Kocam olacak ceza

Nilu12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.112
57
Selam!inanırsanız bilmiyorum ama ben bu gece sinirden uyuyamıyorum.şu aşağılık koca”m yüzünden.şöyle ki ben bununla konuşmuyorum yatakları da ayırmışım.dün gece benim haberim solmamış bu kalkıp saat 4’te falan gitmiş evden.annesi sabah olunca söyledi bana.yoksa halen uyuyordum.neyse gece olunca eltim bana söyledi ki gel şu programı yükle takip et şu herifi.ben de program yükledim ve sonunda anladım nerede olduğunu.gece ile çıkmış kendi gibi ahlaksızlarla buluşup viski falan içmeye ama alınmamış.ben bunu program sayesinde öğrendim.kendisi uyuyordu bunu uyandırdım söyledim şöyle şöyle.zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyordu.elimde sübut olduğunu öğrenince de elime vurdu.sövdü arkamca.girdim baktım mesaj falan saklamamış hepsini silmiş .aşağılık .sinirden uyuyamıyorum.ben yüzümdeki akne lekeleri için lazere gidiyorum bu ay da gidecektim param falan yok bu guya verecekti onu da artık vermeyecek.yahu boşanmak istiyorum daha ne yapması lazım ki şu adamın da beni bu kahrolasından kurtarsınlar

sanırım öncesinde başka olaylar da oldu yatak ayırmışsınız neden aldattı mı ?
Ahlaksızlar içki içmiş derken erkek grubu ile mi anlamadım ?
Madem boşanmak istiyorsunuz neden yaptığınızı söylüyorsunuz .. uygulama var madem devam edin gözlemlemeye ..

sanırım öncesinde başka olaylar da oldu yatak ayırmışsınız neden aldattı mı ?
Ahlaksızlar içki içmiş derken erkek grubu ile mi anlamadım ?
Madem boşanmak istiyorsunuz neden yaptığınızı söylüyorsunuz .. uygulama var madem devam edin gözlemlemeye ..
Uygulamayı söylemedim..guya telefonuna baktığımı söyledim.boşanmayı çok istiyorum böyle aşağılıkla neden ömür çürütüyorum anlamıyorum.

Boşanma noktasına gelip hala akne lekeleri için lazer parasını hesabını yapmak
sen gibi gamsız olmak vardı şu dünyada 😁
Hemen zırt diye uyandırıp söylemeseydin biraz daha delil toplasaydın keşke.
Ne gamsızı be?!gecen ay yaptırdım her ay yapılmalı yoksa verdiğim para da batıcak.

Gamsiz diye asıl olayi unutup akne lazer konusuna dalış yaptiginiz icin demis arkadaş.

Bosanma davasi açın bir avukatla görüşün
Anneme söyledim yine beni suçladı.herkes böyledir erkekler yani.neyse.ben niye boşanamıyorum size söyleyim.ben Rusya’da ailem Azerbaycan’da yaşıyorlar.ben hem Rus hem Azeri vatandaşıyım.beni tehdit ediyorlar çocukları senden alırız diye.buradaki avukatlardan da sordum dediler evet mahkeme babanın tarafında olacak çünkü benim ne evim ne de işim var o yüzden çocukları bana vermezler işte bu yüzden illeti yaşıyorum

bir ile girin çalışın, oturumunuz devam eder. çocukları da alırsınız yanınıza.
kimse sizi kurtarmayacak emin olun superman falan gelip, kendi başınızın çaresine bakmanız lazım, başa düşürsen meni?

bu kadar boşanmak isteyip nefret edip neden boşanmıyorsunuz.
en kısa sürede mahkemeye başvurun kurtulun

Ya sizin hayatınızın normali bu, boşanmayacaksınız da. E daha ne kanırtıp duruyorsunuz? Evim yok, işim yok da bahane. Sanmıyorum dünyanın herhangi bir yerinde anne istemeden çocuk babaya verilsin. Arap ülkesi falan olsa neyse de Rusya da hiç sanmıyorum böyle olacağını. Sizin ayrılmaya gönlünüz yok. Kocanız düzelsin diye bekliyorsunuz da o da hikaye. Ayrılmak isteyen her türlü ayrılır. Millet neleri göze alıyor da ayrılıyor. Ayrılmayacaksınız belli işte, o zaman ona göre davranın. Durup durup mevzu çıkarmayın. Kırın dizinizi oturun aşağı. Sesiniz çıkmadığı zaman basit isteklerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz en azından. Bari onlardan olmayın.

Selam!inanırsanız bilmiyorum ama ben bu gece sinirden uyuyamıyorum.şu aşağılık koca”m yüzünden.şöyle ki ben bununla konuşmuyorum yatakları da ayırmışım.dün gece benim haberim solmamış bu kalkıp saat 4’te falan gitmiş evden.annesi sabah olunca söyledi bana.yoksa halen uyuyordum.neyse gece olunca eltim bana söyledi ki gel şu programı yükle takip et şu herifi.ben de program yükledim ve sonunda anladım nerede olduğunu.gece ile çıkmış kendi gibi ahlaksızlarla buluşup viski falan içmeye ama alınmamış.ben bunu program sayesinde öğrendim.kendisi uyuyordu bunu uyandırdım söyledim şöyle şöyle.zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyordu.elimde sübut olduğunu öğrenince de elime vurdu.sövdü arkamca.girdim baktım mesaj falan saklamamış hepsini silmiş .aşağılık .sinirden uyuyamıyorum.ben yüzümdeki akne lekeleri için lazere gidiyorum bu ay da gidecektim param falan yok bu guya verecekti onu da artık vermeyecek.yahu boşanmak istiyorum daha ne yapması lazım ki şu adamın da beni bu kahrolasından kurtarsınlar

Adam sana para veriyor. Parayı biriktirsene. Neden lazere harcadın. Parayı biriktir. Çocuklara ve kendine bilet al, evine dön.

Çoktaaan boşanman lazımdı zaten. Ne işin var o saçma sapan evde?

Uygulamayı söylemedim..guya telefonuna baktığımı söyledim.boşanmayı çok istiyorum böyle aşağılıkla neden ömür çürütüyorum anlamıyorum.
Eltinle kavgaliydin nilu konuşmuyordun neden onun oyunana geldin kadinin amacı belli değilmi sen demiyormuydun ev yapılıyor ayrilacaz diye aklina gelmedimi seni kocanla birbirine dusurup o evden kendi ayrilip senin için yapılan eve yerleşecek sende bir ömür o evde kalacaksin

X