Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kanser....!

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.415
65.396
Cümlelerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum 4 aydır ölü gibiyim. Çevrenizde hiç 30lu yaşlarında akciğer kanseri 4.evresinde olup da kurtulan var mı?
Bir umut var mı? Akıllı ilaç ile kurtulan var mı? Bu lanetin bir çözümü var mı?

Zaman.. bu mesajı yazdıktan 2 ay sonra canım ciğerim abim, vefat etti. Ben daha yeni kendime gelebiliyorum tabi buna kendine gelmek denirse eğer... Kimse kanser olmasın. Kimse sevdiklerini kaybetmesin.. Sadece bunu yazmak için girdim. Tekrar çıkıyorum. Tüm hastalara şifalar dilerim.. Kimsenin canı yanmasın..

Son düzenleme:
Genç yaşta tedavi gören tanıdığım olmadı ama bildiğim birşey varsa umut, mutluluk herseyin ilk ilacı
Biz de umut ediyoruz ama her konuştuğumuz, her gördüğümüz,her duyduğumuz vaka umutlarımızı alıp götürüyor ciğerimiz yanıyor. Bilinmezlik çok zor

Biz de umut ediyoruz ama her konuştuğumuz, her gördüğümüz,her duyduğumuz vaka umutlarımızı alıp götürüyor ciğerimiz yanıyor. Bilinmezlik çok zor
Cok gecsmis olsun Rabbim onu size ve ailesine bagislasin. merakimi mazur görün sigara iciyor muydu hastaliga yakalanmadan evvel.

Evet ama son evrede işe yaramıyormuş. Neler araştırmadık ki. Ama yine akıllı ilaçtan sonra deneyecekler . Şu an tedavi aşamasında ama bilemiyorum.

inşallah atlatır.
en iyi ilaç moral. Allahtan umut kesilmez. çocuklarının yüzü suyu hürmetine inşallah.

Cok gecsmis olsun Rabbim onu size ve ailesine bagislasin. merakimi mazur görün sigara iciyor muydu hastaliga yakalanmadan evvel.
Amin çok teşekkür ediyorum. Evet içiyordu zaten lanet sigara bunun tek sebebi. Herkese diyorum içmeyin, lütfen içmeyin sevdiklerinizi düşünün. Yüzde 90 sebep sigara

cok gecmi
gecmis olsun bizim bir akrabada var iki yildir ugrasiyor iyi huylu oldugu halde beyne sicradi ameliyat oldu ama rabbim dusmanimn basina vermesin 4 aydr hastahanede yatiyor bizde sonucu bekliyorz. aslinda erken evresindeuse cok iyi bir bakim ve moralle iyilesebilir bu tanidigimiz kendine bakmadi. suan cekiyor

inşallah atlatır.
en iyi ilaç moral. Allahtan umut kesilmez. çocuklarının yüzü suyu hürmetine inşallah.
İnşallah, amin umut ediyoruz biz de. Gecem gündüüzm yok, eşi bin beter, ayakta duramıyor ama ona da belli etmiyor. İnşallah iyi olur inşallah

X