Kocam olacak ceza

Nilu, siz bu eltiyle saç baş yoluşmadınız mı niye gazına geldiniz? Durduk yere sinirlenmekten başka ne işe yaradı? Beş para etmez bir adamla evlisiniz, bunu hepimiz biliyoruz. Bir günde mucize olup her şey istediğiniz gibi olmayacak, niye adamın peşine düştünüz?

Ya ben hala inanamıyorum. Rusya'da üniversite eğitimi almış bir kadın nasıl bu hallere düşer? Hangi bölümden mezunsunuz? Gerçi fark etmiyor, çalışmanıza izin vermiyor eş ve ailesi.

Selam!inanırsanız bilmiyorum ama ben bu gece sinirden uyuyamıyorum.şu aşağılık koca”m yüzünden.şöyle ki ben bununla konuşmuyorum yatakları da ayırmışım.dün gece benim haberim solmamış bu kalkıp saat 4’te falan gitmiş evden.annesi sabah olunca söyledi bana.yoksa halen uyuyordum.neyse gece olunca eltim bana söyledi ki gel şu programı yükle takip et şu herifi.ben de program yükledim ve sonunda anladım nerede olduğunu.gece ile çıkmış kendi gibi ahlaksızlarla buluşup viski falan içmeye ama alınmamış.ben bunu program sayesinde öğrendim.kendisi uyuyordu bunu uyandırdım söyledim şöyle şöyle.zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyordu.elimde sübut olduğunu öğrenince de elime vurdu.sövdü arkamca.girdim baktım mesaj falan saklamamış hepsini silmiş .aşağılık .sinirden uyuyamıyorum.ben yüzümdeki akne lekeleri için lazere gidiyorum bu ay da gidecektim param falan yok bu guya verecekti onu da artık vermeyecek.yahu boşanmak istiyorum daha ne yapması lazım ki şu adamın da beni bu kahrolasından kurtarsınlar
Rusya da yasiyordunuz ? Size hiç mi bir çözüm yolu yok ? Türkiye'deki sığınma evi vs gibi. Ailenizin yanına gittiginizde geri dönmeyin.

Çalışmak para kazanmak gibi bir gayeniz olmadığı sürece kocanıza diklenmeyin yaptıklarını deşmeyin ev arkadaşı gibi yaşayın bari. Boşanmayı bu kadar isteyip bu konuda hiçbir adım atmayan kadınlara hayret ediyorum gerçekten

Nilu siz bu sitede tanıdığım en farklı kişisiniz. Bu kadar olayın içinde eşinizin doğum günü pastası istememesi, lazer gibi ayrıntılara takılıyorsunuz hep.

Boşanmayacağınızı bildiğim için bu yorumu yapıyorum; madem şu anda bile lazer düşünecek kadar eşinizle kopmuşsunuz, o zaman didiklemeyin, görmezden gelin. Alın paranızı lazerinize falan devam edin.

Gencecik kadınsınız, üstelik yaşadığınız ülkenin de vatandaşısınız. İş bulup kendinizi kurtarmak için çaba göstermeden, ailenizden boşanmak için onay beklemeniz yıllarınızı yiyecek. Hiç olan bir ömür.

Rusya bekar anneler cenneti değil mi? Benim tanıdığım çoğu kişinin babasi ortada yok, çoktan bırakıp gitmiş. Üstelik benim tanıdığım insanların yaş ortalamasi 30 falan, yani 1990larda çoğu Rus kadin aslanlar gibi bakmış çocuklarına.
Siz sadece korkaksiniz. Cesaretiniz yok.
Üstelik iddia ettiginize göre mesleginiz de var. Bunca şeye rağmen bu hayatı çekmek kendi tercihindir.
Olan çocuklarına oluyor, onlarin da psikolojisi bozuluyor.
Ama umrunda mı? Hiç sanmıyorum
Kocaya kaynanaya kızıp kızıp çocuklarıni hirpaladigini yazmistin birkaç kere

Sizi hatırladım. Ya ne denir ki çok mu hoşunuza gidiyor onlara bağımlı yaşamak? Ne lazermiş arkadaş ya

