Karbonat ile Diş Beyazlatmak nasıl olur

Karbonat ve ya kabartma tozu diş minelerine ciddi zarar verir. Beyazlatıcı diş macunlarında ise silika denilen bir madde fazladır. beyazlatmayı o sağlar fakat aynı şekilde o da zararlıdır. Sigara çay kahve lekelerini limon ile çıkarabilirsiniz. Yine de en etkilisi misvaktır. onun dışında ne diş hekimlerinde uygulanan yöntemler ne de beyazlatıcı cihazlar, jeller.. Diş yapınız sarı ise ne yaparsanız yapın geçici çözüm olacaktır. Ortalama 90 yıl yaşayacağınızı düşünün. Geriye kaç yılınız kaldı hesap edin. o kadar yıl daha o dişler size lazım. bırakın 2 ton sarı kalsın. takma diş, damak takmaktan iyidir diye düşünüyorum.

dişi aşındırma yaptığı söyleniyo bu karışım birde diş etine gelirse diş etinede zarar veriyormuş

dişcimle konustum bende bunu ama ewet beyazlık saglar ama daha cabul sararmasına sebep olur dedi .. cunklu dişin ustundekı mıneyı zımpara gıbı yaptıgından acılan mıne ıcelen herseyden daha cabuk ıcıne hapseder renkelri .. en guzelı gunde en az 2 dakıka fırcalamak karbonatlı diş macunu ile..

Karbonatı duyfumda bunu ilk defa duyuyorum bugün deyim bari inşallah iyi olur. Buarada yeniyim burada

herkese merhaba benim ön dişlerimden biri doğuştan eksikti.geçen sene implant yaptırdım ama kendi dişlerimin rengiyle az da olsa renk farklılığı var.önde olduğu için estetik olarak hoş durmuyor.bu renk farklılığını gidermek için ne yapmam gerek?ankarada yaşıyorum diş hekimi önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. Dış beyazlatmak, tartarlari dökmek, dış minelerinizi güçlendirmek, agizdaki bakterileri yok etmek için aloe vera iceren dogal florursuz Lr dış macunlarini denemelisiniz. Üstelik microsilver gümüş iyonlu dış macunu hariç diğer iki dis macunu çocukları içinde uygundur. Beyazlastirma etkisi eşim tarafından tartar dökme etkisi ben :) tarafimdan tecrübe ile sabittir. Ayrıca beş yaşında bir oglum var oda kullaniyor. Bu sene anaokulunaa baslayacak orada kullaanmasi içinde geçen sene vermemistim ama bu sene veri cem. kronik faranjitimiz de var çok şükür epeydir iyi o yüzden ağız bakımına çok önem
veriyorum. İlgilenen varsa tavsiye ederimm :)

"Opalescence pf 16 ev tipi beyazlatma" bu kiti kullanan varmı kızlar. Bildiğiniz gibi 2 tip diş beyazlatma yöntemi var biri ev tipi biri ofis tipi. Ev tipi olanda sizin ölçünüz alınıp plastik bir kalıp yapılıp içine şırınga halinde olan bir jel sıkılıyor ve bunu 2 hafta düzenli kullanıyorsunuz. Ev tipi olan daha uygun ve 1000 TL gibi bir rakam tutuyor. Ama ben aynı ürünü internette 150-200 TLye buldum. İçinde 8 adet şırınga jel ve birde şeffaf plaklar oluyor. Bunu normalde dişçiler ağzınızın kalıbını alıp ona göre yaptırıyorlar Bu yüzden fiyatlar bu kadar yüksek oluyor zaten. Ama araştırma hastaneleri bu kalıbı 30 TLye çıkarıyorlarmış. Yani bana max maliyeti 250 TL olacak bu diş beyazlatma maliyetinin siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Ben kullandım. İnternete alma tavsiyem diş hekimlerinemalzeme veren depolar var oradan al bu ürünü. İçinden çıkan plastik var ya onu dış protez yapan yerler var oraya götür birkaç yere sor pazarlık et 30 40 tl ye yaparlar Hatta önce konuş sonra ürünü al.4 gün üst çene 4 gün alt çene yapılıyor. Fazla yapma ben 2 gün fazla yaptım dik doktorum kızdı dişim 2 günde kanal tedaviler duruma geldi.1 yıl tekrarlama.Hassasiyet şişlik dilinde dış erlerine kızarıklık yaparsa hemen bırak bu tar ürünler ÇOK DA MASUM DEĞİLLER. doktorum böyle diyor

Ben kullandım. İnternete alma tavsiyem diş hekimlerinemalzeme veren depolar var oradan al bu ürünü. İçinden çıkan plastik var ya onu dış protez yapan yerler var oraya götür birkaç yere sor pazarlık et 30 40 tl ye yaparlar Hatta önce konuş sonra ürünü al.4 gün üst çene 4 gün alt çene yapılıyor. Fazla yapma ben 2 gün fazla yaptım dik doktorum kızdı dişim 2 günde kanal tedaviler duruma geldi.1 yıl tekrarlama.Hassasiyet şişlik dilinde dış erlerine kızarıklık yaparsa hemen bırak bu tar ürünler ÇOK DA MASUM DEĞİLLER. doktorum böyle diyor
Doktorum banada tavsiye etmiyor. Renk tonunda çok da açılma olmaz, çektiğin eziyetle kalırsın dedi. Kullanan bir kaç kişiyle dahada görüştüm. Biz diş hekimi tavsiyesiyle kullandık ve bunu kullanırken hekim trafından verilen ağrı kesici ilaçlar alıyorduk dedi. O yüzden çok kararsız kaldım

