iSViCRE Paylasim Alani(Tanisma)

kizlar slm yazilarinizi okudum ama hic lozanda yasayani goremedim yokmu aranizda?

merhaba kizlar bende Solothurn - oltende yasiyorum. 4 aydir burdayim esim burada. ve benimde malesef pek bi arkadasim yok. :KK14:
Günlerim dil egitimim disinda cok bos geciyor. cok yanlizlik hissettigim dönemlerim oluyor malesef. buradan saglam arkadasliklar cikartabilirim diye düsünüyorum. Ve birde bu bölgede yasayan arkadaslar varsa kadin hastaliklari icin bir doktor ariyorum

merhaba kizlar bende Solothurn - oltende yasiyorum. 4 aydir burdayim esim burada. ve benimde malesef pek bi arkadasim yok. :KK14:
Günlerim dil egitimim disinda cok bos geciyor. cok yanlizlik hissettigim dönemlerim oluyor malesef. buradan saglam arkadasliklar cikartabilirim diye düsünüyorum. Ve birde bu bölgede yasayan arkadaslar varsa kadin hastaliklari icin bir doktor ariyorum

Merhaba Caramel,

Aramiza hosgeldin.:KK3: Buralara alismak oldukca zordur, arkadas edinmek ise maalesef daha da zor :KK50:. Ben de senin gibi sonradan Isvicre'ye geldim, evlilik dolayisiyla.Ilk zamanlar benim icin de zordu ama artik alistim sayilir . Buraya ilk geldigimde ben de senin gibi düsünmüs ve belki bu siteden arkadas edinebilirim diye ümid etmistim. Birkac kisi ile tanistim gerci ama tam anlamiyla arkadasliga dönüsemedi hatta yüzyüze görüsemeden birkac yazismadan sonra baglarimiz koptu. Belki biz bir ilke imza atabiliriz :126: Buralarda senden daha kidemli birisi olarak sana yardimci olmak ve seninle tanismak isterim.:80:

Merhaba Caramel,

Aramiza hosgeldin.:KK3: Buralara alismak oldukca zordur, arkadas edinmek ise maalesef daha da zor :KK50:. Ben de senin gibi sonradan Isvicre'ye geldim, evlilik dolayisiyla.Ilk zamanlar benim icin de zordu ama artik alistim sayilir . Buraya ilk geldigimde ben de senin gibi düsünmüs ve belki bu siteden arkadas edinebilirim diye ümid etmistim. Birkac kisi ile tanistim gerci ama tam anlamiyla arkadasliga dönüsemedi hatta yüzyüze görüsemeden birkac yazismadan sonra baglarimiz koptu. Belki biz bir ilke imza atabiliriz :126: Buralarda senden daha kidemli birisi olarak sana yardimci olmak ve seninle tanismak isterim.:80:

Canim yazdiklarina cok cooook sevindim :KK3: Böyle bir destek almak gercekten cok güzel. Dedigin gibi arkadas edinmek cok zor. ben simdilik calismiyorum günlerim cok bos geciyor tahmin edersin. Kurs arkadaslarim vardi ama yasca benden büyük ve yabanci olmalarindan kurs bitince ülkelerine gittiler tatile. Diyologumuz sadece internetten. müsait oldugun her zaman buradanda yüzyüzede sohbet etmek isterim cok memnun olurum tesekkürler

gurbet güzeli destegini bekliyorum. inan doktora bile tek gidemiyorum dilim o kadar alt seviyede yani. burada durmama tek sebep esim.

ne demek basim gozum ustune cnm yardimci olurum
bir bayan kuaforu var cnm bende gidiem beraber gidebiliriz birr de kuafor

merhaba canim, oltende kesin karsilasmisizdir burasi kücük bi yer, eger uzun süredir burdaysan bana bi kuaför önersene saclarimi boyatmak istiyorum ama nereye gitsem bilmiyorum

ahh canım türk olmasını istiyorsan bence kuaför paparazziye gidebilirsin ya.. ama fiyatı pahalı :KK43: bence yanına almanca bilen birini alırsan bifangtaki kuaför rüttimanna gitmelisin saçları çoğunlukla kuaför okulundan öğrenciler yapıyor bu senin için sorun değilse oranın fiyatıda orta halli yani :KK34::KK34:

