Anket Kadınlar mı daha çok dedikodu yapar erkekler mi?

Kadınlar mı daha çok dedikodu yapar yoksa erkekler mi?

• Ankete Katılan
    957
Erkekler kadına düşkün onunla meşgul
Siyasetle meşgul
Futbolla meşgul

Kadın o bana dedi ki ben ona dedim ki
Bu onu yapmış
Filancayi şöyle görmüşler

Kendine ait bı fikri yok biseyin fanatiği değil varsa yoksa dedikodu.
Tabiki kadın dedikoducu.

Erkekler kadına düşkün onunla meşgul
Siyasetle meşgul
Futbolla meşgul

Kadın o bana dedi ki ben ona dedim ki
Bu onu yapmış
Filancayi şöyle görmüşler

Kendine ait bı fikri yok biseyin fanatiği değil varsa yoksa dedikodu.
Tabiki kadın dedikoducu.
Kendiniz içinde aynı mı düşünceleriniz?

Ben al birini vur otekine dedim, erkeklerin arasinda çalıştım biz birkac kadın günlük islerden vs konuşurduk pek dedikodu yapmazdik diger arkadaslar da oyle seyleri sevmezler. Halbuki odada bir erkek arkadasla konuştuğum seyi baska bir gun baska birinin ağzından duyardim. Sabahtan aksama cay sigara esliginde bol bol dedikodu yapıyorlardi.
Ha kadinlar arasinda da günlerde cokca dedikodu yapilir. Kimin gelini/kaynanasi/eltisi vs ne yapmış, kocayla ne sorunlar yaşanıyor hepsi dökülür. Ben günleri o yüzden sevmem sıkılıyorum bos muhabbetten.
Kadinlarin adi çıkmış dokuza inmez sekize o yüzden adimiz çıkmış. Erkeklerin de asagi kalir yanı yok yani

Kesinlikle erkekler.
Çalıştığım yere ilk girdiğim gün, muhasebeci abla laf arasında 'Buradakilere dikkat et, ben ilk defa burada erkeklerin bu kadar çok dedikodu yaptığını öğrendim.' demişti.
Geçiştirmiştim ne kadar olabilir ki diye :)

Ama gerçekten söylediği kadar varmış hatta daha bile fazlası. Kendi eşlerini, eşlerinin ailelerini, yüzüne güldükleri kişilerin kapıdan çıkar çıkmaz söyledikleri. Vallahi biz onların yanında melek :KK33:

Okadar dedikodu yapan erkek gördümkü!kadınlar aşşağı kalmazlar iş yerlerinde hele bide özel sektörde

Erkekler kesinlikle.... Hem daha pis konuşuyorlar hem de daha bel altı, ahlaksızca konuşuyorlar. Eğitim fark etmiyor, sürüye girince hepsi aynı konuşmaya başlıyor maalesef. Zamanında kadınların tek tük, erkeklerin ise 100'den fazla olduğu yerde çalıştım. Denetimlerde ne şikayetler alırdık. Bu gözler neler gördü neler duydu. Terbiye etmek imkansız, hele yaşını başını almış insanların nasıl konuşup, milletin günahına girdiğini görünce çok şaşırıyordum. Terbiye evde, ailede başlar. Sonra çok geç oluyor. Eşimde aynı düşüncede...

Al birini vur ötekine diyorum. Eşim fena dedikodu yapar. Ben hiiiiiiiiiç hoşlanmam :KK53: Sadece iyi günde kötü günde diye eşlik ediyorum napalım...

Kesinlikle kadınlar ama erkeklerin yaptığı dedikodu çok pistir.Kadınlar giysi,takı,kilo vs vs hakkında konuşur ve biter ama erkekler, abartmayı da sevdiğinden , maalesef hem çirkin hem de konuşulmaması gereken konuların bile dedikodusunu yaparlar.Erkekler içinde çalışan biri olarak şahit oldum:/
Çok dogru bir tesbit, kutluyorum sizi

Aynı şeyin lacivertı derler ya öyle bence kadında erkek de sever be yapar (kişiye göre değişir)

Kesinlikle kadınlar ama erkeklerin yaptığı dedikodu çok pistir.Kadınlar giysi,takı,kilo vs vs hakkında konuşur ve biter ama erkekler, abartmayı da sevdiğinden , maalesef hem çirkin hem de konuşulmaması gereken konuların bile dedikodusunu yaparlar.Erkekler içinde çalışan biri olarak şahit oldum:/
Erkeklerin dedikodusu iftira sınıfinda bence.

Erkekler eger ilgi duydugu bir konu ise kadınlar kadar dedikodu yapıyor kesinlikle

Çalıştığınız yerde ne olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız erkeklerle konuşun. :)

X