Kocam izin vermedi..

Susup oturacaksiniz ne yapacaksınız dalga geçmiyorum asıl konu bu evliliğin dinamiği bireysellik yok koca ne derse o bunu gormuyormusunuz bunu değiştirmek bu kocayı değiştirmek mümkün mü sizce ben ne dersem o demiş sen ne dersen o olsun demiş evlenmissiniz şikayetleriniz onun için geçersiz hayır diyorsa hayır hepsi bu ......Valla başka yorum yapılacak yeri yok agzindan gir burnundan çık diyerek yapamayacağınız akıllari vermeye gerek görmedim gitmeyiverin sorun yok ortada

Dinliyorum dedim ya sadece boşan kısmını uygulamak kolay olmuyor hemen
Niye birşey değişmiyor o zaman hayatınızda?
Gözünüzün önünde birileri ile flört etti bu adam,sizi maaş vermeden köle gibi çalıştırıyor, evde de bir işin ucundan tuttuğunu sanmıyorum ee peki boşansanız daha mı kötü olacak hayat sizin icin?

Niye birşey değişmiyor o zaman hayatınızda?
Gözünüzün önünde birileri ile flört etti bu adam,sizi maaş vermeden köle gibi çalıştırıyor, evde de bir işin ucundan tuttuğunu sanmıyorum ee peki boşansanız daha mı kötü olacak hayat sizin icin?
Peşimi bırakırsa çok harika olacak hatta ne kötüsü ? Ailemin tek kızıyım çok değerliyim o yüzden üzerime titriyorlar. Benim korkum huzursuz etmesi eş kişisinin

Peşimi bırakırsa çok harika olacak hatta ne kötüsü ? Ailemin tek kızıyım çok değerliyim o yüzden üzerime titriyorlar. Benim korkum huzursuz etmesi eş kişisinin
Edebilir evet maaşsiz elemansınız sonuçta,sigortanız bile yok dimi? Adam onu bile ödemiyor.
Sizin boşanmaya niyetiniz yok, diģer konunuza da yazdım az evvel. Ailenizde arkanızdayken bu adama katlanmanızın,bu hayatı yaşamanızın baska makul açıklaması olamaz zira.

İşte normalde veriyordu aslında.. şimdi yine biraz kalktı bi tarafları galiba 😀 şevkle çalışmaya devam edebilmem adına böyle fırsatları kaçırmaz izin verir git gez eğlen hayatım derdi normalde :))
evlilik mi kaçak suriyeli işçi mi alıyor belli değil. sizi şevkle çalıştırabilmeye devamm

X