Boşanmayacaksan ne hesap soruyorsun? Geçmiş konularını hatırlıyorum eşinin ilk falsosu değil. Akne tedavisi ne alaka? Boşa, kendin çalış tedavini ol sanki hiç sıkıntınız yokmuş gibi para vermeyecek diye dert ediyorsun

Anneme söyledim yine beni suçladı.herkes böyledir erkekler yani.neyse.ben niye boşanamıyorum size söyleyim.ben Rusya’da ailem Azerbaycan’da yaşıyorlar.ben hem Rus hem Azeri vatandaşıyım.beni tehdit ediyorlar çocukları senden alırız diye.buradaki avukatlardan da sordum dediler evet mahkeme babanın tarafında olacak çünkü benim ne evim ne de işim var o yüzden çocukları bana vermezler işte bu yüzden illeti yaşıyorum
Baba ne yaparsa alamaz peki çocukları? Bence onu da öğrenip ona göre hareket edin.

Anneme söyledim yine beni suçladı.herkes böyledir erkekler yani.neyse.ben niye boşanamıyorum size söyleyim.ben Rusya’da ailem Azerbaycan’da yaşıyorlar.ben hem Rus hem Azeri vatandaşıyım.beni tehdit ediyorlar çocukları senden alırız diye.buradaki avukatlardan da sordum dediler evet mahkeme babanın tarafında olacak çünkü benim ne evim ne de işim var o yüzden çocukları bana vermezler işte bu yüzden illeti yaşıyorum
Oradaki kadın hakları dernekleriyle iletişime gecseniz size yol gösterirler sanırım. Sorunlarınız bitmeyecek bu aileyle.

Nilu senin boşanacağın gün güneşin tersten doğacağı gün olacak. Bu adamı kurcalama artık belli ne olduğu değişmez bu adam. Ailenide geç sen kendin bir yolunu ayarla artık.

siz hepiniz aynı evde mi yaşıyorsunuz çocuklar okul çağındaysa sizin cinsel ilişkinize de şahit oluyorlardır. kaç çocuk var? çok tehlikeli bir durum neden kabul ettiniz? boşanacak durum yoksa neden kurcalamaya yapıyorsunuz iyice çocuklara travma yaratmak için mi

siz hepiniz aynı evde mi yaşıyorsunuz çocuklar okul çağındaysa sizin cinsel ilişkinize de şahit oluyorlardır. kaç çocuk var? çok tehlikeli bir durum neden kabul ettiniz? boşanacak durum yoksa neden kurcalamaya yapıyorsunuz iyice çocuklara travma yaratmak için mi
Evet artık 8 yıl olacak aynı evdeyiz.bana ilk söylediler güya ayrı yaşayacağız.ne bileyim cinselşik falan kalmadı artık ayırmışım yatakları

Evet artık 8 yıl olacak aynı evdeyiz.bana ilk söylediler güya ayrı yaşayacağız.ne bileyim cinselşik falan kalmadı artık ayırmışım yatakları
Nilu, bitmedi dediğiniz evinizi içeriden gördünüz mü? Yani bu evde ne eksik ben anlamadım. Dışarıdan bakınca bildiğin bitmiş apartman görünüyor. Bu eve geçseniz pastacılık yeteneğinizi de geliştirip para kazanabilirsiniz. Çocuklarınız büyüyüp okula vs gidip evden ayrılacaklar, siz hala evde kalacaksınız. Ya bir gün bir konu açın da olumlu pozitif bir şey yazın. Adamı boşadım, ailesinden kurtuldum, çocuklarımla baş başa yeni hayat kurdum... Hiç mi hareket umut yok sizde?

Yataglar ayrıdırsa aranızda heç cinsəllik yoxdursa hər şey bitirmisizsə onsuzda yoldaşın səni vecinə almaz başqa qadınlarında yanına gedəcək sizin aranızda onsuz nə sevgi nə də hörmet qalıb.🙄
Sənə dedik axi bacarığın var işini qur çalış.Youtube səhifəsi açmadın tort bişirirdin?
Boşanmaq ən doğru qərardır.Bu adam düzəlməz.Axirda sən əsəb xəstəsi olacaqsan.

X