Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatı olcam liposuction ile birlikte bu süreci geçirenler bilgilendirme yaparmisiniz. Korkuyorum

Pubis bölgesi benim de çok şiş. Buradaki herkes aynı şeyi yaşadığına göre normal diye düşündüm ben de. Doktora da sormuştum 2 hafta önce normal zamanla geçecek demişti

Merhaba hanımlar bende olmak istiyorum 56 kiloyum ama göbek var. Göbeğimde sarkma yok ama oraya lipo yaptırımca sarkma oluröu acaba birde popo ya enjekte ettirmek istiyorum yağları burda bbl yaptıran varmı acaba önce sonra foto atabilirmi çoğu poposundan memnun değil okadar acı çekioru değsin

Merhaba kızlar dün 14. Gün kontrolüme gittim dikişler falan hepsi alındı zaten sanırım bir kısmı kendi eriyen dikişti kendim aracımı sürerek gittim dik yürüyor araç sürüyor ve 2-3 kiloya kadar da ağırlık kaldırabilirsin dedi. Morluklarım ve ödem için krem ve sikiş izleri için de krem önersi dün başladım
Korse ve medikal sütyen için 6 hafta dedi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 32
Merhaba , kat kat değil göbeğim ama şiş benimde halâ 3. Ayda bile rahatlamayacaksak ne zaman rahatlayacağız biz yaa 😭

Deri sarkması mı ödem gibi mi ödem 6 ay diyorlar geçmesi
Yok bildiğimiz sarkma gibi deri değil deri olsa ince ince katlanır ama bildiğimiz kocaman göbeğim druruyo karın derisi değil bilgimiz yağ geliyor elime ben 360 lipo karın germe istedim sırtıma yapılmış ama ön tarafa farkettimki lipo yapılmamış 😞

Bana 1 ay oldu benim göbekte katlı gibi ödem diyor geçer zamanla diyor ama bu mesaj hiç iyi olmadı bana geçmezmi acaba ümidim kalmıyor benim. Zaten çok zorlu geçiyor
3.ayda nasılsa öyle kalıyormuş ödem olduğunu düşünmüyorum 4ayım doldu hatta bitti ama sizin daha 1. Aymış 2 ay sonrasına bakın inşallah düzelir geçmiş olsun 3 gün sonra doktorun yanına gideceğim bakalım ne diyecek

Yok bildiğimiz sarkma gibi deri değil deri olsa ince ince katlanır ama bildiğimiz kocaman göbeğim druruyo karın derisi değil bilgimiz yağ geliyor elime ben 360 lipo karın germe istedim sırtıma yapılmış ama ön tarafa farkettimki lipo yapılmamış 😞
Merhaba bildiğim kadarıyla ön tarafa çok fazla lipo yapılmıyormuş çünkü deri kaldırılıp kaslar onarıldığı için daha fazla zedelemek istemiyor doktorlar eğer ameliyat öncesi ideal kilonuzda ve yağ oranınız idealde değilse yağlı bir görünüm olabiliyor maalesef :KK43:

Germe yapılmamış mıydı sadece lipo mu yapıldı çünkü germe olunca karındaki yağlı bölgenin bir kısmı çıkarılıyor yağın azalması lazım.Valla çok zor bir ameliyat bir de doktorlar başta konuşulan şeyleri ameliyatta neden yapmıyorlar anlamıyorum unutuyorlar mı yoksa önemsemiyorlar mı?😔Revizyonada yanaşmıyorlar biz yapalım sizde nasıl bulursanız razı gelin demek istiyorlar ama benim de beğenmediğim yerler var acaba mükemmel olan var mıdır artık şüpheliyim 😔Varsa yazsın lütfen 🙏

3.ayda nasılsa öyle kalıyormuş ödem olduğunu düşünmüyorum 4ayım doldu hatta bitti ama sizin daha 1. Aymış 2 ay sonrasına bakın inşallah düzelir geçmiş olsun 3 gün sonra doktorun yanına gideceğim bakalım ne diyecek
Bu doğruysa ben de üzüldüm çünkü benim de mide üstü kaslarda ortada ki çizgi yok şu an ve sağdaki kas soldaki ne göre şiş duruyor solda ki de içte duruyor valla ödemdir diye ümitliydim düzelir belki diyordum 🥺🥺Bir taraf hafif bombeli yani

Yıllar önce karın germe yaptırmış biri olarak kızlar size nacizane bir uyarım var. Karın düz olup bir de lipoyla incecik olunca insan bir rahatlıyor, hani diyetisyenden sonraki yoyo sendromu gibi , tekrar kilo alıp, ipin ucunu kaçırırsanız bu sefer yağlar lipo olmayan bölgelere gidiyor. Örneğin ben hiç basen bilmezdim,direk basenlere gitti,yüzüme gitti.

