Kocam izin vermedi..

Seni acil bir psikiyatri görmesi lazim . Anan baban nerede sesin kız kardeşim . Yani dalga da geçtim yeri geldi kızdım da şu konuya bakınca cidden içim ciz etti . Burada bir istismar var çünkü . Senin çok normal düşünemedigin acik kimse niye seni bir doktora götürmüyor orasını anlamıyorum
Kimsenin haberi yok çünkü

Büyük oğlum bazen okuldan geldiğinde, cantasini atar atmaz "ben gidiyorum, arkadaslarla şunu şunu yapacagiz" diyor.

Ben höö möö derken ekliyor " ben artik 13 yasindayim"
Hayir yani 13ü ne saniyorsa...

Konu sahibinin de yaşını ve ozgur bir birey oldugunu hatirlamasi gerekiyor.
Yani değil mi ama:)) 13 yaşındaki çocuk dahi birey olduğunun farkında.
Aynı mahalledeler. Gözünün önünde başkasını mutlu eder, ondan sakındığı ne varsa başkasına yapar korkusu.
Valla Katip bana iyi olmayan ele istediği kadar iyi olabilir, isterse aynı apartmanda yaşıyor olalım fark etmez.

İşte normalde veriyordu aslında.. şimdi yine biraz kalktı bi tarafları galiba 😀 şevkle çalışmaya devam edebilmem adına böyle fırsatları kaçırmaz izin verir git gez eğlen hayatım derdi normalde :))
hayatım demiyordur şimdi. Yeme bizi. Kim emri altında çalışan sigortasız çalışanına hayatım der? Pardon karısına diyecektim ama şey siz miydiniz karısı yoksa sabahları poğaça börek almaya gelen ve patronunuz tarafından gözüyle yenilen kadın mı karısı onu karıştırdım. Malum o kadını el üstünde tutuyordu. Aaa bide ürün tattırdığı biri vardı.

hayatım demiyordur şimdi. Yeme bizi. Kim emri altında çalışan sigortasız çalışanına hayatım der? Pardon karısına diyecektim ama şey siz miydiniz karısı yoksa sabahları poğaça börek almaya gelen ve patronunuz tarafından gözüyle yenilen kadın mı karısı onu karıştırdım. Malum o kadını el üstünde tutuyordu. Aaa bide ürün tattırdığı biri vardı.
Hayatım demesi mi konumuz ne alaka? 😀

Boşanmaya kalkınca sıkıntı çıkaracak çünkü
AHahahah ne yapacak peki bu mikemmel kocan ?
Bir git kiraz ya.
Alismissin gelip gidip kk'ya sıkmaya.
Ama bak gordun işte yemiyor kimse.
Anca he he deyip geçiyorlar.
Sanırsın kocası yakasına yapışıp ailesini tarayacak hshshshshs
Senin kocan sen boşanmak istediğinde tamam canım der diye ödün kopuyor :)
Ha ayrıca boşanmamak için oluşturduğun bir motivasyondan ibaret bahanen ya da bahanelerin her ne zikkimsa işte yoksa kocanın fifisinde değil sen de biliyorsun:KK66:

Son düzenleme:
Kocamdan hiçbir zaman izin almadım bilgi verdim ! Şöyle söyleyim üç gün önce kız arkadaşımla yurtdışı turu satın aldım ağustos ayı için 4 ülke gezmeli . Kocama sormadım ! Turu satın aldım eve geldim dedimki hayatım biz Ayşe’yle ağustosta bir hafta kız kıza 4 ülke turu yapacağım ,o zamanlarda planımız yok bildiğim için rahatlıkla aldım dedim cevabı şu ;hangi ülkeler kaç gün ne kadar fiyatı,ne zaman! Oturdum heyecanlı heyecanlı anlattım ,hadi bakalım hayırlısı dedi . O alsaydı tepkim aynı olurdu . Ne bileyim evliyim diye ebeveyni değilim o da ebeveynim değil ! Bilgi verilir, akıl danışılır,fikir sorulur ama izin alınmaz bana göre o yüzden şaşırdım

Kızlar mrb, pazar günü kuzenlerimle ve annemle günübirlik şehir dışı gezisi yapmak istiyoruz.. Eşime söyledim az önce fakat izin vermedi. Normalde izin verirdi böyle şeylere. Üstelik para bile istemiyorum bu gezi için ondan. Benim kenarda ayırmıslığım var.

