Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Yani yapılabilir bence ama tabi çok dikkatli olunursa. Normal bir seks değilde çok tedbirli bir birliktelik tercih edilebilir. Çünkü doktor ama asla zorlamadan yapabilirsiniz demişti.
Tabii tabii denediğinizde ultra yumuşak olmalı diye uyarmışlardı zaten
Buna şükür ben bugünlere geleceğimiz ümidini bile yitirmiştim iyileşemiyorum diye
Ama geçiyor çok şükür geriye aynada kendini zevkle izlemek kalıyormuş 🥰

Tabii tabii denediğinizde ultra yumuşak olmalı diye uyarmışlardı zaten
Buna şükür ben bugünlere geleceğimiz ümidini bile yitirmiştim iyileşemiyorum diye
Ama geçiyor çok şükür geriye aynada kendini zevkle izlemek kalıyormuş 🥰
Aynen öyle ilk zamanlar korkutucu ama iyileştikten sonrası mükemmel. Hepimize çok geçmiş olsun.

Aslinda bazı yerlerde olmadı dediğin gibi ama pupis üstü bir tane var zaten biraz sıkıntılı bir yer zor iyileşiyor. Tam oranın altında ya çok fazla ağrı yapıyor şimdi fark ettim de kabuklu yerde ağrı yok ip yeri ağrısı bakalım geçer artık neler duyuyoruz burada bunada Şükür ne diyeyim
Evet çok daha kötü atlatanlar var herkesin bünyesi farklı tepki veriyor. Çok geçmiş olsun.

Merhaba arkadaşlar ben de 11 gün önce meme toparlama karın germe oldım (lipo yok) 38-36 bedendim 70-71 kiloydum ameliyata girmeden önceki sabah
Şu anda hep 73 kiloyum doktor sallaban göbeğim bir kilo vardır
Sormak istediğim şey şu bu şiş görüntü tam pkarak ne zaman geçiyor ve memelerim de birer kaya parçası 80-d e gibiydi 80-b olucaktı
Yani ne zaman biraz fit görünürüm göbeğim eskisi gibi şiş geliyor bana

Merhaba arkadaşlar ben de 11 gün önce meme toparlama karın germe oldım (lipo yok) 38-36 bedendim 70-71 kiloydum ameliyata girmeden önceki sabah
Sormak istediğim şey şu bu şiş görüntü tam pkarak ne zaman geçiyor ve memelerim de birer kaya parçası 80-d e gibiydi 80-b olucaktı
Merhaba çok erken bende 75 le girdim ameliyata bir hafta sonra 73 oldum sonra gene 75 oldum şuan. Ama şekil aldı şişiyorum iniyor ara ara ama ödem hepsi 6 haftamdayim şuan şekil aldı kiloya takılmıyorum 3 ayı bulur gitmesi tamamen değil oda bence gece daha çok şişiyorum ben mesela gündüz daha iyiyim. Aynı işlemleri artı lipo oldu bel bölgesinde . Ben çıkan parçaları gördüm baya vardı. Tam o gidenlerin eksisini ne zaman görürüm bilmiyorum 😂spor yapamadığım dan ödem fazla gidemiyor. Fazla yürüdüğüm zaman da terliyorum göğüs altı tahriş oluyor tam iyileşme olmadı korkuyorum o yüzden tam anlamı ile başladığımız da şekil daha güzel olur ödemde gider bence . Ama suanki şekli beni mutlu ediyor öyle söyleyim dahada güzel olur inşallah . O kadar acıya değer inşallah yol uzun sabır çok önemli . Geçmiş olsun

Kızlar bende kabuklanma yada kabuk düşmesi yok çünkü hala bantlı dikişlerim 🙈 salı günü randevum var o zaman açacak artık sanırım. Ama her gittiğimde pansuman yapıyor öyle kabuklanma falan görmedim ben hiç..
cinsel ilişkiye bence henüz izin vermezdi benim doktor ama bizde yaptık bir kere 😬🙈 tam 4. Hafta bitiminde ama tabi çok hafif ve yavaş bir sıkıntı olmadı.
Benim de ara ara göbeğimin sağ tarafında ağrı oluyor ve hala baya şişlik var, özellikle akşamları çok şiş oluyorum.
Ama geç saate kadar oturuyorum ee oturdukça da çikolata cips bir sürü şey yiyorum suyu da çok içmiyorum 🙄 artık dikkat edecem saat 8 den sonra bir şey yemeyecem ve bol su, yoksa bu ödem kalacak böyle

