iSViCRE Paylasim Alani(Tanisma)

serapselen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
9
0
15
selam ben bielde yasiyorum. 27 yasinda bir kiz cocugu annesiyim. Isvicrede yasayan arkadaslarla tanismak isterim.

sevgiler
serap

selam serapselen..bende isvicre sinirinda kücük bir kasabada yasiyorum..yani komsuyuz...misafir kabul edermisin?...

Kabul etmemmi kiz :laugh: Buyur gel bana kahve icelim :) Tam olarak nerede oturuyorsun? Ismin ne ? Bebis varmi ?
Amma soru sordum ha :laugh:

bu icten yürekten davetine cok tesekkürler...mutlaka gelirim sende gel..beklerim..ben bodensee gölünün avusturya kismindayim..evliyim..bir kizim var..15 yasinda...ve ..ben yasadigim yerde mutlu yarinlardan umutluyum..
birde yaz aksamlari su gök gürültüsü olmasa ..(cook korkarimda..)sevgiler...:yes:

Bodensee yi gezmek hic nasip olmadi ama duyumlarim guzel oldugu kanaatinde. Insallah bir gun gorusme imkanimiz olur.
sevgiyle
serap

selam bende isvicrede yasiyorum
burda yasayan
arkadaslarla tanismak isterim!
iyi olur ayni dilde konusur birbirimizi anlariz:wink:

Bende isviçrede yaklaşık bir yıl kaldım..artık türkiyedeyim..isviçre lozandaydım.2006 mart ayında kesin dönüş yaptık...ama nasip olursa 2008 başında tekrar bir yıllığına tekrar geliyoruz...işallah görüşürüz arkadaşlar..isviçreyi ben çok sevmiştim..güzel ülke...

walla artik eskisi kadar guzel degil malesef cunku sartlar yabancilar icin cok zorlasti ve buda agzimizin tadini bozuyor.ama ulke guzel gezilecek yerleri cok hos.alistik simdi buraya turkiyede yapabilir miyiz acaba?

Arkadaslar bende isvicrenin aargau stadt inda oturuyorum.Spreitenbach yani bana yakin arkadaslarla tanismak isterim....

Merhaba Arkadaslar bende isvicrede yasiyorum, Zürichte sizlerle tanismak isterim.Ben tah yeni buraya üye oldum.Evliyim ve 5 cocuk annesiyim.

:teytey: :teytey: Merhaba Arkadaslar bende isvicrede yasiyorum, Zürichte sizlerle tanismak isterim.Ben tah yeni buraya üye oldum.Evliyim ve 5 cocuk annesiyim.:a015:

merhaba bende isviçreden yeni geldim.isviçre schafhausende güzel bir tatil yaptık.çok güzeldi.

benim kuzenim isvicrede cenevrede yasiyo cok guzel bir yer oldugunu duydum...belki gelecek yila bende gidebilirim.

Herkese selam.Bende isviçrede yasiyorum bern de evliyim 2. sinifa giden bir kizim var.Dün üye oldum buraya yani yeniyim henüz:mymeka:

Selam bende 6 aydan beri isvicrede yasiyorum. Buraya gelin geldim. Almanyayi cok özlediyorum cünkü isvicrede cok yanlizim. Insallah yeni kisilerle tanismak mümkün olur. Kendinize iyi bakin

X