Kızlar son 5 kg gitmiyor bir türlü veremiyorum 😢

QueenBee55

"Konuş Deli" 🗯️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2019
683
963
Kızlar,
Bebişim 19 aylık oldu doğum kglarımı verdim ama bu pandemide aldığım son 5 kg resmen yapıştı üstüme. 63 kg yum bir türlü veremiyorum gıdığım çıktı aşırı ki zaten yüzden çok kg alan biriyim maalesef.
Hala emziriyorum ama tek sıkıntım spor yapamamak çünkü vaktim yok. Evde spor aletim bekliyor öyle.
Birkaç gün yapayım dedim kapıda meme diye feryat figan ağlayan bir oğlum var sağolsun 😢 20 dakka yaptım yapamadım kan ter içinde bırakmak zorunda kaldım. ( bu aylarda bir anne düşkünlüğü oluyormuş memeden kesmeyi düşündüm ama psikolojisi için doktoru önermedi)
Bakın size bir günlük yediklerimi yazayım neden veremiyorum bilmiyorum zamanında 25 kg vermiş insanım şu son 5 kg illallah ettirdi. Yardım edebilecek varsa öpücem yanacıklarından.
Kalkar kalkmaz yeşil çay
Sabah yulaf ezmesi (süt, kuru üzüm, muz)
Öğlen varsa çorba yoksa yoğurt salatalık kürü
Akşamları ama iftar vakti eşime eşlik ettiğim için evde ne yemek varsa
(normalde akşamları en geç 5 de yerdim ama ramazanda sofraya beraber oturalım derken malesef iftara kaydı)
Günde 2 lt su
Sizce nerede hata yapıyorum sadece spor yüzünden mi veremiyorum?
Yağ bağladım resmen GIDIK show yapıyorum evde nefret ettim kendimden 😢😢🤷🏻

evet canım spor olmadığı için veremiyorsun bende senin gibi en geç 5 te yerdim ramazan basladığından beri iftar vaktine kalıyor ılk günlerde baktım kilo veremez olmuştum son üç gündür ya ekmeksiz iki üç lokma alıp kalkıyorum eğer dayanamayıp yediysemde mutlaka yarım saat spor yapıyorum tekrar eksilmeye başladım bu şekilde tavsiye ederim

X