Kızlar bende kabuklanma yada kabuk düşmesi yok çünkü hala bantlı dikişlerim 🙈 salı günü randevum var o zaman açacak artık sanırım. Ama her gittiğimde pansuman yapıyor öyle kabuklanma falan görmedim ben hiç..
cinsel ilişkiye bence henüz izin vermezdi benim doktor ama bizde yaptık bir kere 😬🙈 tam 4. Hafta bitiminde ama tabi çok hafif ve yavaş bir sıkıntı olmadı.
Benim de ara ara göbeğimin sağ tarafında ağrı oluyor ve hala baya şişlik var, özellikle akşamları çok şiş oluyorum.
Ama geç saate kadar oturuyorum ee oturdukça da çikolata cips bir sürü şey yiyorum suyu da çok içmiyorum 🙄 artık dikkat edecem saat 8 den sonra bir şey yemeyecem ve bol su, yoksa bu ödem kalacak böyle
Ödem benimde halâ var yaa karnıma bastırınca parmağımın izi çıkıyor 50 günü aştım ben oysa
Sabahları daha düz karnım aynen dediğiniz gibi akşam davul gibi oluyorum benim korse işi de bitti daha belirgin hissediyorum şişliği
Kabuk bende de yoktu kuzum sonradan sorunlu birkaç yerde açılınca oluştu
Halâ dikişler bantlı haa şaşırdım 4. Hafta sonunda bile , bence en iyisi ama bantlı kalması enfeksiyon kapmaması falan için
Benimde 21 gün bantlı kalmıştı

Geçmiş olsun benimde aynı işlemler vardı ek olarak bel oyuntusu için birazda lipo 50 gün falan oldu bana ödemler tam olarak gitmedi ama şekli kaba taslak oturdu karnımın . Memelerdeki asitmetri ve dikişlerdeki pot görüntü yok oldu. Sertlikde 1. Ayı geçince geçti memelerde
Yol uzunmuş arkadaşım bizde hemen fit olacağız sanıyorduk 😁🫣 halâ net bi şekilde olamadık
Ödemler için bol su iç bromelain içerikli c vitamini yazıyor zaten doktorlar
Bu haftadan sonra çok daha rahatlarsın inş

Merhaba çok erken bende 75 le girdim ameliyata bir hafta sonra 73 oldum sonra gene 75 oldum şuan. Ama şekil aldı şişiyorum iniyor ara ara ama ödem hepsi 6 haftamdayim şuan şekil aldı kiloya takılmıyorum 3 ayı bulur gitmesi tamamen değil oda bence gece daha çok şişiyorum ben mesela gündüz daha iyiyim. Aynı işlemleri artı lipo oldu bel bölgesinde . Ben çıkan parçaları gördüm baya vardı. Tam o gidenlerin eksisini ne zaman görürüm bilmiyorum 😂spor yapamadığım dan ödem fazla gidemiyor. Fazla yürüdüğüm zaman da terliyorum göğüs altı tahriş oluyor tam iyileşme olmadı korkuyorum o yüzden tam anlamı ile başladığımız da şekil daha güzel olur ödemde gider bence . Ama suanki şekli beni mutlu ediyor öyle söyleyim dahada güzel olur inşallah . O kadar acıya değer inşallah yol uzun sabır çok önemli . Geçmiş olsun
Ben kontrol de doktora soracağım artık müsade ederse yüzmeye başlayacağım ya da spor
Egzersiz yapasım var ama kafama göre yapmaktan korktum, yürüyüşe bende başladım ama çabuk yoruluyorum halâ 😔

Bende bant olmadığı için kabuk topladım hep en berbat yeri burasıydı şükür geçti bir kaç yer hariç pansuman su bu baya yoruldum ben pupis üstü sis bende sendede öylemi bura ne zaman gider. Üst çok güzel oldu hiç yağ yok zaten benim mide kısmında çok bir şey yoktu alt karın sıkıntı idi inşallah orasida düz olur. Regli olunca daha beter oluyor göbek göğüs ağrısı değişik uyuyamadım iki gece

Bende bant olmadığı için kabuk topladım hep en berbat yeri burasıydı şükür geçti bir kaç yer hariç pansuman su bu baya yoruldum ben pupis üstü sis bende sendede öylemi bura ne zaman gider. Üst çok güzel oldu hiç yağ yok zaten benim mide kısmında çok bir şey yoktu alt karın sıkıntı idi inşallah orasida düz olur. Regli olunca daha beter oluyor göbek göğüs ağrısı değişik uyuyamadım iki gece
Ayy aynı aynı şuan adetliyim gerçekten bariz şiştim

X