Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Görüşmeye gittim bütün ameliyat tekrar bütün işlemlerim yarım yapılmış 6 ay sonra tekrar ameliyat dedi ama 6 ay 2. Ameliyat için yeterli bi zamanmı bilen varmı

Görüşmeye gittim bütün ameliyat tekrar bütün işlemlerim yarım yapılmış 6 ay sonra tekrar ameliyat dedi ama 6 ay 2. Ameliyat için yeterli bi zamanmı bilen varmı
Merhaba geçmiş olsun yarım yapılmış derken nasıl bir eksiklik oldu acaba ?

bilginiz gibi işte yarım 😔sırtıma yapılmış karnıma yapılmamış karnım tam gerilmemiş sarkıklık var eğildiğim zaman yığılma oluyor ve yağ enjeksiyonu yapılmıştı basen kısımlarım dün düz bırakılmış gelişigüzel baştan savma bi pperasyon ve ben resim attığımda cerrahi olarak gayet güzel diye bir ses kaydı gönderildi üstüne normalde biz karın germe ve lipoyu aynı anda yapmıyoruz dedi normalde ücrete tabi yapılacakmış ama benden ücret almayacakmış ( görüşmeye gittiğimde 360 lipo karın germe ve yağ enjeksiyonu olarak konuşuldu)şuan ne yapıcam bilmiyorum tekrar bu ak altına yatmak doğru bir kararmı

bilginiz gibi işte yarım 😔sırtıma yapılmış karnıma yapılmamış karnım tam gerilmemiş sarkıklık var eğildiğim zaman yığılma oluyor ve yağ enjeksiyonu yapılmıştı basen kısımlarım dün düz bırakılmış gelişigüzel baştan savma bi pperasyon ve ben resim attığımda cerrahi olarak gayet güzel diye bir ses kaydı gönderildi üstüne normalde biz karın germe ve lipoyu aynı anda yapmıyoruz dedi normalde ücrete tabi yapılacakmış ama benden ücret almayacakmış ( görüşmeye gittiğimde 360 lipo karın germe ve yağ enjeksiyonu olarak konuşuldu)şuan ne yapıcam bilmiyorum tekrar bu ak altına yatmak doğru bir kararmı
Çok geçmiş olsun , en iyi yaşayan bilir yeniden düzelltirmeyi göze almak da bir risk , bu şekilde kalsın istememek de bir tercih ikisinin kararını vermek de en zoru galiba 😔
Ameliyat olalı ne kadar süre oldu , acele etmiyorsunuz inşallah sonuç için
Bana şuan 3 ay oldu , halâ karnım ve pubis bölgem ödemli

Çok geçmiş olsun , en iyi yaşayan bilir yeniden düzelltirmeyi göze almak da bir risk , bu şekilde kalsın istememek de bir tercih ikisinin kararını vermek de en zoru galiba 😔
Ameliyat olalı ne kadar süre oldu , acele etmiyorsunuz inşallah sonuç için
Bana şuan 3 ay oldu , halâ karnım ve pubis bölgem ödemli
6ay oldu

bilginiz gibi işte yarım 😔sırtıma yapılmış karnıma yapılmamış karnım tam gerilmemiş sarkıklık var eğildiğim zaman yığılma oluyor ve yağ enjeksiyonu yapılmıştı basen kısımlarım dün düz bırakılmış gelişigüzel baştan savma bi pperasyon ve ben resim attığımda cerrahi olarak gayet güzel diye bir ses kaydı gönderildi üstüne normalde biz karın germe ve lipoyu aynı anda yapmıyoruz dedi normalde ücrete tabi yapılacakmış ama benden ücret almayacakmış ( görüşmeye gittiğimde 360 lipo karın germe ve yağ enjeksiyonu olarak konuşuldu)şuan ne yapıcam bilmiyorum tekrar bu ak altına yatmak doğru

Artık her yerden yazcam şikayeti mi bır ay daha bekleyip düzelmezse spor yapıyorum dıyette hıc bır gelişme yok

Artık her yerden yazcam şikayeti mi bır ay daha bekleyip düzelmezse spor yapıyorum dıyette hıc bır gelişme yok
Moral bozmak istemem ama gerçekçi de olmak lazım 2. Ayda nasılsa öyle kalıyor bende öyle oldu ben de bir düzeltme operasyonu isticem 6 ay dolmasını bekliyorum.göbek deliği şeklimi beğenmiyorum bir de mide üstü kaslarda eşitsizlik var biri daha bombeli duruyor umarım düzelir

Kızlar ben de 23 martta oldum. Bana güncel halinizi özelden gönderebilir misiniz? Şu an çok yeni tabi ama ufaktan dikiş hattının üstünde katlantı var gibi. Benzer durumdamıyız bakmak istiyorum.

Moral bozmak istemem ama gerçekçi de olmak lazım 2. Ayda nasılsa öyle kalıyor bende öyle oldu ben de bir düzeltme operasyonu isticem 6 ay dolmasını bekliyorum.göbek deliği şeklimi beğenmiyorum bir de mide üstü kaslarda eşitsizlik var biri daha bombeli duruyor umarım düzelir
Ama böyle olması beni çok üzüyor çok cektım ya düzeltme nasıl oluyor yaparmı Benimkide ücret alırmı ne halle olduk o kadar acı çektik

Ama böyle olması beni çok üzüyor çok cektım ya düzeltme nasıl oluyor yaparmı Benimkide ücret alırmı ne halle olduk o kadar acı çektik
İnanın bende bilmiyorum inşallah ücretsiz yaparlar ama ameliyathane ve hastane bedeli ödemek gerekir,bazı doktorlar düzeltmeye hiç yanaşmıyor siz doktorunuzdan isteyin.Bende çok canımı sıkıyorum 😔çok üzüyor beni bu durum

İnanın bende bilmiyorum inşallah ücretsiz yaparlar ama ben ameliyathane ve hastane bedeli ödemek gerekir,bazı doktorlar düzeltmeye hiç yanaşmıyor siz doktorunuzdan isteyin.Bende çok canımı sıkıyorum 😔çok üzüyor beni bu durum
Konsutunuzmu ben konuştum ama etkili bır konuşma olmadı ısrarla 6 ayı bekle dendı bakalım nolcak

Aynı durumlar bendede mevcut şişip şişip iniyorum tam anlamı ile ne zaman geçer bilmiyorum bu durumlar
Merhaba ben de 5 şubat ta lipo ve karın germe oldum ödem felan yok ama karnım şiş duruyor dr a sordum neden diye karın zarı genisledigi için karın kasları da zayıf kaldığı için dışarı doğru çıkma oluyor dedi. Ameliyat öncesi hiç bahsedilmedi bana. Bu zarin toparlanmasi için genel cerrahın yapması gereken bir ameliyat varmış. Hamile gibi dışa doğru duran bor karna sahip oldum çok canım sıkıldı. Bir de oturduğum zaman sağ tarafta bir kısımda katlanma var sizlerin tecrübesi nasıl sizde de oldu mu

X