Onkoloji - Kanser ve Türevleri Kanser....!

Herkese merhabalar. Hamileliğim sırasında hiç yalnızlık hissettirmeyen kadınlar kulübüne şimdi kötü bir durum nedeniyle tekrar giriyorum. Arkadaşlar 13mm kist var göğsümde komplex kistmiş türü. Biyopsi yapılacak. Ama doğru dürüst birşey söylemediler şimdilik. Sadece ultrasonu çeken doktor "büyük olasılıkla kötü huylu" dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı? 13mm büyük mü? ya da geç mi kaldım acaba?
Allahım yardımcın olsun inşallah arkadaşım. Allahım acil şifalar versin inşallah. Sakin ol, telaş yapma. Allah’ımın izniyle tedaviyle iyi sonuçlar alırsın inşallah.

Rabbbim yardımcınız olsun, moralinizi güzel tutmya çalışın, inşallah güzel sonuçlar alırısnız.

Cümlelerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum 4 aydır ölü gibiyim. Çevrenizde hiç 30lu yaşlarında akciğer kanseri 4.evresinde olup da kurtulan var mı?
Bir umut var mı? Akıllı ilaç ile kurtulan var mı? Bu lanetin bir çözümü var mı?

Zaman.. bu mesajı yazdıktan 2 ay sonra canım ciğerim abim, vefat etti. Ben daha yeni kendime gelebiliyorum tabi buna kendine gelmek denirse eğer... Kimse kanser olmasın. Kimse sevdiklerini kaybetmesin.. Sadece bunu yazmak için girdim. Tekrar çıkıyorum. Tüm hastalara şifalar dilerim.. Kimsenin canı yanmasın..
Aylardir hatta ara ara aklima gelir janet.buranin cok cok eskilerindendi ve aktif kullaniciydi. Abisinin acısını yazdi gitti daha gelmedi bazen cok sert cok ketum sivri yorumlari vardi ara ara atistigimiz zamanlar oldu eski uyeligimle. Ama gercekten eski uyelerle burasi cok baskaydi. Janet umarim geri donersin ve guzel seyler olmustur ozledim 😔❤️

Cümlelerime nasıl başlayacağımı bilmiyorum 4 aydır ölü gibiyim. Çevrenizde hiç 30lu yaşlarında akciğer kanseri 4.evresinde olup da kurtulan var mı?
Bir umut var mı? Akıllı ilaç ile kurtulan var mı? Bu lanetin bir çözümü var mı?

Zaman.. bu mesajı yazdıktan 2 ay sonra canım ciğerim abim, vefat etti. Ben daha yeni kendime gelebiliyorum tabi buna kendine gelmek denirse eğer... Kimse kanser olmasın. Kimse sevdiklerini kaybetmesin.. Sadece bunu yazmak için girdim. Tekrar çıkıyorum. Tüm hastalara şifalar dilerim.. Kimsenin canı yanmasın..
Bende 27 yaşında gencecik abimi kaybettim 2 sene önce … şimdi onu kaybettiğim yaştayım mesajınız o kadar acıttı ki canımı . Size çok sabır diliyorum ben hala algilayamiyorum kaybını mezarina gidemiyorum…inşallah siz atlatırsınız 🙏

Aylardir hatta ara ara aklima gelir janet.buranin cok cok eskilerindendi ve aktif kullaniciydi. Abisinin acısını yazdi gitti daha gelmedi bazen cok sert cok ketum sivri yorumlari vardi ara ara atistigimiz zamanlar oldu eski uyeligimle. Ama gercekten eski uyelerle burasi cok baskaydi. Janet umarim geri donersin ve guzel seyler olmustur ozledim 😔❤️
Janet mesajı okuyamayacağı için ben cevap vereyim. Geri dönme niyeti yok, kalbini çok kırdılar.

Hayatı yolunda çok şükür. Eşi ve birbirinden tatlı üç çocuğu ile çok mutlu. Paril paril parlıyor.

Mesajını ileteceğim ❤️💋

X