Makyaj Ürünleri Makyaj derdi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tarihi gecmiştir onların özellikle rimel manga serisi cok oldu kalkalı. 😂😂
Olabilir valla:confused:
Gratisin 500. Magaza acilisi indirimi vardı ya 2017 kasimda. Yúzde elli indirim vardi tum urunlerde. Iste o zaman 'nasilsa seviyorum' diye birkac tane almistim. Hem onu hem konturumu. O gun bugundur bitmediler:KK71:

Ben tam makyaj yapmak istiyorum, her adımı hakkında bilgim olsun malzemeler ve sırası neler derseniz şöyle özet geçebiliriz :
💄Öncelikle cilt tipinize uygun bi baz seçin. Gözenek sorununuz olabilir, parlama-yağlanma sorunu olabilir, kuruluk olabilir, hangi etkiyi istiyorsanız ona uygun baz gerekli. Nyx ve Maybelline bir de Wet'n Wild bu konuda iyi. Bazı elinizle yedirerek sürebilirsiniz.
💄İkinci olarak ten ürünü, BB krem,CC krem, fondöten sizin tercihinize kalmış. Cilt tipinize uygun ten ürünü seçmeniz lazım, mesela kuru ciltler matlaştıcı etkili fondöten kullanmaması lazım, çünkü içindeki pudra daha çok kurutur. Doğal bir görüntü isterseniz nemli sünger harika gerçekten, Nascita marka sünger çok iyi.
💄Daha sonra kapatıcı. Ten ürününden bir ton açık göz altı kapatıcısı, eğer morluklar çok fazla ise kapatıcı sürmeden önce corrector kullanmanız daha iyi olur, somon tonları tercih etmeniz lazım. Kapatıcıyı da tok kısa kıllı bir fırça veya nemli süngerin ufak kısmı ile uygulanabilir. Maybelline Fit Me,Farmasi bb kapatıcı iyi mesela günlük hem.
💄Sonra transparan bir pudra edinin, göz altını ve yüzünüzde yağlanma ihtimali olan yerleri pudra ile sabitlerseniz makyaj daha pürüzsüz ve uzun süreli olur.
💄Sonra ister far bazı sürün, ister süngerde kalan kapatıcıyı göz üstüne değdirip renk eşitliği sağlayın, size kalmış. Far bazı farı daha uzun ömürlü hale getirir. Ve far uygulaması. İsteğe bağlı eyeliner göz kalemi vs vs maskara,kaş sabitleme doldurma bunlar size kalmış.
💄Yüze gelince, allık aydınlatıcı bronzer paleti varsa işiniz daha kolay olur, ayrı ayrı ise ten renginize uygun tonları seçerseniz daha doğal bi görünüm olur.
💄Sonra dudak, en son da isteğe bağlı makyaj sabitleme spreyi :)

Benim.yuzum.makyaja cok musait ve makyaj profesyonel yaptirinca inanilmaz degisiyorum.demet akalin nasil degisiyosa öle degisiyorum ama profesyonel biri yapacak.ben yapamiyorum ama o kadar izledim nasil yapiyor diye videolari vs denedim ben yapamiyorum.mac e gittim yapin bana da ogretin diye cocuk anlatti yaparken ama bwn beceremiyorum ya.bu kadar makyaja musait bi sureti olup makyajin nimetlerinden faydalanaman tek insan olabilrim.acayip degisiyorum makyaj yapilimca
Hahhahahaha ya Yasemen sana bayılıyorum ❤️

İşe giderken günlük bakım ve makyajım şudur; marka vermiş herkes ben de vereyim cildim hassas ve karma. Garnier botanik ballı jelle yüzümü yıkarım, doğal gülsuyu-lavanta suyu- yada organik markalardan çeşitli toniklerden kullanırım üstüne serum, nemlendirici ve göz ürünleri. Üstüne Dermaderm çil önleyici güneş kremi, organik cc-pata krem vs canım ne çekerse. Gözaltı aydınlatıcısı, sivilce izim varsa onları da kapatırım. Gerisi renkli makyaj...Gününe göre bazen Golden Rose siyah rimel sadece, bazen allığımı far olarak sürerim bazen eyeliner, Alterra gri göz kalemi ya da nude tonlarda ya da kahve far... Kaşlarımı bazen şeffaf bazen açık kahve kaş rimeliyle düzeltir, 1 kat rimel allık, doğal tonda ruj parlatıcı ya da renkli dudak balmıyla bitiririm. Bunlar toplasan 15 dk anca sürüyor. Ama ben mutlu çıkıyorum evden. Doğal ve bakımlı görünüyorum.

oncelikle neutrogenanin kremini suruyorun yumusasin diye bes dak bekliyorum.sonra maybelline fitme suruyorum ustunede lorealin kapaticisi(kendisi tam bi bebektir :KK66:).pudra olarak rimmel super,gozlere toprak tonu far ve hafif allik ama cok hafif.balmin aydinlaticisi,maybelline maskara oda super.en sonda macij ruju ve makyaj sabitleyici sıkıyorum.yuzum bebek oluyor ama hic siritmiyor

ilk defa makyaj yapiyorsaniz ve yuzunuz yagli sivilceye musaitse soyledigim urunleri gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz.coookkk uzun ugraslar sonucu aldim ve cok memnunum hepsinden

Öncelikle 50 faktörlü güneş koruyucumu sürerim. Ardından jane iredale’in bb kremi vazgeçilmezim oldu..:KK200:
Shiseido’nun rimeli ve mat rujlarını da sürdüm mü işlem tamam...
En son Note allık, bu kadar :KK51:

Günlük makyajda güneş kremi sonra gözüme kapatıcı Krem Flormar marka pudra ile sabitleyip far uyguluyorum. Eyeliner kullanacaksan onu sürüyorum. Kirpik kivircisi ve rimel uyguluyorum. Sonrada ruju sürüyorum.

Gece makyajı yapacaksam. Nemlendirici krem uyguluyorum. Sonra fondöten uygulayıp kapatıcı ve kontör uyguluyorum. Pudra ilede sabitliyorum allık ve hilighter uygulayıp makyaj bazı sıkıyorum sonra göz makyajına geçiyorum. Ben baya uğraşıyorum makyaj için. 😂😂

X