iSViCRE Paylasim Alani(Tanisma)

Merhaba bende isviçre pratteln de yaşıtorum Baselede çok yakınım evlilikten dolayı buraya geldım.. İstanbulluyum umarım iyi arkadaslıklar edınırım:))

ne güzel buralarda yanliz degilmisiz.bende isvicre basel de kaliyorum biel uzak degil ne zaman geliyorsun?.....

kizlar bende isvicreden Zug kantonundan.araniza yeni katildim,burda arkadasim filan da yok,sizlerle tanismak istiyorum.herkese merhabaaaaa
hosgeldin canim..istanbullusun ha..ne guzel..isvicrede daha dogrusu avrupada pek istanbullu yok..ben de istanbulluyum...

Merhaba bende istanbul

Serap selen veAsminim çok giremiyorum ve halen çözemedim bu siteyi bu forumu bulmam bir hayli zamanımı aldı email adresinizi yazarsanız daha rahat iletişim kurabılırız,

Kizlar ben maalesef burdan daha fazl iletisime gecemem. Benim kocam biraz kiskanc ve kafasinda cok kuruyor. Bana kötü senaryolar cizmeden uzak durayim

Bende yakında işviçreye yerleşiyorum..
Ama şimdiden kaygılarım çok..hoş akrabalar olsada yakjnlarım hep burda..
Keşke banada yakın olan olsada sohbet edebilecegim arkadaşlar edinsem..yasım var dilim yok..
hepten yalnızz kalma düşüncesi beni yoruyor..

Bende yakında işviçreye yerleşiyorum..
Ama şimdiden kaygılarım çok..hoş akrabalar olsada yakjnlarım hep burda..
Keşke banada yakın olan olsada sohbet edebilecegim arkadaşlar edinsem..yasım var dilim yok..
hepten yalnızz kalma düşüncesi beni yoruyor..
NEreye yerleseceksın cnm

X