Selam kizlar,
ben aslinda almanyada yasiyorum,
ama sevgilimin haftaya zurichte is görüsmesi var, muhtemelende alinir,
ben hic istemiyorum cünkü uzak :KK43: aileme uzak olmak istemiyorum (malum evlenince oraya tasincaz)
Zurich nasil biyer? Icimi rahatlatabilirmisiniz biraz??
Almanyada oturumum var ama isvicrede nasil oturum alcam?
Bilmiyorum kafam coook karisik off :S

Sultan Almanya nasil bilmedigim icin kiyaslama yapamam ama ben Türkiye´den geldim orasi daha uzak. Almanya dan buraya is icin günlük gelip gidenler bile var yani aileni görmek konusunda sorun yasayacagini sanmiyorum.

canım bende isviçrede yaşıyorum zürih çok güzel bir yer yaşam kalitesi güzel ayrıca maaşıda çok güzel :KK34:

aileni görmek bence hiç problem değil isviçre - almanya arası zaten vizesiz. sanırım sınırada yakın oturuyorsunuz (arkadaşın isviçreye geleceği için öyle düşündüm)

diğer arkadaşında dediği gibi isviçrede çalışırken almanyada oturanlar var. :KK34::KK34:

ahh canım türk olmasını istiyorsan bence kuaför paparazziye gidebilirsin ya.. ama fiyatı pahalı :KK43: bence yanına almanca bilen birini alırsan bifangtaki kuaför rüttimanna gitmelisin saçları çoğunlukla kuaför okulundan öğrenciler yapıyor bu senin için sorun değilse oranın fiyatıda orta halli yani :KK34::KK34:

merhaba canim tavsiyelerin icin tsk ederim rüttimanna gitmek istedim bende esim oradakiler ögrenci yapamazlar istedigin gibi dedi vazgectim kesim yaptircam korkuyorum tam istedigim gibi olmassa diye en son 7 ay önce tr`de kestirmistim saclarimi. paparazzi bana cok yakin olmassa oraya giderim artik dedigin gibi türk sonucta. bu arada sen calisiyormusun?

merhaba canim tavsiyelerin icin tsk ederim rüttimanna gitmek istedim bende esim oradakiler ögrenci yapamazlar istedigin gibi dedi vazgectim kesim yaptircam korkuyorum tam istedigim gibi olmassa diye en son 7 ay önce tr`de kestirmistim saclarimi. paparazzi bana cok yakin olmassa oraya giderim artik dedigin gibi türk sonucta. bu arada sen calisiyormusun?

Evet onlar öğrenci canım hernekadar eğitimdede olsalar hata yapma riskleri var ben orda çok kestirdim hiç memnuniyetsizlik yaşamadım neyse. Evet paparazzi olabilir dediğin gibi türk sonuçta :KK34: ben şu an çalışmıyorum iş arıyorum canım

Evet onlar öğrenci canım hernekadar eğitimdede olsalar hata yapma riskleri var ben orda çok kestirdim hiç memnuniyetsizlik yaşamadım neyse. Evet paparazzi olabilir dediğin gibi türk sonuçta :KK34: ben şu an çalışmıyorum iş arıyorum canım[/QUOTE

yarin gideyim olmazsa.. bi ara bi kahve icelim tanisalim isterim hazir evdeyken :)

sanal ortamda birileriyle dost olabileceğimi düşünmek demekki o kadar yanlız kaldım,farklı bir memleketteyim 3 ay evvel evlilik nedeniyle geldim .. eşim çalıştığı için sürekli yanlızımmmm hatta çok yanlızımm ve bebeğim olacak .. haliyle daha fazla duygusallım . İsviçre Bern de yaşayan birileri varsa buraya adapte olmakta sıkıntı yaşıyorumm desteklerinizi bekliyorum kızlarrrr .. şimdiden teşekkür ederiimm :2:

Merhaba eylemms bende 1 yıldır berndeyim. Bende senin gibi çok yalnızlık çekiyorum. Hele şimdi Bayram nasıl moralim bozuk anlatamam. Sen bernde nerde yasiyosun?

Son düzenleme:
X