Kocama ve ailesine kırgınım

Hanımefendi ben kimseye saldırmıyor. Ama saygısızca yorumları da kabul edemeyeceğim. Durum ne olursa olsun, buradaki herhangi bşr kadına başka bşr adamın uçkurunu konuşmak yakışmaz, kusura bakmayın. Kendilerince dalga geçeyim derken zavallı durumuna düşüyorlar

Valla işinize gelince kadına neler yakışmaz biliyorsunuz ahkam kesiyorsunuz

Ama bence bir kadına da uzakta yaşayan, can acısıyla hastalığıyla ilgilenmeyen, bebeği olmuşken kafe kafe gezmesini eksik etmeyen adamın giderlerini ödemek yakışmaz.

"Bende ben istedigimde gelen, canim istediginde yanina gittigim, para gönderip, evimin kirasini faturasini odeyen, cocugun tum sorumlulugunu ustlenmis koca istiyorum."
Bu cümleyi okuyan birisi benim zengin koca avcisi oldugumu düşünür demi?
Kendinize gelin acilen
Bırak aşko kadın halinden memnun. Aldatmasın da kocalık etmese de olur. Bi ömür beslemeye razı. Ailesine yazık. Resmen koca beslesin diye okutmuşlar yazık olmuş emeklere. Bilselerdi belki bu kadar uğraşıp didinmezlerdi.

Hanımefendi ben neyaptığını gayet iyi biliyorum. Benim kocamın derdi size mi düştü. İnsan gibi bir konu açtık dertleşmek için, forumun amacı doğrultusunda. Siz kendinize daşga geçtiğiniz düşünerek ego tatmin etmeye çalışıyorsunuz belli ki ama buradan çok komik görünüyorsunuz. Konu size abes geldiyse ya da ilgilendirmiyor saçmalamayın çıkabilirsiniz konudan
Dalga geçmiyordum,çok üzgünüm ama durum böyle görünüyor dışarıdan. Hiç mi dostunuz arkadaşınız yok, neden uyarmiyorlar sizi ? Belki bu sert tepkileri vereceğinizi bildikleri için susup karışmıyorlardır ama arkanızdan gülen çoktur, buna emin olabilirsiniz.

Bırak aşko kadın halinden memnun. Aldatmasın da kocalık etmese de olur. Bi ömür beslemeye razı. Ailesine yazık. Resmen koca beslesin diye okutmuşlar yazık olmuş emeklere. Bilselerdi belki bu kadar uğraşıp didinmezlerdi.

Ay valla yazık ya. Hadi ayni evde olsalar cocuk babasiz büyümesin lafini anlayacagim..adami bosasa yine haftada bir gorur cocugunu. Ne gerek var faturalarini odemeye?
Yalniz dusununce bana ideal geldi yani haftada bir gormeme ragmen sadakatinden emin olacagim bi bey varsa tanimak isterim 🤣

Dalga geçmiyordum,çok üzgünüm ama durum böyle görünüyor dışarıdan. Hiç mi dostunuz arkadaşınız yok, neden uyarmiyorlar sizi ? Belki bu tepkileri vereceğinizi bildikleri için susup karismiyorlar ama arkanızdan gulen çoktur, buna emin olabilirsiniz.
Gülenler kendilerine bakıp gülebilir hanımefendi çok da umurumda değil yani. Herkesin ne olduğu az çok konuşmasından yazmasından belli oluyor zaten. Önce kendi gülünecek durumlarını düzeltsinler :) ben başımın çaresine bakarım çok kasmayın yani bu kadar

Ay valla yazık ya. Hadi ayni evde olsalar cocuk babasiz büyümesin lafini anlayacagim..adami bosasa yine haftada bir gorur cocugunu. Ne gerek var faturalarini odemeye?
Yalniz dusununce bana ideal geldi yani haftada bir gormeme ragmen sadakatinden emin olacagim bi bey varsa tanimak isterim 🤣
Arıyorsanız bulursunuz inşallah ne diyim şakacı

Ben doğumdan geldikten 10 gün sonra eski eş havuza gitti gelince şerefsiz dedim ben aynısını ona yapsam bana neler ederdi! doğum paramı çocuğun masraflarını evi gecindirmeyi hepsi bendeydi üstüne şiddetin her türlüsünü de gördüm sktrettim siz de şuan ekonomik şiddet görüyorsunuz çocuğunuzda zaten babasız büyüyor onu bahane etmeden boşanın en azından çocuğunuzun rızkını koruyun siz zaten hem annelik hem babalık yapıyorsunuz üstelik bir de kalmadiginiz evin kirasını ödüyorsunuz suçun fazlası da sizde malesef

Ben doğumdan geldikten 10 gün sonra eski eş havuza gitti gelince şerefsiz dedim ben aynısını ona yapsam bana neler ederdi! doğum paramı çocuğun masraflarını evi gecindirmeyi hepsi bendeydi üstüne şiddetin her türlüsünü de gördüm sktrettim siz de şuan ekonomik şiddet görüyorsunuz çocuğunuzda zaten babasız büyüyor onu bahane etmeden boşanın en azından çocuğunuzun rızkını koruyun siz zaten hem annelik hem babalık yapıyorsunuz üstelik bir de kalmadiginiz evin kirasını ödüyorsunuz suçun fazlası da sizde malesef
Evet haklısınız, zamanında fazla taviz verdim. Saygı çerçevesinde yaptığınız yorum için teşekkür ederim.

