Göz Makyajı İzmir'de güzel kaş alan yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Selaaammm, iyi bir kaşçı aradığınızı okudum da hala ilgilenen varsa benim çok ama çok memnun olduğum, kaş aldırdığım ve sirimi yaptırdığım bir yer var izmir karşıyakada, sizede tavsiye ederim Nesrin Kaş - Sir Salonu var. Kaşı alan Nesrin, 10 yıldır bu işi yapıyormuş ben 8 yıldır kaşımı ona aldırıyorum. Kavizli, eşit alıyor diğer kaşçılar gibi 15 dakikada değil en az 30 dakika boyunca alıyor tel tel şekil veriyor sonrasında sirle temizliyor ip yok.
ne büyüteç ne metre kullanmıyor kaydirigubbakcemile3 yaaa o kaşçılara kızıyorum. kaş almak bir yetenek işidir gözle şekil verilir. eline cımbızı alan kaşçı olmuş.
Benim için hijyende çok önemli, her yer ışıl ışıl. titiz olduklarından işlerinide titizlikle yapıyorlar. kimi yolladıysam çok memnun kaldı.

Şiddetle tavsiye ederim bir kez deneyin bana teşekkür edeceksiniz kızlar zemuszemus tek geçerim Nesrini. karşıyakada değil izmirde yok onun gibisi.
Karşıyaka tiyatro sokağında ali eczanesi var onun hemen yan tarafında. kaşı 10 tlye alıyor ama ayda bir kez aldırmanız yeterli oluyor, çıkmıyor çünkü uzun süre temiz kullanıyorsunuz.

kaş aldırdığını zannedenlere duyruluuuuurrrr kaydirigubbakcemile3a.s.

Son düzenleme:
alsancakta gözde dermatoloji (eğer yanlış hatırlamıosm ) gazi ilkokulun otopark kısmının arka tarafında kalıo bulunduğu apartamının girişinde çantacı var orda da güzel kaş alıyorlar ama biraz pahalı 2 sene önce 15 ti fiyatı

Canım , güzelyalı tansaşın karşısında site var,sitenin sağındaki sokaktan gir,ilk sağa sap.Bir apartmanın altında mine salonu var.Oraya aldırıyorum ben.Nurten diye bir abla var hafif yaşlı.2 gün çalışıyor orada.Ama kadın süper alıyor=)
merhaba bende ebru şallının kaşlarından istiyorum kaş uzmanı olan biyer arıyorum... hatay renkli durağında bir kuaförde ilan gördüm kaş uzmanı ölçümle kaş alıyor diye GİDEN VARMI? bana bir yardım edin... kaçtır uzatıp aldırıyorum.... olmuyo uzatıyom olmuyo... bi yardım edin önerdiğiniz yer varmı?

kızlar balçova kipanın karşısında ara sokakta aura dıye bir yer var ve burası sadece kaş bıyık cilt bakımı ve sir yapan bir yer saç yapılmıyor ve 4 5 odacık şeklınde perdeler germişler yanyana sedyeye yatırıp alıyo kadın kaşlarınızı tam istedıgım gbi yaptı kadın anlattım kımse beceremıyordu tek o becerdı böyle dizilerdekılerın kaşları gbi olsun ıstedım kalın ama çekıcı ...
sımdı alttan cıkanları kendım alayım derken yıne bozdum berbat oldu snra başka kuafore gttım hiç gzel almadı kahretsın pişman oldum bndan snra hep auradakıne gidicem her yer 4 iken orası 8 lıraya alıyor ama değer ya kaş insanın yüzünü cok değiştiriyor onemlı yanı gtmek ısteyen olursa tarıf edebılırım
ben ebru şallı gibi istiyom öylede yaparmı ve nekadara alıyor?

bende çok sorunluyum bu kaş konusunda... kaşalarımın şekli kalın ve düz olduğu halde ince ve kavisli iğrenç yapıyolar ben düz ve kalın istiyorum gitmediğim yer kalmadı... yerini tarif edermisiniz acaba nekadara alıyor acaba?

ya arkadaşlar kaş uzmanı die bişi yok iki üç kuaför dikkat çekmek için ölçerek kaş bozuoo adıda kaş uzmanı oluoo.. wala benn uzun zamndır ksk belediyesinin sırasındaki KEY KUAFÖR'de aldırıyorum we ilk kez biri kaşıma kavis yaptıı herkess kaşına naptında kalktı botoks mu die sordu:) ben sadece kaş degil herşeyimi oraya yaptırıyormm çok şık we hijyenik bi salonn..