Doktorum banada tavsiye etmiyor. Renk tonunda çok da açılma olmaz, çektiğin eziyetle kalırsın dedi. Kullanan bir kaç kişiyle dahada görüştüm. Biz diş hekimi tavsiyesiyle kullandık ve bunu kullanırken hekim trafından verilen ağrı kesici ilaçlar alıyorduk dedi. O yüzden çok kararsız kaldım
Hayır cnm ne ağrı kesici. Gece uyurken takip yatıyorsun. Ağrı acı ihtimali varmi vardır elbet ama o zamanda ağrı kesici ile devam etmenin anlamı yok. Yukarıda yazdığım gibi acı kızarıklık döşeğinde şişme morarma görürsen çöpe at yan tesir yapmış demektir. At girsin ikinci kez demene.
Benim doktorum arkadaşımdı. Fiyat olarak çok ucüz yaptı. Benimsin dediklerimi anlattı. Ben tam markasini akşam yazarım sana ama senin marka diye hatırlıyorum.
Sen dış protezcisini bul öyle al urunu .doktorun doğru demiş. Genç yaşlarda doktor öneriyor zararlı diyor.benim dişlerine hiç gerek yok bembeyaz dedi ben istedim yapılsın. Senin dislerin nasılrengi

Hayır cnm ne ağrı kesici. Gece uyurken takip yatıyorsun. Ağrı acı ihtimali varmi vardır elbet ama o zamanda ağrı kesici ile devam etmenin anlamı yok. Yukarıda yazdığım gibi acı kızarıklık döşeğinde şişme morarma görürsen çöpe at yan tesir yapmış demektir. At girsin ikinci kez demene.
Benim doktorum arkadaşımdı. Fiyat olarak çok ucüz yaptı. Benimsin dediklerimi anlattı. Ben tam markasini akşam yazarım sana ama senin marka diye hatırlıyorum.
Sen dış protezcisini bul öyle al urunu .doktorun doğru demiş. Genç yaşlarda doktor öneriyor zararlı diyor.benim dişlerine hiç gerek yok bembeyaz dedi ben istedim yapılsın. Senin dislerin nasılrengi

Çok sarı değil. Çay, kahve, sigara gibi alışkanlıklarım yok. Ama istediğim gibi beyazda değil. Doktorda son gittiğimde senin kemik rengin bu şeklde en fazla 2 ton açar dedi. Ama diş etlerim çok hassas beyazlatıcı diş macunları bile hassasiyet yapıyor. Doktorumda bunu en az 5 çok 15 gün kullanımı olduğu söyledi. Senin 2 günde istediğin beyazlığa ulaştımı ??

2 apartman önümüzde ve yanımızda 2 tane protezci var. İkisinden biri mutlaka yapar diye düşünüyorum. Ama onu alabilcek depoyu bulamam sanırım. Bu yüzden internetten almayı düşünüyordum.
Birde çok ucuz bir şeyde değil 150 TLden başlıyor. Al kullanamadın at olsunda istemiyorum. o_O

İnternette alma İnternete güvenmiyorum .diş ecza deposunda al 50 tl pahalı olsun guvenli olsun.4 gn alt çene 4 gün üst cene.zaten 8 enjektör var.ben yarım yarım kullandım 6 gün yaptım üst çenemi dişim de gizli çürük kanal tedavi çıktı doktor kızdı bana.yani bir gün bile fazla yapma.
Bence sana gerek bile yok bende kahve sigara vardı bana bile gerek yok dedi ben kafaya taktım yaptırdım. Sen bilirsin genede doktorunu dinle

Merhaba arkadaşlar. Dış beyazlatmak, tartarlari dökmek, dış minelerinizi güçlendirmek, agizdaki bakterileri yok etmek için aloe vera iceren dogal florursuz Lr dış macunlarini denemelisiniz. Üstelik microsilver gümüş iyonlu dış macunu hariç diğer iki dis macunu çocukları içinde uygundur. Beyazlastirma etkisi eşim tarafından tartar dökme etkisi ben :) tarafimdan tecrübe ile sabittir. Ayrıca beş yaşında bir oglum var oda kullaniyor. Bu sene anaokulunaa baslayacak orada kullaanmasi içinde geçen sene vermemistim ama bu sene veri cem. kronik faranjitimiz de var çok şükür epeydir iyi o yüzden ağız bakımına çok önem
veriyorum. İlgilenen varsa tavsiye ederimm :)
Sizde baya etkili olmuş sanırım kesinlikle deneyeceğim..

Kesinlikle microsilver diş macunu diş eti çekilmelerine, diş eti kanamalarına çok iyi geliyor. Ayrıca dişin kendi öz rengine dönmesine hızla yardım ediyor :KK66: denenmeli derim :KK66:

3 aydır düzenli olarak sensodyne white kullanıyorum. Bol miktarda çay, kahve tüketmeme rağmen dişlerimi beyazlatıyor.

Merhabalar
Diş beyazlatma için LR microsilver diş macunu şahane bir ürün. Özellikle sigara, çay ve kahve tiryakileri için.
LR ürünleri için mesaj atabilirsiniz.

Dis minesine ne kadar zarar verdiginizi soylememe gerek yok sanirim.
Denemeyin bu tur yontemleri arkadaslar.
Karbonatla,kabartma tozuyla disleriniz falan beyazlamaz.
Dishekimlerinin kullandigi kimyasal madde yardimiyle disleriniz beyazlar ancak.
Yani beyazlatma vaadi veren dünyanın en iyi diş macunu bile onerilmiyor genellikle dishekimleri tarafindan.
aynen diş macunu farketmez diyor doktorlar

X