Göz Makyajı İzmir'de güzel kaş alan yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bisque

Guru
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
382
292
--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar selam ben yeniyim izmirde oturuyorum şu an ve kaşlarımı aldırmalıyım. izmirde bildiğiniz iyi biyer var mı kaş alan? bu arada adres vermek serbestmi onu da bilmiyorum ama? yardımcı olursanız cok sevinirim

hadi kızlar izmirliler yardım bana kaş alma özürlüyüm kendim alamam hiç kaşlarımı nerede izmirde en iyi kaşçı?

nergiste oturuyorum ben. ama heryere giderim güzel kaş içinnnopuyorumnanaktan

forumun izmirlileri nerdesiniz??? :teytey: kaşlar orman oldu hala kimseden cevap yok karşıyaka olur alsancak olur bornova olur buca olur çine bile giderim güzel kaş içinn:) yokmu bildiiniz güzel kaşçı bi buldurun be:)

kızlar ben ksk belediyesinin orda key kuaföre aldırıyorum we memnunum isterseniz deniyebilirsiniz bide sahilde bi yer wardı adını unuttum oradada kaş uzmanı warmış biras pahalı orayıda metediyorlar ama hiç denenmedim orayı

kızlar ben ksk belediyesinin orda key kuaföre aldırıyorum we memnunum isterseniz deniyebilirsiniz bide sahilde bi yer wardı adını unuttum oradada kaş uzmanı warmış biras pahalı orayıda metediyorlar ama hiç denenmedim orayı

kas uzmanı mı var cnm bana oranın ısımını verebilir muzun bende kskda oturuyorum ama hiç rastlamadım

canım bende nergisde oturuyorum sanırım arkadaşın bahsettiği kaş uzmanı benim gittiğim kuaför olmalı çünkü kadın gerçekden uzman . karşıyaka yalıda NEŞE ESTETıK diye bir yer hemen iskelenin karşısında fiyatı ilk gittiğin zaman 15 lira daha sonra tekrar gidersen 10 lira . ben çok memnunum yüz şekline göre ölçerek alıyo artı büyüteç kllanıyo ve ip kullanmadan alıyo çok memnun kalıcaksın.

ben hiç kaş uzmanına gitmedim ama izmirde bornovada büyüdüm orada Bengisu kuaför var ata durağının orda. şimdiye kadar kaşımı en iyi alan kuaför oydu eğer detay isteyen olursa tam adresini öğrenirim

tatlım alaybey tansas ın orada murat kuafor var orada bi kız var eskiden bostanlıdymıs buraya tasındı ben kuzenimi kardesimi üniden arkımı goturdum hepsi cok memnun oldu. hep gidiolar simdi. perş yengemi goturcem bakalım begencek mi... kız cok ozenio tavsiye ederm :)

ole herkes gbi iple dalmıyo.. kas bıyık 4-5 tl alıo

kızlar benimde kaşımı çok inceltiyolar bikaç yere gittim üstüne basa basa inceltmeyin dedm bi kez ist.da çok mükkemel tam istediğim gibi almışlardı oraya da tesadüfen gtmiştim ark.mla,resmen yüzüme bakışlarıma anlam katmıştı,şimdi aradığımı burda bulamıyorum malesef...

kas uzmanı mı var cnm bana oranın ısımını verebilir muzun bende kskda oturuyorum ama hiç rastlamadım

canım kusura bakma biras geç bir cewap oldu sanırım izmir karşıyaka bekir teke kuaför gidenler çok memnunmuş bende netten araştırırken bulmuştum yerimseniben

ben de kaşlarımı kalınlaştırıyorum, biraz ele gelsin de şu kaş uzmanına gideyim, sürekli aldırdığım yer incecik yapıyo kalın kaş istiyorum artık zemuszemus

Canım , güzelyalı tansaşın karşısında site var,sitenin sağındaki sokaktan gir,ilk sağa sap.Bir apartmanın altında mine salonu var.Oraya aldırıyorum ben.Nurten diye bir abla var hafif yaşlı.2 gün çalışıyor orada.Ama kadın süper alıyor=)

Kizlar,

Karsiyaka sahil tarafindan carsi girisinde eshot sokagi var. Sokak boyunca yuruyun. Sokagin sonundan saga donun . Az ilerde solda kuafor Refide var. Ben Ingiltereden yaziyorum. Kaslarimi ona aldirdiktan sonra kimseye aldiramadim. Turkiye ye geldigimde ilk isim ona gitmek. Yaklasik 1 yildir kendi kendime idare ediyorum, kimseye dokundurtmadim kasimi. Tek hayalim piyangodan coook para kazanip, ayda bir refide ablaya kas aldirmaya gelmek :))))))))))))))))))) Gidenler selamimi soylesin. Ingiltereden gelen musterin derseniz bilir o :))))))

Refide benimde kaşçım:)Üstüne tanımam...Herkesede tavsiye ederim.İp değdirmez kaşa ve büyüteçle alır...

ben hiç kaş uzmanına gitmedim ama izmirde bornovada büyüdüm orada Bengisu kuaför var ata durağının orda. şimdiye kadar kaşımı en iyi alan kuaför oydu eğer detay isteyen olursa tam adresini öğrenirim

ya bu bngisu kuaför ün tm adresi varmıı ögrenblrmsnnakannehir:teytey:

kızlar benim kaşlarım da küstü sanırım bazı yerleri çıktı bazı yerleri çıkmadı ;:KK43:( artık kalın ve düz kaş istiyorum :KK43:(( herkes inceltio yuvarlak alıyo yaa sonra da meyili öyle diyolar :KK43:((
bana karşıyakada gözüm kapalı güvenebileceğim süper bi yer önerin lütfen :KK43:(((

X