Dalga geçmiyordum,çok üzgünüm ama durum böyle görünüyor dışarıdan. Hiç mi dostunuz arkadaşınız yok, neden uyarmiyorlar sizi ? Belki bu sert tepkileri vereceğinizi bildikleri için susup karışmıyorlardır ama arkanızdan gülen çoktur, buna emin olabilirsiniz.
Acaba adam belali bi tip mi ? Hani ayrilirsan ailene sana zarar veririm diye mi tehdit eden turden. Cidden mantikli aciklamasi yok, cok asik olsan bile kalbine gomersin hayatini cocuguna adarsin yoluna devam edersin. Bu durum sacma geliyor.

Acaba adam belali bi tip mi ? Hani ayrilirsan ailene sana zarar veririm diye mi tehdit eden turden. Cidden mantikli aciklamasi yok, cok asik olsan bile kalbine gomersin hayatini cocuguna adarsin yoluna devam edersin. Bu durum sacma geliyor.
Emin olun öyle bir şey yok. Bana da saçma geliyor ama etrafımda anne babası boşanmış bşr kız çocuğu örneği vsr ve psikolojik olarak gerçekten çok sıkıntılı durumda. Korkuyorum. Bu mantıklı gelmeyebilir ama durum bu.

Aldatılma ihtimali sizi niye bu kadar rahatsız etti? Kocanız profilinde bir "adamdan" her şey beklenir halbuki. Adamin sizinle ilgili hiçbir bağı, sorumluluk duygusu yok. İlla aldatıyor diyemeyiz ama gayet o potansiyelde.
Aldatabilir, bunu evde yapmaz dışarıda da yapabilir. Bazı üyelerin evinde kim bilir neler yapıyordur tarzında iğrenç yorumlarına tepkim. Aldatarak olan her yerde aldatır zaten, o zaman da bitirmek çok çok daha kolay olur. Ama şu an ortada öyle bir durum yok, en azında evimizde öyle bşr şey yapamaz evde kamera var.yanş Bazı üyeler kendş hayal güçlerini çok fazla zorlayıp dalga geçmeye çalışıyor da bence önce herkes bir dönsün de kendş hayatına baksın :)

Hanımefendi ben kimseye saldırmıyor. Ama saygısızca yorumları da kabul edemeyeceğim. Durum ne olursa olsun, buradaki herhangi bşr kadına başka bşr adamın uçkurunu konuşmak yakışmaz, kusura bakmayın. Kendilerince dalga geçeyim derken zavallı durumuna düşüyorlar
Konuyu ben başlattım sizce amacım eşinizin uçkuru mu? Size normal geliyor mu ayrı yaşaması normalse yorum yapmıyorum. Bir erkeği eşinden ayrı kalması için başka kadının tutması gerekir. Her hafta sonu görüşüyor musunuz sanmam ya da cinsellik ne kadar sürede bir yaşanıyor. Özel bir sorunu olmayan evli bir insan ayda bir sevişmeyi bekler mi? Ortada geçerli bir neden yoksa. Zavallı ben değilim o çok net

Emin olun öyle bir şey yok. Bana da saçma geliyor ama etrafımda anne babası boşanmış bşr kız çocuğu örneği vsr ve psikolojik olarak gerçekten çok sıkıntılı durumda. Korkuyorum. Bu mantıklı gelmeyebilir ama durum bu.
Size bir şey diyeyim mi ? Anne babanın arasında bu kadar sağlıksız ilişki durumu olanların da çocukları çok belli maalesef. Bir öğretmen olarak söylüyorum bunu.

Hanımefendi sizin normal bir evliliğiniz yok ki. Sizin kocanız bile yok. Ha hayalet ha sizin herif. Baba şimdi de yok. Kızınız için hiçbir değişmeyecek. Tabi sizin bdv genelindeki kadınlar gibi sığınacak güçlü bahaneleriniz yok, aileniz arkanızda, işiniz mesleğiniz var, koca eline muhtaç değilsiniz aksine o size muhtaç. Adam desen zaten babalık etmiyor, hani iyi bir baba en azından çocuğum tatmin oluyor deseniz o da yok. Siz bir uçurumdan aşağı düşerken elinize gelen otlara tutunmaya çalışıyorsunuz. Ama hepsi elinizde kalıyor.

Konuyu ben başlattım sizce amacım eşinizin uçkuru mu? Size normal geliyor mu ayrı yaşaması normalse yorum yapmıyorum. Bir erkeği eşinden ayrı kalması için başka kadının tutması gerekir. Her hafta sonu görüşüyor musunuz sanmam ya da cinsellik ne kadar sürede bir yaşanıyor. Özel bir sorunu olmayan evli bir insan ayda bir sevişmeyi bekler mi? Ortada geçerli bir neden yoksa. Zavallı ben değilim o çok net
Hanımefendi burada tek sorun cinsellik mi, ben ne anlatıyorum siz ne anlatıyorsunuz? Şu an benim en son düşüneceğim şey cinsellik, sizinki farklı olabilir tabi

Size bir şey diyeyim mi ? Anne babanın arasında bu kadar sağlıksız ilişki durumu olanların da çocukları çok belli maalesef. Bir öğretmen olarak söylüyorum bunu.
Haklısınız. Bunca zaman hep şans verdim. Zaman zaman düzelme de oldu gibi. Ama beni en çok kıran ilk zamanlarda yalnız bırakması oldu. Babalığa alışamadım vs gibi bahaneler geliyor ama artık bu da yürütmek için yeterli gelmiyor.

X