elbola canım ben hiç gitmedim key bostanlı ya burda okudum bende bende kalınlaştırmak istiyorum ama onu yapıcak birini bulamıyorum:KK43:

ben gittim key bostanlıya bi sürü kız çalışıoo ama hepsinin kendi kaşıı incee benim için alan kişininde kaşı önemlii. bence diger key'i dene önce bahriye üçok bulwarındakinii..

ya kızlar ben izmire yeni yerleştim gaziemir tarafında oturuyorum buralarda bildiğiniz iyi bir kuaför var mı?CADIARZU

valla benım gttıgım yer cok güzel ama balçovada kalınken şekil verıyor ve çok ciddiye alıyor kadın diğerlerı gibi hadi yolayımda gıtsın demıyor

canım gerçi üstünden zaman geçmiş ama bahsettiğin yer "aura" öyle değil mi..ben gitmeyi düşünüyorum oraya ben de kaşlarımı kalınlaştırdım bıraktım şimdi güzel düz bir şekil verdirmek istiyorum.tarif edebilirmisin ?a.s.

Sahibi Naime Abla,yerin adı;Papatya.Buca ccezaevinin dibinde sayılır.Belediyenin karşı sokağında.
olağanüstü çalışıyor,sonucu beğenmemen imkansız:1rolleyes:

bucada kuaför nur var
ben ona gidiyorum kadın iyi alıyor
ama eğer gidicek olursanız mutlaka nurun kendisine aldırın
başı çok yoğun olduğunda elemanlarına yönlendirebiliyor

canım gerçi üstünden zaman geçmiş ama bahsettiğin yer "aura" öyle değil mi..ben gitmeyi düşünüyorum oraya ben de kaşlarımı kalınlaştırdım bıraktım şimdi güzel düz bir şekil verdirmek istiyorum.tarif edebilirmisin ?a.s.
canım dediğim yer balçova kipa karşısında hemen ışıklardan karşıya geçip o yoldan düz ilerle solda görürsün zaten numarasını kaybetmişim ama bulursam sonra yazarım..
Birde bestbuy karşısında MONA LİSA Kuaför var orada Neslihan var 23 24 yaşlarında çok şeker bir kız ben artık ona gidiyorum gerçekten çok iyi alıyo kıytırık bilmediğim yerlere gitmem yani üstelik 5 tl ye alıyo Aura biraz pahalıyıcıydı yanı fazla geldı şimdi buraya gidiyorum bayada memnunum

Son düzenleme:
merhaba bende ebru şallının kaşlarından istiyorum kaş uzmanı olan biyer arıyorum... hatay renkli durağında bir kuaförde ilan gördüm kaş uzmanı ölçümle kaş alıyor diye GİDEN VARMI? bana bir yardım edin... kaçtır uzatıp aldırıyorum.... olmuyo uzatıyom olmuyo... bi yardım edin önerdiğiniz yer varmı?
senin istediğin kaş sitilini anladım sanatçıların kaşlarının duruşu bile bi farklı oluyo bizim nedense sıradan oluyo bende o tarz kaşlarım olsun istiyorum geçtiğimiz günlerde birinin kaşlarını çok begendım profesyonel alınmiş belli nerde aldırdıgını sordum Alsancakta Tuğberk diye bir çocuk varmış o alıyormuş randevuyla çalışıyormuş gitmek kısmet olmadı ama işi biliyor belli.. yeri gitmediğim için tam bilemıyorum ama yerın numarası var 4216621

Son düzenleme:
kızlar gecen cumartesı alsancakta Tuğberke kaşımı aldırdım 20 tl verdım ama bence değdi sonunda istedıgım şekle kavuşturdu sizce nasıl olmus?kalın başlayıp küt bitiyo ayrıca Tugber şarkıcı Sılanın ve Ebru akel gibi bi çok ünlünün kaşını alan biri kendısı zaten profesyonel makyöz

Eklentiler

• $BRGL.JPG
    $BRGL.JPG
    37,2 KB · Görüntüleme: 279
kızlar gecen cumartesı alsancakta Tuğberke kaşımı aldırdım 20 tl verdım ama bence değdi sonunda istedıgım şekle kavuşturdu sizce nasıl olmus?kalın başlayıp küt bitiyo ayrıca Tugber şarkıcı Sılanın ve Ebru akel gibi bi çok ünlünün kaşını alan biri kendısı zaten profesyonel makyöz

peki kaşların kalın mıydııı???çok güzel olmuşşşş:) tam olarak yeri nerede alsancakta???biraz detay verebilir misin????

X