Anket Kadınlar mı daha çok dedikodu yapar erkekler mi?

Kadınlar mı daha çok dedikodu yapar yoksa erkekler mi?

• Ankete Katılan
    957
Abooo siz bildiğimiz kadrolu dedikodu grubusunuz :KK70:
Asla dedikodu yapmam diyemem yalan söylemiş olurum çarpılırım valla ama ben dedikoduyu annem ya da kardeşimle yaparım dışarı sızma olmaz, onlardan uzaktayım kimseden haberim olmuyor, telefonda falanca şunu yaptı, x bunu dedi diye beni olaylardan haberdar etme dedikodusu:)) tamam kimse dilini tutamıyor öyle ya da böyle dedikodu yapıyor fakat bir insanın hayatını etkileyecek, hatta iftiraya giren ve etrafa fütursuzca yayılan dedikodular çok tehlikeli, namusa kadar dil uzatan dedikoducuları hiç haz etmiyorum.
Sorma atanamamis mahalle teyzeleri modu 😂
Aile dedikodusu bizde ayri,onun tadi baska annemle yapiyoruz biz de,su bunu dedi bu bunu dedi on numara muhabbet♥️
bir de ben aile icinde duyulmasini istedigim bazi seyleri dedikodu yapiyormus gibi anlatirim,hemen gider yetistirirler kuzenler teyzeler falan. Bir tek annem yapmaz,kadin aile icindeki tek ilkeli insan resmen,kafasini kesseler anlatmaz :KK66:

Sorma atanamamis mahalle teyzeleri modu 😂
Aile dedikodusu bizde ayri,onun tadi baska annemle yapiyoruz biz de,su bunu dedi bu bunu dedi on numara muhabbet♥
bir de ben aile icinde duyulmasini istedigim bazi seyleri dedikodu yapiyormus gibi anlatirim,hemen gider yetistirirler kuzenler teyzeler falan. Bir tek annem yapmaz,kadin aile icindeki tek ilkeli insan resmen,kafasini kesseler anlatmaz :KK66:
Sizdeki metodlar değişikmiş, ben duyulmasını istediğim lafı direkt sahibine söylerim, bir de mesela aileden biriyle anlaşamadım biraz kızdım kırıldım yüzüne konuşurum sonra o bana sen şimdi gider beni annene anlatırsın, X bana böyle yaptı diye dedikodumu yaparsın dediğinde evet anlatacağım, sen de gidip annene anlatacaksın nasılsa diyorum dürüst dedikoducuyumdur da :KK70:

Karakter falan değil seviyoruz dedikoduyu 😄😄
İlgi alanıma giriyorsa merak ederim tabiki buda dedikodu oluyormu acaba mesela benim beğendiğim eşyayı almış onu konuşuyoruz
Ya da çok istediğim bi yere tatile gitmiş
Allah suizandan korusun ne kadar az insan o kadar az dedikodu
:KK48:

İlgi alanıma giriyorsa merak ederim tabiki buda dedikodu oluyormu acaba mesela benim beğendiğim eşyayı almış onu konuşuyoruz
Ya da çok istediğim bi yere tatile gitmiş
Allah suizandan korusun ne kadar az insan o kadar az dedikodu
:KK48:
Aramıza hoşgeldin 🤣🤣

Vallahi erkekler daha çok dedikodu yapiyor kadinlarin adı çıkmış sadece

Gıybet cinsiyet değil fıtrat işidir.

Senelerce erkekler arasında tek kadın olarak çalıştım. Aman Allahım ben hemcinslerimde öyle dedikodu görmedim. Nasıl bir dedikodu nasıl bir gıybet sormayın. O günden sonra erkeğin dedikoducusundan aşırı tırsarım ve hemen o kişiyle irtibatımı keserim.

Kahvelerde ne yapiyolar akşama kadar
Kadınların yapmasına alışmışız ama
Erkeklerinki gercekten cok pis
Ve hic yakışmıyor
Dedikodu kimseye yakışmaz
Heleki iftira boyutundaysa

Senelerce erkekler arasında tek kadın olarak çalıştım. Aman Allahım ben hemcinslerimde öyle dedikodu görmedim. Nasıl bir dedikodu nasıl bir gıybet sormayın. O günden sonra erkeğin dedikoducusundan aşırı tırsarım ve hemen o kişiyle irtibatımı keserim.
Katılıyorum
Dedikoducu erkek görünce 🥴

X