kilo almanın yolunu artık buldum buyrun

Ben 170 boyundayım 46 kiloyum hiç yemek düzenim yok okul yüzünden bu karışımı denemek istiyorum işe yarar mı acaba bende de

Ben bu konuda pek istikrarlı olamıyorum. Ama vitamin hapı kullanıyorum şuan kilo aldım :)

Ise yarayabilcek bi tarif oldugunu bende düşünüyorum. Bi donem bende her aksam yatmadan once cici bebeyi sutle ezip yiyodum ve gercekten ise yaramisti. Ama hic biseyi duzenli yapamayan ben bunuda biraktim tabiki:KK48: Ki burdaki besinlerle birlesince dahada ise yarar

Spora youtubedan bak istersen. Ben yurtdışında oturuyorum trdeki imkanlari bilmiyorum.

Squat challenge diye arat youtubeda... onu 30 gün yap, sonra bana yine yazarsin burdan :)

tavsiye ettiğiniz youtube kanalı var mı
ben de spor yapmak istiyorum ama başlayınca devamı gelmiyor :kızgın:

Arkadaşlar yıllardan beri kilo alamayan biriydim ve denemediğim hiç bişey kalmadı cidden ilaçlar,balık yağı hapları,aklınıza gelebilecek bütün vitaminler ,aktardan alınan toz karışımlar ama artık 1 aydan beri bulduğum yöntemle 47 kilodan 52 ye çıktım , bu durumdan artık kurtulup kilo almak istiyorum diyen varsa buyursun yardımcı olurum, yıllardan beri çok çektim o yüzden çok iyi anlıyorum sizi.
Ben 35 yaşındayım şuana kadar hiç kilo alamadım 45 kiloda kaldım varsa yardımcı olursan sevinirim canım

Yapabilirsin canım ama en başta belirtiyim bıkmadan usanmadan düzenli bi şekilde yapıcaksın.
Mixerin içine ;
20 tane cici bene
1 tane muz
3 çiğ yumurta
5 tane ceviz
2 su bardağı süt
Bunların hepsini koyup karıştırıyosun ve hergün içiyosun zamanı farketmez ne zaman içeceğinin, bunların yanında tabi yemene içmene devam ediyosun bu ek gıda olarak yaklaşık sana 600 700 kalori artısı var ve bol bol ceviz yemeye çalış . Alamıyorum diye bırakma sakın elbette alıcaksın benim bünyem bile aldıysa düşün artık. Tabi bunlar başta ağır gelebilir o yüzden sana önerim başta ölçüleri kısarak yap 3 yumurta yerine 1 tane yap, 2 su bardağı yerine 1 bardak koy daha sonra alıştıkça arttırabilirsin
Kuzum yumurta içinde kokmuyormu acaba

Arkadaşlar yıllardan beri kilo alamayan biriydim ve denemediğim hiç bişey kalmadı cidden ilaçlar,balık yağı hapları,aklınıza gelebilecek bütün vitaminler ,aktardan alınan toz karışımlar ama artık 1 aydan beri bulduğum yöntemle 47 kilodan 52 ye çıktım , bu durumdan artık kurtulup kilo almak istiyorum diyen varsa buyursun yardımcı olurum, yıllardan beri çok çektim o yüzden çok iyi anlıyorum sizi.

Öncelikle düşünceli davranışıniz için çok teşekürler.Evet bende sağlıklı bir şekilde kilo almak istiyorum ama nasıl

Kilo Almanın Yolları - İşte 8 Etkili Kilo Aldırıcı Yöntem:

8 Etkili Kilo Aldırıcı Yöntem:
  1. Sabah kahvaltıda tahin ve pekmez tüketin.
  2. Sabahtan sonraki ara öğünde süt, kuru incir ve kuruyemiş tüketin.
  3. Ana öğünlerde protein ve karbonhidratı mutlaka birlikte tüketin.
  4. Öğleden sonraki ara öğünde taze meyve sularını tercih edin.
  5. Su, çorba, içecek ve salatayı ana öğünlerde tercih etmeyin.
  6. Mutlaka, omega 3 desteği alın.
  7. Gece uyumadan 2-3 saat önce bir ara öğün yapın.
  8. Düzenli spor yapmaya çalışın, bu iştahınızı açacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
X