kilo almanın yolunu artık buldum buyrun

melie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2011
26
25
Arkadaşlar yıllardan beri kilo alamayan biriydim ve denemediğim hiç bişey kalmadı cidden ilaçlar,balık yağı hapları,aklınıza gelebilecek bütün vitaminler ,aktardan alınan toz karışımlar ama artık 1 aydan beri bulduğum yöntemle 47 kilodan 52 ye çıktım , bu durumdan artık kurtulup kilo almak istiyorum diyen varsa buyursun yardımcı olurum, yıllardan beri çok çektim o yüzden çok iyi anlıyorum sizi.

Arkadaşlar yıllardan beri kilo alamayan biriydim ve denemediğim hiç bişey kalmadı cidden ilaçlar,balık yağı hapları,aklınıza gelebilecek bütün vitaminler ,aktardan alınan toz karışımlar ama artık 1 aydan beri bulduğum yöntemle 47 kilodan 52 ye çıktım , bu durumdan artık kurtulup kilo almak istiyorum diyen varsa buyursun yardımcı olurum, yıllardan beri çok çektim o yüzden çok iyi anlıyorum sizi.
Bravo :KK66: ablamda 47 kilo söylemeliyim oda birkaç kilo almak istiyor. Neyle alakalı , takviye falanmı doğal besinler mi? Acaba

Yok doğal evde kendim hazırlıyorum mixerden geçirip içiyorum hergün
hadi ya benimde denemediğim kalmadı psikolojik hap alıyorum iştah artırıyo diye:KK43: peki uygulaman ne yazabilir misin buraya inş yapabileceğim şeydir

Yapabilirsin canım ama en başta belirtiyim bıkmadan usanmadan düzenli bi şekilde yapıcaksın.
Mixerin içine ;
20 tane cici bene
1 tane muz
3 çiğ yumurta
5 tane ceviz
2 su bardağı süt
Bunların hepsini koyup karıştırıyosun ve hergün içiyosun zamanı farketmez ne zaman içeceğinin, bunların yanında tabi yemene içmene devam ediyosun bu ek gıda olarak yaklaşık sana 600 700 kalori artısı var ve bol bol ceviz yemeye çalış . Alamıyorum diye bırakma sakın elbette alıcaksın benim bünyem bile aldıysa düşün artık. Tabi bunlar başta ağır gelebilir o yüzden sana önerim başta ölçüleri kısarak yap 3 yumurta yerine 1 tane yap, 2 su bardağı yerine 1 bardak koy daha sonra alıştıkça arttırabilirsin

Ediyorum tabikide günde 3 yumurta yiyemediğim için içmek daha mantıklı hem katı olduğu zamanki gibi doyurmuyo

yumurta hariç diğerlerini yapsam olmaz mı acep:)sanki çiğ yumurta içemiycem gibi normalde de sevmem ama tadı karışımın içinde çok da anlaşılmıyo dersen yapabilirim hem sütte içmiş olurum hiç içemiyodum tek başına çok tşk cnm umarım hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız

yumurta hariç diğerlerini yapsam olmaz mı acep:)sanki çiğ yumurta içemiycem gibi normalde de sevmem ama tadı karışımın içinde çok da anlaşılmıyo dersen yapabilirim hem sütte içmiş olurum hiç içemiyodum tek başına çok tşk cnm umarım hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız
Canim sende 3 yumurtayi hasla ye kalori icin zaten yumurtada kalori cok o yuzden

İstersen haşla ama iöyle biiwy var karışıma kattığın zaman anlaşılmıyo bile tadı cici bebe ve muz var ya o basrırıyo ama ben her gün 3 yumurta yerim üstüne karışım içip bide yemeklerimi yerim dersen yapabilirsin tabi

Ben de 44 kiloyum :KK43:

1

1.62. Liseden beri ben de 40 kiloydum. Son 2 yılda çabalarımla 44 olabildim. Kaç yaşındasın?
25 ya bende 42-43 oluyorum azcık rahatsızlansam 40 a düşüyorum sağlığımda bi problem yok allaha şükür ama şöyle 7-8 kilo fena olmazdı hani :süslü:

Ben de bir gün az yiyeyim ya da biraz hareket edeyim hemen 1-2 kilo veriyorum. :KK43: doktora falan gittin mi?
Çok kez gittim b12 balık yağı d vitamini felan kullandım kilo almadım ama sadece kan değerlerim normale döndü en son geçen yıl gitmiştim bi problem çıkmadı işte hamile kalınca alırsın dedi bunun dışında yapılacak bişey yok dedi

Çok kez gittim b12 balık yağı d vitamini felan kullandım kilo almadım ama sadece kan değerlerim normale döndü en son geçen yıl gitmiştim bi problem çıkmadı işte hamile kalınca alırsın dedi bunun dışında yapılacak bişey yok dedi
İştahın nasıl?

Doğru demiş hamile kalınca alıyosun ama doğurunca yine eskiye dönüyosun onu demeyi unıtmuş
Banada sigarayı bırak alırsın dediler çocuğun olsun alırsın dediler sezoda kilolar kalıyo dediler 30a yaklaş alırsın dediler Dediler de dediler ......
Sigarayı bıraktım 2 çocuğum oldu 33 de oldum hala 44 kiloyum Sezo doğum yaptım kilo kalmadı diğerini normal yaptım yine kilo kalmadı
Bu bebe bisküvisiyle sütü bi ara duymuştum aslında denemek lazım 3 yumurta yerine 1 tane bıldırcın yumurtasıyla deneyebiliriz

X