Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Ay benim doktorum ameliyattan önce benle 1 saat konuşur rahatlatır bazı konularda ikna ederdi ameliyattan beri adam kontrolde 2 dk bile durmuyor yanımda, pansumanı zaten başkası yapıyor bu bir panikle giriyor bir sorun var mı çok güzel yok diye kendi kendine cevaplayıp geri çıkıyor odadan 🙄 bir kere göbek deliğimi beğenmediğimi söyledim adam dinlemedi bile beni gayet normal bir problem yok falan diye geçiştirdi 🙄hatta beğenmedim diye sinirlendi bana. Revizyon falan istesem asla yanaşmaz gibi
Haha aynı benim doktor kendi kendine konusup gidiyor. Bir çok soru ile gidiyorum iyi güzel söyle böyle diyor gidiyor. Çok tuaflar yani o kadar para veriliyor gerçekten bu ne iş menmun olmadığımızı bile söyleyemiyoruz.

Haha aynı benim doktor kendi kendine konusup gidiyor. Bir çok soru ile gidiyorum iyi güzel söyle böyle diyor gidiyor. Çok tuaflar yani o kadar para veriliyor gerçekten bu ne iş menmun olmadığımızı bile

Haha aynı benim doktor kendi kendine konusup gidiyor. Bir çok soru ile gidiyorum iyi güzel söyle böyle diyor gidiyor. Çok tuaflar yani o kadar para veriliyor gerçekten bu ne iş menmun olmadığımızı bile söyleyemiyoruz.
Sizin memnun olmadığınız durum nedir ?nerede sorun var ?

Sizin memnun olmadığınız durum nedir ?nerede sorun var ?
Karnımın yeterince gerilmedigini düşünüyorum alt kısım sis icindeki yağ tabakası duruyor oturunca katlanan bir göbek ayaktada o şekilde yatarken dümdüz uzaninca o şekilde yani ne deyim bilmiyorum hiç menmun degilim inşallah düzelir 7 hafta bitti bakalım ne zaman düzelecek

Karnımın yeterince gerilmedigini düşünüyorum alt kısım sis icindeki yağ tabakası duruyor oturunca katlanan bir göbek ayaktada o şekilde yatarken dümdüz uzaninca o şekilde yani ne deyim bilmiyorum hiç menmun degilim inşallah düzelir 7 hafta bitti bakalım ne zaman düzelecek
İnşallah düzelir,düzelmezse de revizyonla düzeltilir sağlıkla inşallah biz de güzel sonuca ulaşırız 🙏

Sizin 7 hafta daha erken hala inebilir ama benim 4 ay oldu ben ödem olduğunu düşünmüyorum.zaten zayıfım çok bi ödemim yok genel olarak bir taraf düzgün yapılmış kas çok güzle belirgin diğer taraf kas gevşek 😔

Sizin 7 hafta daha erken hala inebilir ama benim 4 ay oldu ben ödem olduğunu düşünmüyorum.zaten zayıfım çok bi ödemim yok genel olarak bir taraf düzgün yapılmış kas çok güzle belirgin diğer taraf kas gevşek 😔
İnşallah sizinde düzelir 6 ay ile 8 ay aradı dedi bana bakalım beklemedeyim

Merhaba kızlar, ben de bbl ameliyatı oldum bugün 13.günüm. Popomda ve vücudumda sertlikler var hala tabiki, ama popomdaki dalgalı görüntü öyle kalacak diye korkuyorum.Doktor popoya masaj yapılmayacak kendisi yuvarlak görüntüyü alacak diyor.Bu sorunu yaşayan oldumu acaba?