Eşim esnaf birlikte çalışıyoruz, hemde haftanın 7 günü ☺️ pazar günü de çalışıyoruz.. zaten dinlenme hakkım yok onun gözünde demek ki ki haftanın 7 günü çalıştırıyor beni de. Pazar günü de yine her zamanki gibi çalışayım diye izin de vermiyor şimdi. Kendisi de şehir dışına gezdiren birisi değil zaten beni. Varsa yoksa iş. “Başka görmediğin bi şehir olsaydı git derdim ama zaten gezip bildiğin yer oralar” dedi. Ne yapmalıyım? Siz olsanız ne yapardınız bu durumda?
Niye izin versin ki fark eden bir şey yok her türlü susup oturup çalışcan kendine biçtiğin değer bu o da öyle davranıyor

Kocamdan hiçbir zaman izin almadım bilgi verdim ! Şöyle söyleyim üç gün önce kız arkadaşımla yurtdışı turu satın aldım ağustos ayı için 4 ülke gezmeli . Kocama sormadım ! Turu satın aldım eve geldim dedimki hayatım biz Ayşe’yle ağustosta bir hafta kız kıza 4 ülke turu yapacağım ,o zamanlarda planımız yok bildiğim için rahatlıkla aldım dedim cevabı şu ;hangi ülkeler kaç gün ne kadar fiyatı,ne zaman! Oturdum heyecanlı heyecanlı anlattım ,hadi bakalım hayırlısı dedi . O alsaydı tepkim aynı olurdu . Ne bileyim evliyim diye ebeveyni değilim o da ebeveynim değil ! Bilgi verilir, akıl danışılır,fikir sorulur ama izin alınmaz bana göre o yüzden şaşırdım
Benimde istediğim bu zaten, olması gerekende bu

Siz hastayken bakacak zaten olması gereken de bu, lütufmuş gibi bahsetmeyin ya. Adam sadece kendi çıkarları için size iyilik yapıyor hala anlamıyor musunuz? Sevdiği falan yok, siz çabucak iyileşip hemen çalışmaya başlayın diye acile götürmüş, ilacın çabuk etki etmesi içinde iğne yapmalarını söylemiş. Ayrıca sizde bu durumu çok normalleştirmişsiniz🙄
Rosaa bi şey daha anlatayım, geçen günlerde regl oldum. Regl ağrılarıyla beraber ateş sıtma da geldi. Kafamı kaldıramaz hale geldim uyudum zaten bütün gün. Koca şahısı ateşim olduğunu fark etmiş ben uyurken, uyandırdı hemen acile götürdü beni. Doktor ilaç yazmak istedi, hocam iğne yapın bence dedi eşim. Sonra iğne yaptılar. Hakkaten çok iyi geldi bu arada 2 saate hiçbir şeyim kalmadı 😀 acil çıkışında da bir güzel sıcacık çorba içirdi bana. Çok iyi geldi vallahi. Ama sabah işe uyandık nasılsın diye bile sormadı 😀😀😀 vallahi ben bile gülüyorum ya… sevinsem mi üzülsem mi? Ben aşkıma bakarım hastayken falan diye sırnaşıyor bir de 🤦‍♀️ halbüki sabah iyi olayım da dükkana gelebileyim diye yapıyor bunları

Siz hastayken bakacak zaten olması gereken de bu, lütufmuş gibi bahsetmeyin ya. Adam sadece kendi çıkarları için size iyilik yapıyor hala anlamıyor musunuz? Sevdiği falan yok, siz çabucak iyileşip hemen çalışmaya başlayın diye acile götürmüş, ilacın çabuk etki etmesi içinde iğne yapmalarını söylemiş. Ayrıca sizde bu durumu çok normalleştirmişsiniz🙄
Yok normalleştirmedim farkında olduğum için kendimde dalga geçiyorum artık

X