Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kanser....!

Benim melek kız kardeşim de 33 yaşındaydı 15 şubatta meme kanserinden vefat etti 1 sene bile sürmedi mücadelemiz beyne sıçrayınca kurtaramadık yandı yüreğimiz Allah hepsine rahmet etsin çok üzüldüm ölümün genci yaşlısı olmuyor maalesef biz geride kalanlara Allah sabırlar versin acımızın tarifi yok
Dört yıl oldu çok yeni sizinki daha zaman herşeyin ilacı unutmuyorsun ama kabulleniyorum
Bol bol dua edelim onlar için
amın allah razı olsun esım 58 yasındaydı
4 evrede fark edemedık cunku mıde agrısı kusma vb olmadı olsaydı suphelenırdık belk..annecıgınız nur ıcınde yatsın dr..neden mıde kanserı oldugunu soyledımı acaba
Allah tüm ölmüşlerimize rahmet etsin.
Mekanları cennet olsun. Benim 3 teyzem de kanserden vefat etti :KK43:
Allah kimseye sevdiklerinin acısını yaşatmasın çok zor ..

Bunu bende diyorum bazen annem için ama o an iyi olması tedavi ile iyileşmesi umudu ağır basıyor diye düşünüyorum insan yani böyle birşey varken tedavi ettirmeden duramiyor sanki 😔
nur ıcınde yatsın arkadasım..esım kendısı almak ıstedı kemotrapı..işte bır derman bulurum dıye

Amin sağolun ,sizinde başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.Ben anneme durumu çok cididyetini aktaramadım:KK43:soyledigim o an tamamen biterdi mücadele edemezdi.
soylenebılecek bırsey değil değilmı..bır ınsana sen oleceksın demek..o tepkısı cok kotu olurdu...hep ıyı olacaksın dedım

soylenebılecek bırsey değil değilmı..bır ınsana sen oleceksın demek..o tepkısı cok kotu olurdu...hep ıyı olacaksın dedım
Yapamadım 😔.Tedavi arasında ikinci ped filmi çıktığında ölmeyeceğim dimi dedi bana saçmalama anne dedim tedavi işe yarayacak bundan olmayacak iyileşecek sin .aslında hep inandım ,olması için elimden gelen herşeyi yaptım ama bir yerden sonra takdiri ilahi.Bizim hikaye böyle sonuçlandı.
Ama kanserden kurtulan,tedavisi işe yarayan çok da tanıdığım oldu.
Yani kimse hastalarını karşılaştırmasın benim tavsiyem ,umutsuz da olmasın.
Her daim iyi sonuca inansın bu inançla sonuna kadar gitsin 🙏

Yapamadım 😔.Tedavi arasında ikinci ped filmi çıktığında ölmeyeceğim dimi dedi bana saçmalama anne dedim tedavi işe yarayacak bundan olmayacak iyileşecek sin .aslında hep inandım ,olması için elimden gelen herşeyi yaptım ama bir yerden sonra takdiri ilahi.Bizim hikaye böyle sonuçlandı.
Ama kanserden kurtulan,tedavisi işe yarayan çok da tanıdığım oldu.
Yani kimse hastalarını karşılaştırmasın benim tavsiyem ,umutsuz da olmasın.
Her daim iyi sonuca inansın bu inançla sonuna kadar gitsin 🙏
hayatımın en buyuk tecrubesıydı..hayatın olumun ne oldugunu anlamak..
hayatı sorguluyorsun..
sureklı kosturmaktan o sıralarda bır sey anlamıyorsun..onu kaybettıgınde buraya kadarmıs ..elımden daha ıyısı gelırmıydı bunları sorguluyorum..

hayatımın en buyuk tecrubesıydı..hayatın olumun ne oldugunu anlamak..
hayatı sorguluyorsun..
sureklı kosturmaktan o sıralarda bır sey anlamıyorsun..onu kaybettıgınde buraya kadarmıs ..elımden daha ıyısı gelırmıydı bunları sorguluyorum..
Tabi ki yapmissinizdir ama bizim elimizde olmayan şeylerde var .Sakın kendinize haksızlık etmeyin.

Amin sağolun ,sizinde başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.Ben anneme durumu çok cididyetini aktaramadım:KK43:soyledigim o an tamamen biterdi mücadele edemezdi.
Ben de babama söyleyemedim biliyomusun. Rapor da akciğer ve bronş yazıyor ya kızım bende bronşit de varmış diyordu ben de tedavi edecekler dedim
Yoğun bakımda bile çıkacağını düşündü hep gerçi ben de yakıştıramadım da
Düşünsene ölüm anında yanındaydım baba kelime-i şehadet getir bile diyemiyorum korkacak diye
Hiçbirimiz helalleşemedik anlıyacak diye
Sadece bir enişte helalleşelim bacanak demiş. Babam noluyor ya ölüyormuyuz da helalleşecegiz demiş
Öyle de bir kalbi vardı😔😔😔
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun annenin de

Sevgili konu sahibi ve hasta yakini, sevdigini kaybetmis tum arkadaslara sabir diliyorum. Nurlar icinde yatsinlar hepsi, onlarin omrunu size , sevdiklerine versin Rabbim.

Bir de sunu eklemek istiyorum her hastalik her hastada ayni sekilde ilerleyip, ayni sonucu vermiyor.

Yengem meme kanserini yendi, 20 yildir sapasaglam. Ustelik tedavi sirasinda dahi sigarasini birakmadi.

Amcam mide kanserini yendi, 9 yil oldu masallah.

Her kanser öldürmez, lütfen umudunuzu kaybetmeyin.

Hepinize dualarimi, enerjimi gonderiyorum❤️

Cok zor esımı bes ay once kaybettım 8 ayda kollarımın arasında erıyıp gıttı
Başınız sağolsun. Düşüncesini bile geciremiyorum ben aklımdan. O ise beni hazırlamaya çalışıyor çocuklar şöyle olur sen şöyle yaparsın falan diye. Sus dedim nolur süs canım acıyor dedim. Sen bana bakma dedi. Yıllardır bu acı ve ağrılarla yaşıyorum. Ben gidicem olan size olacak,kalana daha zor çocuklarla dedi. Bu konuşmaya yürek dayanmadı. Rabbim kimseye yaşatmasın böyle bir acıyı. Hele kollarımın arasında eridi demişsiniz ya. O çok fena. Canı acıyor hiç birşey yapamiyorsunuz bu en zoru sanırım.

Başınız sağolsun. Düşüncesini bile geciremiyorum ben aklımdan. O ise beni hazırlamaya çalışıyor çocuklar şöyle olur sen şöyle yaparsın falan diye. Sus dedim nolur süs canım acıyor dedim. Sen bana bakma dedi. Yıllardır bu acı ve ağrılarla yaşıyorum. Ben gidicem olan size olacak,kalana daha zor çocuklarla dedi. Bu konuşmaya yürek dayanmadı. Rabbim kimseye yaşatmasın böyle bir acıyı. Hele kollarımın arasında eridi demişsiniz ya. O çok fena. Canı acıyor hiç birşey yapamiyorsunuz bu en zoru sanırım.
Cok ozluyor ınsan

X