Benim 5.hafta 33.gün
Memelerim üstü hala taş gibi meme uçlarım içe gömük karnımda hala ödemli ama artık eski kıyafetlerime girebiliyorum ama tartıda 3kilo fazlam var ameliyat günümden
Sizler ne surumdasınız

Bir hafta içinde rahatsız edici çoğunluğunu atmıştım. Bol hareket ederek , su tüketimini artırıp bromelain içerikli c vitamini ile 7 kilo fazla ödemin 5'inden kurtuldum. Darısı size
Siz de karın germe ve memeye operasyon yok sanırım yalnızca lipo ya
Çok daha kolaydır umarım ♥️
Merhabalar bromelaini ameliyattan ne kadar zaman sonra kullanmaya başladın benim 4. günüm
Birde ben karın germe ve meme protez dikleşme oldum benim doktorum dik yürü neden eğik yürüyorsun dedi ne yapayım şaşırdım valla 🙈

Merhabalar bromelaini ameliyattan ne kadar zaman sonra kullanmaya başladın benim 4. günüm
Birde ben karın germe ve meme protez dikleşme oldum benim doktorum dik yürü neden eğik yürüyorsun dedi ne yapayım şaşırdım valla 🙈

Merhaba, benimde 8. Günüm. Doktorum bana da dik yürü diyor😃 bir süre yürüyünce dikleşiyorum. Ama oturup kalktıktan sonra veya sabah uyandıgımda asla dik duramıyorum 😃

Bromelaini de drenleri çektikten sonra kullanabilirsin dedi. Benim 2 gün geçti drenler çekileli. Antibiyotikte bugün son. Artık başlayacağım. Ameliyat sabahı 59 kgidim. Şu an 64 kgyum. Ödem karnım, genital bölgem ve ayak bileklerimde.

Merhaba , hemen başladım bromelaine
Benim doktorum da ameliyat sonrası olabildiği kadar dik durmam için ısrarcıydı. Zaten ağrın müsade eder veya etmez sen dik durmaya çalış demişlerdi. Çok geçmiş olsun

Merhaba, benimde 8. Günüm. Doktorum bana da dik yürü diyor😃 bir süre yürüyünce dikleşiyorum. Ama oturup kalktıktan sonra veya sabah uyandıgımda asla dik duramıyorum 😃

Bromelaini de drenleri çektikten sonra kullanabilirsin dedi. Benim 2 gün geçti drenler çekileli. Antibiyotikte bugün son. Artık başlayacağım. Ameliyat sabahı 59 kgidim. Şu an 64 kgyum. Ödem karnım, genital bölgem ve ayak bileklerimde.
Benim kilom aynı gibi 1-2 kilo belki almış olabilirim drenlerim çıktı ama antibiyotik devam tabiki

Benim kilom aynı gibi 1-2 kilo belki almış olabilirim 62-63 kiloyum 500 gram silikonda eklendi. drenlerim çıktı ama antibiyotik devam tabi ki. Genital bölgem benimde berbat durumda 2 dren çıktı mor şiş yaralı

Merhaba , hemen başladım bromelaine
Benim doktorum da ameliyat sonrası olabildiği kadar dik durmam için ısrarcıydı. Zaten ağrın müsade eder veya etmez sen dik durmaya çalış demişlerdi. Çok geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canım internette falan hep omuzdan biraz az yürüyün diye okuyordum tamam o zaman dik yürümeye başlayayım
Hangi marka kullandın bromelaineyi

48.gün
Ödemlerim bayağı indi hala içerlerde ödem var ama
Korsesiz iyice alıştım hatta çok güzel sütyenler aldım ama sanki 80/b cupta memem biraz taşıyor gibi medikal sütyenim 80/b ydi.
Pentide bazı 80/b lerctam olurken bazıları hafif memem portlüyor🫣 ama çok mutluyum bence iyi ki olmuşuz harikayız mutheşemiz kendimize iyi ki bı güzellikleri yaptık💐

48.gün
Ödemlerim bayağı indi hala içerlerde ödem var ama
Korsesiz iyice alıştım hatta çok güzel sütyenler aldım ama sanki 80/b cupta memem biraz taşıyor gibi medikal sütyenim 80/b ydi.
Pentide bazı 80/b lerctam olurken bazıları hafif memem portlüyor🫣 ama çok mutluyum bence iyi ki olmuşuz harikayız mutheşemiz kendimize iyi ki bı güzellikleri yaptık💐
Sevindim senin adına ödemleri dert ettiğini biliyorum hepimiz gibi
Çookk haklısın çektiğimiz sıkıntıya değdi , değecek inşallah
Bedel ödendi 😁😁
Sütyenler , kalıptan kalıba fark ediyordur belkide

X