Kocam olacak ceza

neden sen kayınpederinin lafına bakıyorsun? bi güçlü dur sen yapmaya devam et bak böyle böyle yapa yapa belki müşteri toplar kendi işini kurar onlardan ayrılırsın. ümitsiz olma ama lütfen. bir kadın herşeyi başarabilir bence sen de çok güçlü bir kadınsın ve yapabilirsin, kendi hayatını düzene sokabilirsin.
Nasıl yapayım bende alınmıyor.instagram açtım ama bişey yok takipçi falan yok.ben nasıl kendimi öne vereyim?kocam olacak herif kafede çalışıyor binlerce pasta sipariş veriyor insanlar ora.bu adam benim destekçim olsaydı bana yönlendirirdi o insanları.geçen yıl baklava pişiriyordum kafeleri için.paramı adam doğru vermiyorlardı

Nasıl yapayım bende alınmıyor.instagram açtım ama bişey yok takipçi falan yok.ben nasıl kendimi öne vereyim?kocam olacak herif kafede çalışıyor binlerce pasta sipariş veriyor insanlar ora.bu adam benim destekçim olsaydı bana yönlendirirdi o insanları.geçen yıl baklava pişiriyordum kafeleri için.paramı adam doğru vermiyorlardı
:KK43: çok üzgünüm gerçekten. kafe kafe gezip pasta yaptığınızı söyleseniz sipariş alsanız? olmaz mı?

Nasıl yardım?

Kimya biyoloji öğretmeni
Ya şimdi siz Rusyada yaşıyorsunuz ya orada bekar anne çok var. Belki kadınlara yardımcı olan dernekler falan vardır. Maddi yardım ya da avukat bulma konusunda.

Ya şimdi siz Rusyada yaşıyorsunuz ya orada bekar anne çok var. Belki kadınlara yardımcı olan dernekler falan vardır. Maddi yardım ya da avukat bulma konusunda.
Ben boşanırsam Moskova’dan gitmek istemem,burda yaşamak isterim bunun için de güzel paralar gerek.ben o kadar parayı sizce başara bilir miyim kazanmaya?annemlerle yaşamak istemem.zaten omlar da istemiyorlar

Selam!inanırsanız bilmiyorum ama ben bu gece sinirden uyuyamıyorum.şu aşağılık koca”m yüzünden.şöyle ki ben bununla konuşmuyorum yatakları da ayırmışım.dün gece benim haberim solmamış bu kalkıp saat 4’te falan gitmiş evden.annesi sabah olunca söyledi bana.yoksa halen uyuyordum.neyse gece olunca eltim bana söyledi ki gel şu programı yükle takip et şu herifi.ben de program yükledim ve sonunda anladım nerede olduğunu.gece ile çıkmış kendi gibi ahlaksızlarla buluşup viski falan içmeye ama alınmamış.ben bunu program sayesinde öğrendim.kendisi uyuyordu bunu uyandırdım söyledim şöyle şöyle.zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyordu.elimde sübut olduğunu öğrenince de elime vurdu.sövdü arkamca.girdim baktım mesaj falan saklamamış hepsini silmiş .aşağılık .sinirden uyuyamıyorum.ben yüzümdeki akne lekeleri için lazere gidiyorum bu ay da gidecektim param falan yok bu guya verecekti onu da artık vermeyecek.yahu boşanmak istiyorum daha ne yapması lazım ki şu adamın da beni bu kahrolasından kurtarsınlar
yanlış anlama ama hem sen kürtsün hem de aşirete falan gelin gittin sanırım değil mi ? Yazın bile şiveli ayrıca aşiret paket bir kocan varsa neden şaşırıyorsun bunlara anlamış değilim. Moskovada boşanınca tek ne yapıcan orası da ayrı muamma ama bence dön türkiyeye.

X