Anket Kadınlar mı daha çok dedikodu yapar erkekler mi?

Kadınlar mı daha çok dedikodu yapar yoksa erkekler mi?

• Ankete Katılan
    957
Kesinlikle kadınlar ama erkeklerin yaptığı dedikodu çok pistir.Kadınlar giysi,takı,kilo vs vs hakkında konuşur ve biter ama erkekler, abartmayı da sevdiğinden , maalesef hem çirkin hem de konuşulmaması gereken konuların bile dedikodusunu yaparlar.Erkekler içinde çalışan biri olarak şahit oldum:/

Cinsiyet değil de bulunduğunuz ortamla ve sohbet esnasında nelerden hoşlandığınızla alakalı bana kalırsa.
Bir kadın olarak dedikoduyu çok sevmem,ama çok seven hemcinslerim var,biliyorum.Erkeklerden de tüm akşam dedikodu,geyik yapanlar var onları da biliyorum.O yüzden iki cinste de vardır çok sevenler.

Kesinlikle boş insanlar dedikodu yapar boş derken iş anlamında boş surekli aktif olarak calisan kadin olsun erkek olsun dedikodu icin firsat bulamaz ama isiniz rahatsa ve aktif bi calisma gerekmiyorsa sikintidan dedikodu olayi ayyuka cikiyor

yeterki malzeme olsun bizde de malzeme boool :) kadınlar bence daha ayrıntıya girer

Kesinlikle kadınlar ama erkeklerin yaptığı dedikodu çok pistir.Kadınlar giysi,takı,kilo vs vs hakkında konuşur ve biter ama erkekler, abartmayı da sevdiğinden , maalesef hem çirkin hem de konuşulmaması gereken konuların bile dedikodusunu yaparlar.Erkekler içinde çalışan biri olarak şahit oldum:/
o kadar haklisinki.. erkekler tuhaf varliklar :)) kadinlar olarak bizlerde cok normal sayilmayizda :)) dedigin gibi ama pis cirkin dedikodu yapar erkeklerin cogu, dedikodu yapmayan erkek candir zaten :)))

X