmuyor rabbim isteyen herkese nasip etsin anne baba olmayı . Haber edersin test yapınca 💖
Olcak plduktan sonra tek yumurta tek sperm yetiyo tabiki dediğin doğru da nerdeyse üç yılımı verdim ilaca rağmen bi tane olunca oran düşüyodut illaki stresiydi oydu buydu derken

Ederim kuzum inşallah güzel haberler alırım da güzel haberler verebilirim dileyen isteyen herkese nasip etsin Allahım ❤

Valla ben hamileyken göbek deliğim hep dışardaydı hatta eşim düğme gibi diye dalga geçerdi çokda erken çıkmaya başlamıştı
İkiz olunca istisnasın sen napsın göbek deliği bir ay içeri bir ay dışarı olmaz ki amaaan sağlıklı olsunlar da ha içerde ha dışarda farketmez bebeğim 🙏

X