Akciğer kanseri

Öncelikle kabul etmedim, beslenmemi değiştirdim o dönem. Aldığım her nefesin içtiğim her damla suyun bana şifa olduğunu düşündüm hissettim. Bursa’dan aktar buldum bitki tohumları tozu içtim, zeytin yağı, çörekotu yağı vs vs .
Sadaka verdim . Rabbimle konuştum. Ona sözler verdim müsaadeler istedim .
Alternatif tıp daha çareler aradım. Kanımı oksijenle kanımı yıkattım haftada 2 defa . Zeytin kuru incir karışımı yedim. Ve daha bir sürü şey… Birde en önemlisi tanıdıklarımla bu konuyu konuşmadım !
Sizede çoook geçmiş olsun 🌸
Geçmiş olsun. Kanınızı oksijenle nasıl yıkattınız ?

Öncelikle kabul etmedim, beslenmemi değiştirdim o dönem. Aldığım her nefesin içtiğim her damla suyun bana şifa olduğunu düşündüm hissettim. Bursa’dan aktar buldum bitki tohumları tozu içtim, zeytin yağı, çörekotu yağı vs vs .
Sadaka verdim . Rabbimle konuştum. Ona sözler verdim müsaadeler istedim .
Alternatif tıp daha çareler aradım. Kanımı oksijenle kanımı yıkattım haftada 2 defa . Zeytin kuru incir karışımı yedim. Ve daha bir sürü şey… Birde en önemlisi tanıdıklarımla bu konuyu konuşmadım !
Sizede çoook geçmiş olsun 🌸
Kabul etmemek ve konuşmamak bu hastalığı yenen çok kişiden duydum, hersey gerçekten psikolojik mi acaba. İsyerinde alt komşumuz da aynı hastaliga yakalandı ama kadın ölmek için sebep aradı sanki hemen kabullendi hastalığı yattı kalkmadı 40 günde Hakkın rahmetine kavuştu.

X