Göz Makyajı İzmir'de güzel kaş alan yer

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Selam kızlar, Karşıyaka'da kaşlarımı Adile Naşit'e çevirmeyecek bir yer arıyorum. Denenmiş düzenli giden birinin yorumlarını bekliyorum.. Kaşlarım kalın ama seyrek telli olduğu için en ufak bir tel çekildiğinde şekli bozukuyor, korkuyorum kaş aldırmaya.

Kızlar bunu aslında ben de merak ediyorum, instagramdan takip ettiğim bir iki kişi var biri baharsertdemir öteki de browisarzuaydoğan. Kaş vitamini de uyguluyorlar. Deneyen ya da birinci ağızdan yorum alan var mi bunlarla ilgili?

benim kaşlarım ince kalınlaştırmak istiyorum aylardır dokunmadım aldırmadım ama değişen bir şey yok :KK43:

Kızlar bunu aslında ben de merak ediyorum, instagramdan takip ettiğim bir iki kişi var biri baharsertdemir öteki de browisarzuaydoğan. Kaş vitamini de uyguluyorlar. Deneyen ya da birinci ağızdan yorum alan var mi bunlarla ilgili?

benim kaşlarım ince kalınlaştırmak istiyorum aylardır dokunmadım aldırmadım ama değişen bir şey yok :KK43:
Microblading yaptirin cikmiyosa yapicak bisey yok yapisini degistirrmezsiniz yine aralari bosluk seyrek kalir. Biraz pahali ama kasiniz icin danisacaginiz yerin adresini brn size verdim

Microblading yaptirin cikmiyosa yapicak bisey yok yapisini degistirrmezsiniz yine aralari bosluk seyrek kalir. Biraz pahali ama kasiniz icin danisacaginiz yerin adresini brn size verdim

microblading sevmiyorum ya çok belli oluyor ve bazı yerlerde gerçekten çok kötü yapıyorlar. Keşke İstanbul’da olsam orada bir yer var kaş vitaminiyle hatta düzenli kaş tasarımıyla bile baya kalınlaştırıyorlar kaşı. Hayran hayran bakıyorum uzaktan

İzmirde hatayda Emine guzellik salonunda Emine ve Eda hanim var asiri guze şekil veriyorlar. Randevulu calisiyorlar ben sir icin tesadufen ugramistim 3 tane ard arda kaş icin bekleyen vardi bayadir birakmistim harika bi sekil verdiler kalin duz seviyosaniz burayi mutlaka deneyin derim.

İzmirde hatayda Emine guzellik salonunda Emine hanim var asiri guzel şekil veriyorlar. Randevulu calisiyorlar ben sir icin tesadufen ugramistim 3 tane ard arda kaş icin bekleyen vardi bayadir birakmistim harika bi sekil verdiler kalin duz seviyosaniz burayi mutlaka deneyin derim.
Merhaba Eda hanim diye t9 yanlislikla yazmis Emine hanim olacakti. Neyse manikur pedikur ve kalici ojede de cok iyiler

X