Benim yaptığım hataya düşmeyin :110::KK200:

Ç
Doktoruma mesaj attım az önce masaj yapalım o bölgeye dedi,kalıcı demek için çok erken en az 6 ay bekleyelim dedi 😊

selammm,
Kremlerden memnun kaldınız mı,nasıl izler?
Merhabaa, izler eskisi gibi kıp kırmızı değil ama halâ kırmızılar :)
2 ay oldu zaten ameliyat olalı
6 ay boyunca kullanacağım kremi bakalım nolcak 😊
Yani şuan net bişey söyleyemem krem için memnunum veya değilim diye ♥️

Keşke deri olsa sarkan ama bildiğimiz yağ duruyor göbeğimde 😔
Aynı durumdayım iki ay olcak yakında 7 hafta oldu olduğum günden beri alt duruyor gerçekten mutlu değilim bende bakalım kontrol de 6 8 ay dedi ilerleme olmaz ise söyleyecem yeter ama ya gerçekten bosami kestin zaten biraz daha al gitsin su illet şey biliyorum neye yancam giden zamana acıya mı parayami gerçekten yoruldum

Aynı durumdayım iki ay olcak yakında 7 hafta oldu olduğum günden beri alt duruyor gerçekten mutlu değilim bende bakalım kontrol de 6 8 ay dedi ilerleme olmaz ise söyleyecem yeter ama ya gerçekten bosami kestin zaten biraz daha al gitsin su illet şey biliyorum neye yancam giden zamana acıya mı parayami gerçekten yoruldum
15 gün sonra spor yapabilirsin dedi bakalım baslayacam o zamanda gitmez ise dikkatli besleniyorum spor da yapcam bakalım nolcak 😔

Bu doğruysa ben de üzüldüm çünkü benim de mide üstü kaslarda ortada ki çizgi yok şu an ve sağdaki kas soldaki ne göre şiş duruyor solda ki de içte duruyor valla ödemdir diye ümitliydim düzelir belki diyordum 🥺🥺Bir taraf hafif bombeli yani
Benimki de aynen sizin anlattığınız gibi ortada çizgi yok, sol taraf kaslar sönük yapışık duruyor ama sağ taraf dışarda bombeli duruyor eşit değil

Benimki de aynen sizin anlattığınız gibi ortada çizgi yok, sol taraf kaslar sönük yapışık duruyor ama sağ taraf dışarda bombeli duruyor eşit değil
Ben de çok kafaya takıyorum akşam yine mesaj attım ödem iki taraf eşit inmeyebilir bekleyelim diyor ama ben ödem olduğuna inanmıyorum artık umarım arkasında durur bir dünya para veriyoruz ki bu riskler ortadan kalksın🥺

Ben de çok kafaya takıyorum akşam yine mesaj attım ödem iki taraf eşit inmeyebilir bekleyelim diyor ama ben ödem olduğuna inanmıyorum artık umarım arkasında durur bir dünya para veriyoruz ki bu riskler ortadan kalksın🥺
Ay benim doktorum ameliyattan önce benle 1 saat konuşur rahatlatır bazı konularda ikna ederdi ameliyattan beri adam kontrolde 2 dk bile durmuyor yanımda, pansumanı zaten başkası yapıyor bu bir panikle giriyor bir sorun var mı çok güzel yok diye kendi kendine cevaplayıp geri çıkıyor odadan 🙄 bir kere göbek deliğimi beğenmediğimi söyledim adam dinlemedi bile beni gayet normal bir problem yok falan diye geçiştirdi 🙄hatta beğenmedim diye sinirlendi bana. Revizyon falan istesem asla yanaşmaz gibi

X