Sevgilimle aramız soğumaya başladı

sarı çizmeli mehmet ağa.
sen bu ilişkiyi gözden geçir
yakınındaki biriyle gününü gün etmek varken neden uzaktaki bi insan için 2 sene daha bu uzaklığa katlanasın ?
katlanmaya değer mi ?
bak sana zaman bile ayırmak zor geliyor artık onun için
o da kendince artık uzaktaki birine duygusal yatırım yapmak istemiyor olabilir
Haklısın şu an sadece yoğun ve aşırı stresli bi dönemdeyim ve belki de muhakeme yeteneğim azalmıştır, düşüncelerim berrak ve sağlıklı değildir diye biraz daha zaman vermek istiyorum. İlişki beni hala bu şekilde mutsuz ederse kendime olan güvenimi kazanıp sosyal hayatıma biraz daha özen göstermeye başlayıp tekrar kendime vakit ayırdığım evreye dönünce son kez konuşup ilişkiyi noktalamak en sağlıklısı sanırım

Haklısın şu an sadece yoğun ve aşırı stresli bi dönemdeyim ve belki de muhakeme yeteneğim azalmıştır, düşüncelerim berrak ve sağlıklı değildir diye biraz daha zaman vermek istiyorum. İlişki beni hala bu şekilde mutsuz ederse kendime olan güvenimi kazanıp sosyal hayatıma biraz daha özen göstermeye başlayıp tekrar kendime vakit ayırdığım evreye dönünce son kez konuşup ilişkiyi noktalamak en sağlıklısı sanırım
bence şimdilik biraz sal, kendi hayatındaki önemli duruma odaklan
şu an bunlarla fazla uğraşma
sınavı atlattıktan sonra bi gözden geçirebilirsin

Merhaba 2 yıllık sevgilimle artık aramızın açılmaya başladığını hissediyorum. Eskiden yaptığımız küçük olan ama ilişkiye etkisinin büyük olduğunu düşündüğüm flörtleşmelerimiz tamamen bitti diyebilirim. Aslında bana uyandığı zaman attığı günaydın mesajlarını özlediğimi fark ettim. Konuşma sıklığımız günden güne azalmaya başladı. Dün sadece 7 dakika konuşmuşuz, bireysel meşguliyetlerimizi ve işlerimizi hallettikten sonra bana akşam 6-7 gibi arkadaşlarıyla buluşacağını söyledi. İşlerimi bitirince yorgun olduğum içi uyuyacağımı haber verip naptığını sormak istedim. Arkadaşlarıyla olduğunu ve iyi geceler dilediğini mesaj yoluyla yazdı, hiçbir şekilde bugün az konuştuk, sesini duyayım iki dakika diyip aramadı. Bu durum sizin açınızdan size abes gelmeyebilir ancak bizim rutinimiz bu şekildeydi hep, 2 yıl boyunca ne zaman arkadaş ortamında olsa kalkıp arar ve birkaç dakika sonra kapatırız ben uyumaya o ise tekrar arkadaşlarının yanına giderdi. Hal böyle olunca garipsedim. Şimdi sen niye aramadın diyenleriniz olabilir. O aksiyon almayınca kırıldım ve arayasım gelmedi açıkçası. Kiminize çocukça gelebilir ama hangimiz arada bu tarz şeylere düşmüyoruz ki.. Soranlarınız için 22 yasındayım o ise 23. İlk ciddi ilişkim bu yüzden olgun düşünemediğim zamanlar oluyor. Ayrıca yoğun bir stres ortamındayım şu an yabancı dil sınavlarına hazırlanıyorum ve stresliyim. Bugün beni arayıp ne olduğunu sordu. Ben de sadece stresli olduğumu ve çevremde şu an benimle aynı sınava hazırlanan biri olmadığı için yalnız hissettiğimi söyledim. Birden çıkışıp kendi problemlerini bana yansıtmamaya çalıştığından yakınmaya başladı. Stres kaynağımı küçümsedi alaycı bir tavırla. Bir de dünkü mevzudan bahsettim, aramanı beklemiştim ancak sen bir şey demeyince meşgul olduğunu düşündüm ilk defa böyle yapıyorsun garip geldi dedim. Çocuklara ayıp oluyor kalkıp gittiğimde dedi. Bilemiyorum 2-3 dakika gün boyu sesini duymadığın sevgilini aramak kaç yıllık arkadaşlarına niye ayıp olsun.. Anlayacağınız nereye gider bu iş bilemiyorum dostlar. Daha anlatmadığım birçok şey var tabii. Bunlar 2-3 aydır minik minik birikiyor ve ben bu ilişkiyle ilgili nasıl bir aksiyon almalıyım, ne hissediyorum bilmediğim bir noktadayım. Uzak mesafedeyiz. Garip bir şekilde içimde ona karşı anlamsız bir şüphe var sürekli. Nedense hep başka insanlarla konuştuğunu, kendini açıkta tuttuğunu düşünüyorum yersiz yere. Bu evhamlardan kurtulmak istiyorum artık ama çok zorluyor bu durum beni. Gitsem pişman olmaktan korkup gidemiyorum kalsam sürekli böyle problemler...

Sizi eskisi kadar sevmiyor.
Kendinizi yıpratmadan geri çekin.
Yazmazsa yazmayın. Aramazsa aramayın.

haha sende kendimi gördüm resmen. Ben de çok takıntı yapıyorum en ufak şeyin altında bir şeyler aramaya başlar oldum. Nasıl saldın peki? ben bazen salmış gibi davransam da arkaplanda kafamı hala bu tarz şeylerin meşgul ettiğini fark ediyorum bazen ve bu çok sinir bozucu.
Adamla beraberken kimse aramıyor ona rağmen hala instagram listesini kontrol ediyorum 😂😂😂 Bana çok zararı olduğunu fark ettim hafta sonu sürekli ağlayıp gözlerim şiş gezince dedim ki artık sal biraz pek ilgilenmemeye çalışıyorum kendim çok yıprandım birini bu şekilde tutamazsın artık kendime vakit ayırıyorum bu değişimim arkadaşımla konuşunca oldu onun sorduğu sorular kotu niyetli değildi ama bende panik sonucu dogurdu siz de bir gozden gecirin bu surece bir seyler itmistir sizi de. Dua edin bol bol 🥲 ben oyle duruldum yani bana 2 kırıcı laf etse hungur hüngür agliyordum oyle diyeyim de durumu anlayın🤣

X