kilo almanın yolunu artık buldum buyrun

Doğru demiş hamile kalınca alıyosun ama doğurunca yine eskiye dönüyosun onu demeyi unıtmuş
Banada sigarayı bırak alırsın dediler çocuğun olsun alırsın dediler sezoda kilolar kalıyo dediler 30a yaklaş alırsın dediler Dediler de dediler ......
Sigarayı bıraktım 2 çocuğum oldu 33 de oldum hala 44 kiloyum Sezo doğum yaptım kilo kalmadı diğerini normal yaptım yine kilo kalmadı
Bu bebe bisküvisiyle sütü bi ara duymuştum aslında denemek lazım 3 yumurta yerine 1 tane bıldırcın yumurtasıyla deneyebiliriz
Hımm yumurta koymadan yapmaya başladım ben akşamları yatmadan içiyorum

İçine 1 tanede yumurta kırın tadı hiç anlaşılmıyo , bu arada bende 1.68 bıyundayım 52 kilo oldum bu bulduğum yöntem sayesinde, inşallah sizede etki eder

İçine 1 tanede yumurta kırın tadı hiç anlaşılmıyo , bu arada bende 1.68 bıyundayım 52 kilo oldum bu bulduğum yöntem sayesinde, inşallah sizede etki eder
Bi de cevizin tanecikler kalıyomu Pütürlü şeyleri hayatta içemem

Evet kalıyor eğer o şekilde içemezsen karışımını yap içerken cevizlerini yanında ye

Arkadaşlar yıllardan beri kilo alamayan biriydim ve denemediğim hiç bişey kalmadı cidden ilaçlar,balık yağı hapları,aklınıza gelebilecek bütün vitaminler ,aktardan alınan toz karışımlar ama artık 1 aydan beri bulduğum yöntemle 47 kilodan 52 ye çıktım , bu durumdan artık kurtulup kilo almak istiyorum diyen varsa buyursun yardımcı olurum, yıllardan beri çok çektim o yüzden çok iyi anlıyorum sizi.
kac kaloriki bu?

Arkadaşlar yıllardan beri kilo alamayan biriydim ve denemediğim hiç bişey kalmadı cidden ilaçlar,balık yağı hapları,aklınıza gelebilecek bütün vitaminler ,aktardan alınan toz karışımlar ama artık 1 aydan beri bulduğum yöntemle 47 kilodan 52 ye çıktım , bu durumdan artık kurtulup kilo almak istiyorum diyen varsa buyursun yardımcı olurum, yıllardan beri çok çektim o yüzden çok iyi anlıyorum sizi.
Nasıl Kilo aldın ben yüzümden almak istiyorum

Sadece yüzden alamazsın ki canım aldığında mecbur her yerine dağılıyor

Arkadaşlar kilo almak istiyorsanız kas kutlenizi artırmayı denemenizi öneririm. Korkmayın kaslı bir yapınız olmaz ama kilo almış olursunuz, yağ gibi de şekilsiz göstermez, fit bir sekilde alırsınız. Çünkü yağ depoları sizin vücut yapınıza göre farklı yerlerde birikir ve slim fat denilen ince ama yağlı şekilsiz bir yapınız olur. Kas antrenmanı ve buna uygun beslenme programını deneyin. Tabiki doktorunuz ya da profesyonel bir eğitmen kontrolünde.

Bende yıllardır bu dertten muzdaripim. Doğuma kadar 45 ten 61 e çıktım sonra hooop gitti kilolar. Psikolojim bozuldu milletin laflarından. Deneyip kilo alan oldu mu merak ettim

Merhaba arkadaslar ben uzun yıllardır kilo alamiyordum tartıda 41 i gördüğümde bile mutlu oluyordum almişim diye ama tabi yetersiz 42 yi asla görmedim tartıda tabi bu arada etrafında ki her kez ayyy ne kadar zayıfsin aman kırılacan cebine taş koy çocuk gibisin daha neler neler tabi biyerden sonra tak etti artik diyetisyene gittim bana mama verdi yani protein yüklemesi yaptı ayrıca vücudumda yok denecek kadar az yağ varmış tabi muayenelere başladık ve sonuç 50 kiloyum şimdi etrafımda herkesin dikkatini cekiyorum şuda vücudumun en büyük özelliği orantılı her yerden kilo alıyorum tek biyerden değil tabiki size diyeceğim evde kendinizin kilo almasi zor vakit kaybetmeden diyetisyene gidin tek çözüm kesinlikle

Merhaba arkadaslar ben uzun yıllardır kilo alamiyordum tartıda 41 i gördüğümde bile mutlu oluyordum almişim diye ama tabi yetersiz 42 yi asla görmedim tartıda tabi bu arada etrafında ki her kez ayyy ne kadar zayıfsin aman kırılacan cebine taş koy çocuk gibisin daha neler neler tabi biyerden sonra tak etti artik diyetisyene gittim bana mama verdi yani protein yüklemesi yaptı ayrıca vücudumda yok denecek kadar az yağ varmış tabi muayenelere başladık ve sonuç 50 kiloyum şimdi etrafımda herkesin dikkatini cekiyorum şuda vücudumun en büyük özelliği orantılı her yerden kilo alıyorum tek biyerden değil tabiki size diyeceğim evde kendinizin kilo almasi zor vakit kaybetmeden diyetisyene gidin tek çözüm kesinlikle
Ne kadar zaman kullandınız mamayı?
Aslında belkide aynı şeyler vardır içinde

Ne kadar zaman kullandınız mamayı?
Aslında belkide aynı şeyler vardır içinde
5 6 ay kadar kullandım ama düzenli bile kullanamadim çalıştığım için ona rağmen çok iyi sonuç aldım diyetisyen zaten sana rapor cılariyo 6 aylık git yazdır yazdır al aylık

Bende diyetisyene gitmiştim ama sadece beslenme listesi verdi elime o kadar.

Besin ögeleri bu şekilde 200 ml 400 cl kilo almak için zaten günlük 2000 cl alınması lazim kilo almak için günde 3 tane içseniz zaten 1200 ü cıkıyo ben günde iki tane içiyordum doktor 3 de içebilirsin demişti

Eklentiler

• IMG_20171001_141001.jpg
    IMG_20171001_141001.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 271
Bende diyetisyene gitmiştim ama sadece beslenme listesi verdi elime o kadar.
Sallamamiş vermek için gitmiyorsun almak için gidiyorsun sana takviye vermesi lazim benim doktorun bana mamanin numune olarak her çeşidinden de vermişti dene bakalım diye sen git sana yazsın bu mamaları sonra dahikiyedende 6 aylık rapor cıkarttır çünkü her ay doktora gidip yazdirirsan boşuna muayene parası vereceksin banada doktorun demişti bittikce sağlık ocağından felan yazdirabilirsin demişti

X