Karbonat ile Diş Beyazlatmak nasıl olur

Mnyk

gurbette ölüyorum
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
2.044
26
37
Uzun zamandir dişlerimdeki sararmalardan kurtulmak istiyordum arada karbonatla falan beyazlatmaya calistim ama o kadarda etkili olmamıştı gecen doktorda beklerden ünlülerin minik sırları diye bi köse vardi ketrin zeta cons dislerinin beyaz ve parlak olmasini kabartma tozuna borclu diye yazi gördüm evde denedim inanin acayip farkediyo ve temizligi hissediyorsunuz ben önce macunla firçaladım. Sonra fırçama biraz kabartma tozu döktüm bir-birbucuk dakika fircaladim hemen farketti aninda esimde farketti oda memnun kaldi insallah sizdede faydasi olur
ben bundan sonra kabartma tozunu hep kullancam haftada iki-üc kere yapmayi düşünüyorum deneyenler olursa sonuclari bekliyorum
unutmadan dilinize fazla değirmeyin tadini sevmeyenler olabilir kabartma tozunun

Son düzenleyen: Moderatör:
aa ilk defa duyuyorum bilmiyorumkismile
ama etkili olabilir .. teşekkürler canım..
:1hug:

karbonatla kabartma tozu aynı görevi görüyorki...farketmez hangisini uygularsan uygula:)belki sende kabartma tozu daha etkili olmuş olabilir cnm bnm:)bu arada bende karbonatı denemiştim diş etim çekildi resmen ondan sonra bidha yapmadım..zarar verme derim:)

Son düzenleme:
Dis minesine ne kadar zarar verdiginizi soylememe gerek yok sanirim.
Denemeyin bu tur yontemleri arkadaslar.
Karbonatla,kabartma tozuyla disleriniz falan beyazlamaz.
Dishekimlerinin kullandigi kimyasal madde yardimiyle disleriniz beyazlar ancak.
Yani beyazlatma vaadi veren dis macunlari bile onerilmiyor genellikle dishekimleri tarafindan.

her gün dis doktoruna gidiyoruz ya zaten :s alsanaalsanasmile .Eğri oturup doğru konusalim o halde kac kisi sürekli diş bakimi yapabiliyor. Kac kişinin sürekli gittiği bi diş doktoru var.. napsinlar ? yağlı yiyoruz zararli değilmi sigara içiyoruz zararli alkol alıyoruz zararli ne mükemmel ki? kac kisi check up yaptıyor çoğu kişi hastaliğini başına gelince öğenebiliyor ...

selam kizlar deneyen oldumu ben simdi yine yapicam iki dakikayi bulmuycak ama 1 yada 1bucuk dakika kabartma tozuyla fircaliycam

limonla karıştırıncada faydası oluyormuş diye duymuştum..
evet ben yıllardır ayda sadece 1 defa çay tabağına bir çay kaşığı karbnat ve içine de hafif sulandracak kadar limon sıkıp yaparım çok ta memnunum ...hiç bir zararını görmedim ...bembeyaz yapıyor :hulya:

biz üniversitede arkadaşla perlitli diş macunu almıştık.sigaradan sapsarı dişleri mizi o kadar beyazlatmıştıki.herkes soruyordu siz naptınız diye.**** di..ama hala piyasada varmı bilmiyorum.ben değiştirdim de..diş macunumu..ayrıca sizin beyazlatıyor dediğiniz sert biieyle dişinizi fırçalayınca diş etleri doğal olarak kızarır.buda diş le kontrast oluşturarak rengini daha beyaz gösterir.aslında olay diş etini kızartmakta.kırmıjı ruj sürüyordum bi ara.ama oda geçiyor hemen.tazelemek lazım

perlitli diş macunu mu markası ne mesela ?

:lepi::teytey:sositosositokizlar uzun zamandir dislerimdeki sararmalardan kurtulmak istiyordum arada karbonatla falan beyazlatmaya calistim ama o kadarda etkili olmamisti gecen doktorda beklerden ünllülerin minik sirlari diye bi köse vardi ketrin zeta cons dislerinin beyaz ve parlak olmasini kabartma tozuna borclu diye yazi gördüm evde denedim inanin acayip farkediyo ve temizligi hissediyosunuz ben önce macunla fircaladim sonra fircama biraz kabartma tozu döktüm bir-birbucuk dakika fircaladim hemen farketti aninda esimde farketti oda memnun kaldi insallah sizdede faydasi olur
ben bundan sonra kabartma tozunu hep kullancam haftada iki-üc kere yapmayi düsünüyorum deneyenler olursa sonuclari bekliyorum
unutmadan dilinize fazla degirmeyin tadini sevmeeyenler olabilir kabartma tozunun

kabartma tozu mu karbonat olmasın o ?
genelde dişe karbonat kullanıyorlar kabartma tozu ayrı
fisfisfis

Dis minesine ne kadar zarar verdiginizi soylememe gerek yok sanirim.
Denemeyin bu tur yontemleri arkadaslar.
Karbonatla,kabartma tozuyla disleriniz falan beyazlamaz.
Dishekimlerinin kullandigi kimyasal madde yardimiyle disleriniz beyazlar ancak.
Yani beyazlatma vaadi veren dis macunlari bile onerilmiyor genellikle dishekimleri tarafindan.

kimyasal zarar vermiyorda organikmi zarar verecek.kaydirigubbakcemile3
organik beyazlatıyoruz dişleri işte ne zararı olursempatiksalakcinni

X